• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
ja mam hoppediz nairobi 4,6 a indio svetlomodre s lanom 4,2- ice...a ellaroo 4,2
20. lis 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tangy tu je bazar
http://nosime.sk/sk/bazar/
neviem aku nosis konfekcnu velkost ale predpokladam ze budes potrebovat aspon 4,2 m alebo 4,6 aby si s tym uviazala vsetky uvazy.
V tom bazari su aj nejake storchy to je myslim dobra volba :wink:
20. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem. No ja ma iba okolo 160 cm, tak neviem aku dlzku.
20. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite ze 4,2 aj ked mozno by ti stacilo aj 3,6 ale to by si musela vyskusat ci s tym vsetko uviazes
20. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, mate niektroa nosic patapum? ja ho mam teraz doma ale cim dalej, tym menej mi vyhovuje...to mam n askusku, ale asi ho vratim :zipper_mouth:
ja tiez hlasujem za 4,2m ja som neskoale spokojna, ze mam 4,7m, ale ja som vyssia a aj je ma vacsi kus :grinning: nerada viazem uplne na knapp
20. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tangy, vyzeras byt tenucka, za tych 5 tyzdnov uz vela nenaberies :wink: takze 4,2 bude stacit. a kratsiu aj tak budes este kupovat, ked zacnes viazat na chrbat :grinning:
20. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam patapum toddler, neviem aky mas ty, verul??
ja sa priznam ze mi najviac vyhovuje a to som mala aj manducu aj ergo, zacala som ho v nom nosit uz ked mal 5 mesiacov ale to este nebolo ono. Teraz uz je to dobre, aj ked ten toddler ma byt az od 1,5 roka :confused: ale mne sa to teda nezda. Ja som spokojna, aj ked vyuzivam na kratsie vzdialenosti, na nakupy a podobne, ale mala som ho v nom uz aj dlho a v pohode
20. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby moje dieta si chrni uplne mimo casoveho planu a ja nemozem ani nic robit, lebo cakam ze sa kazdu chvilu zobudi a musime ist prec, tak tu len sedim za PC :rolling_eyes:
20. lis 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, presne ten..neviem, ci je na to este maly alebo co, ako drzi sa v nom super, ale mna akoby rezal na ramenach, resp pod pazuchami..tiez mam popruhy dotiahnute na max a asi by som este kusok uvitala..mam homoznost kupit za super cenu, ale asi ho nevezmem...no neviem.
20. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, aj nas drobec si dnes rozhadzal spankovy rezim tym dlhym rannym vyspavanim, on zase nechce spat. drzte palce, musim ist po dievcata na vytvarnu a vonku je straaasna vichricaa :unamused: brrr. nastal cas vyvetrat somracku vetrovku :grinning:
20. lis 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu tak nech vas neifukne :grinning:
20. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam dnes prisla bunda a je super, len uz asi teraz vonku nepojdeme, aj ked ... Ze by? Tak ste ma baby ukecali, uz len ukecat manzela. A samozrejme ako inak teraz sa neviem rozhodnut o farbe, ci hnedu, alebo cervenu :sweat_smile:
20. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe, červená :slight_smile: ale ani hnedá nie je zlá :wink:
20. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
červená :grinning:
20. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak hadam cervena, este sa teda dohodnem s Petom, lebo vacsinou je dovod, ze ked bude druhe chlapec :sweat_smile: Tak bude chlapec chodit v cervenej :slight_smile:
20. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe, cervenu, jasne :slight_smile: aj ja som chcela, ale drahy ma prehlasoval. no pritom on ma cervenu flisku ako horsky zachranari :grinning:
20. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, kde je foto? ja som zvedava...
ja tu prave depkosim jak hovado.prave mi volal typek, ze mi zajtra doveze bundu, len kocka zabudla nieco pribalit- nejake pridavne veci k bunde :confused: ja som sa snazila zistit, ze co asi a mam velku obavu, ze mi zabudla poslat to najdolezitejsie- tie vsadky :cry: babulky, drzte palce, nech je to len nejaka blbost a budem moct tu bundu pouzivat, lebo inak ma vystrie..som nahnevane, nestastna...ona dojde na sVK o 3t, ale dovtedy by som uz ja rada tu bundu pouzivala...ja nechapem, ako mohla na nieco zabudnut :angry: :unamused: :cry:
20. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
verul, tak to je na prd dufam ze to bude ok, alebo budes nosit na chrbte :wink:
inak ako nikto tu nereflektoval okrem verulky na moju otazku o vysnivanych satkach :rolling_eyes: tak u mna je to didy iris, lisa a jim a rybky modre - tie mozno niekedy budu
a didy ma nove satky s vlnou rybky /ale nie modre, ale petrol/ a nejake nove indio a to vyzera fakt krasne :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj nema kto fotit, lebo manzel je na sluzobke, ale som z nej nadsena, je z takeho pruzneho materialu, tak si myslim, ze sa do nej vtrepe aj manzel :slight_smile:
Na Verul, ked sa dari, tak sa dari :angry: snad to bude nejaka nepodstatna vec
20. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, moji chlapci chodia v cervenej :wink:
nie ze by to bol zamer, ale najkrajsie veci maju v sebe vzdy cervene.
20. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa paci cervena, jaaaj a vysnivana satka je lisa s vlnou, iris, indio s vlnou ale v nejakej peknej farbe
20. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemam ziadnu vysnivanu satku :unamused: mala by som mat? mne sa sniva uuuplne o inom :grinning:
20. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
erika, adam má strašne veľa vecí červených :slight_smile: a veeeľmi mu pristane :slight_smile:

lenki, no mne sa páčila didy aare, ale ty si ma ukecala na indio :grinning: a u nás je šatkám stop :zipper_mouth:

verul, neboj, možno ti bude chýbať iba nejaký náhradný gombík alebo čo :wink:

bambu, ty to tu vždy tak uzemníš :slight_smile: :sweat_smile:
20. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my sme minuly tyzden zabludili do sekaca s mamou a ta tam vylovila kabat tak som ho hned skusila aj s malym v satke a super nam sadol. Tak to bolo fakt v pravy cas na tento necas :slight_smile: lebo sme doteraz chodili v manzelovej fliske.Vnutro ma z umelej kozusiny tak je nam prijemne teplucko :slight_smile:
A co sa tyka vysnivanej satky tak nad tymto som nerozmyslala.Mame annu a s tou som spokojna, ale asi hlavne preto, ze som inu satku netestovala :grinning: Jooj a keby bol neobmedzeny rozpocet to by sa snivalo :dizzy_face: urcite nejake indio natur.
A mame este manducu, ale urcite by sme ju este teraz nekupovali, ale dozvedeli sme sa na poslednu chvilu, ze mesto dava prispevok pri narodeni a bolo to presne tolko kolko stoji manduca. Kedze sme s tymito financiami neratali tak sme ich hned poistili manducou, aby sa nam nerozkotulali. Ale satka je proste satka nemozem si pomoct tak uzasne si pritulit maleho dokazem len v nej. Sak manduca bola kupovana hlavne s tym zamerom, ze bude na tury pre manzela :slight_smile:
20. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čo tu nikto nemáte časovač na foťáku? eriqe
20. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
indy, manducu mozno ocenis ako my - pri uspavani na chrbte...v satke neviem malej nijak zaistit hlavicku, aby sa nehompalala... :wink:
20. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, casovac je jedna vec, ale kam fotak umiestnit, aby bolo na fotke to, co ma byt, to uz je vecsi problem - aspon u nas
20. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ako bambu, ani ja nemam vysnivanu satku, okrem tejto diskusie moc nehladam info o satkacha nechavam sa tak v sladkej nevedomosti, aby ma to nestvalo :grinning:
20. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ste zlate, zajtra sa dozviem moj verdikt.ono sa nic strasne nestane, len zas ebudem musiet cakat :unamused:
eri, ja osobne by som cervenu nebrala, lebo ja sa v tej farbe nejako extra dobre necitim, ale zase hnedu som az kym sa nenarodil ron v satniku ani nemala :grinning: teraz mam dost veci hendej, ponco, koalu a pod a aj ronovi ak kupujem veci ,tak dohneda, lebo jemu sa super hodi..no cervena farba je podla mna unisex :wink: aj moji chalani maju vela veci cervenych :wink:
kocky a kde sa da vidiet iris?
20. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek