• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
no, ja si tiez pamatam a hlavne cisla - datumy, sviatky, spz, t.cisla. akurat sumy, co kolko stalo ani za svet a tom uctovnicka, celkom paradox
5. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
spat k noseniu :grinning: ... nase sidlisko je fakt in, tu su same nosicky, aj v bunde som vcera jednu stretla
5. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no zato dnes mi nie je od smiechu. pregrcala som celu noc, ani lyzicku vody som v sebe neudrzala, ledva zijem a nemam mlieko :frowning2: teda nejakych par kvapiek vycedil :pensive:
5. pro 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha bambus :unamused: , co mas nejaku crevnu virozu? ja som to sice neskusala, ale keby si si dala kulisek, co je pre deti na rehydrataciu...? aspon cez slamku popijat.
5. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi, asi to bude viroza. aj ked vecer mi bolo tak divne, ze som s manzelom zacala rozoberat, ci som tehu :confused: u nas je tych viroz teraz plno, uz popijam fatru a caje, ale mam teplotu z dehydratacie. ema prisla uz zo skoly, tak mi sla kupit marina keksy, snad sa uz pozbieram. maly akoby to citil, dnes zjedol hrst kukuricnych lupienkov aj skoro celu vyzivu, sice s 2 pauzami, ale aspon nieco. poobede vsak len cicia, to bude vesele. v noci to bolo hrozne, ja v mdlobach, on vrieskal od zlosti, ze mu nic nejde :unamused: a dnes bude asi prvy den bez nosenia
5. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak prosím oblékáte prcky do nosítek? Míň než do kočárku (protože se vzájemně hřejete), nebo naopak víc, protože v kočárku mají fusak a deku?
5. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, chuda, tak prajem rychly navrat do normalu. uz by malo byt len lepsie.

lili, ja sice fusak v kociku nepouzivam, len deku, ale v nosici obliekam trochu natensie, teda tensi overal navrch, ako ked je v kocari.
5. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuu, bambu :confused: a čože tak?! ja keď som takto, tak sa ťahám jak mucha z omáčky a chodím po kolenách :frowning2: a nebudeš v tom? :confused:
lili03, menej stačí obliecť aj seba aj bábo, ohrievate sa navzájom :dizzy_face:
5. pro 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne pomohla pri zvracani smecta...aspon to nebolo take kysle...
bambu, ved Ema uz ma skusenosti, ze ako nosit...tak zaviaz maleho jej :wink:
5. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozrejme ze som ho zabudla odmerat pred opranim :unamused:
bambu ak uz mas tie EO, tak si daj matu, to mi vzdy zaberie :wink:
5. pro 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý strýčko :slight_smile: leni, ty máš tie nitky ružové, či zle vidím?! :confused:
5. pro 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zle fotim resp to svetlo, je takej farby ako tvoje ale ta nitka co ty mas zltu, tak ja mam tmavocervenu.
Satka je omnoho tmavsia v skutocnosti, asi taka ako bola zastava ZSSR, takze presne splnila moje ockavania :grinning: az nato ze mala prist na VOSR a prisla az na Mikyho
5. pro 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, lenki, jak ladíte i se závěsama :grinning: , moc pěkný (a dobře uvázaný, že.....:wink:)
5. pro 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supeeer Leni, tak uz mate darcek :dizzy_face: dufam ze splnilo vsetky ocakavania
5. pro 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre uvazany to moc neni, lebo teda musim vam povedat ze mi to s tou nezanosenou satkou fakt nejde, normalne mi to hore odstavalo a uzol sa mi nedal dobre spravit a tak
5. pro 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mam uplne cervenu pracku znutra, su zafarbene aj tie cedulky didymos :angry: tak som zvedava, dufam ze po ccca 3opratiach to bude ok
5. pro 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, mne to farbilo iba ten prvýkrát :slight_smile: viac už ee :slight_smile: ale je fakt feši, ja som tiež na červenú :wink:
5. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, paradny Mikulas :wink:
5. pro 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki posli aj k nam takeho Mikulasa :grinning: krasna satka :dizzy_face:

bambu jujha prajeme ti nech si coskoro fit
5. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, kraaasa :slight_smile: takze dlzka vyhovuje? asi predsa len mam nejake jasnovidecke schopnosti :grinning: este som zvedava, ako sa rozhodla mouse. matu nemam, moze sa pri kojeni?

inak my sme uz tyzden cela rodina okrem maleho asi tehu :confused: alica zvracala cez vikend, pondelok sme sa zase striedali na zachode a pili smectu :rolling_eyes: uz zacinam podozrievat vodu :unamused: ale ma to viac ludi, aj v skolke aj medzi znamymi.

s tym mikulasom je to take zlate, dievcata si poctivo umyvali cizmicky, aj mne umyli, marekove capacky postavili tiez do radu a nakreslili aj obrazok :slight_smile: kym zaspali, este vyzvedali, ci uz bol u nas ten mikulas. jasneze nebol, este je len v tescu :grinning:
5. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, bude vás za chvíľu ako hadov, keď ste všetci tehu :grinning: :grinning: :grinning: paráááda!!!
inak baby môžu prísť poumývať aj k nám topánky, náš miky sa bude musieť uspokojiť s takými nosenými, keďže sa nikto nemá k tomu, žeby ich umyl :rolling_eyes: a ten náš nakupoval v kauflande :grinning:

tak prajeme bohatého mikuláša a pozor na líniu :slight_smile:
5. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, ja som už spráskala celé gumené cukríky, u nás už Mikuláš bol. Vždy celý život chodí 5. 12 večer k nám. Mali ste to vidieť- bola som hotová, tie rozžiarené hviezdičky v ich očkách, malá výskala, bolo to také krásne, že aj kamera sa zľutovala a opravila sa sama od seba, aby sme si tie okamihy zvečnili.
5. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambu, držte sa všetci, nech je pliaga skoro preč.
5. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute nosicky, mata sa pouziva, ked chcete zastavit laktaciu, ale troska asi neuskodi ...
lenki ta cervena satka je krasna ja tiez rozmyslam o kupe kratkej satky na batoh ... teda uz som jednu kupila, ale bola kratka :unamused: mate niekto skusenosti s nakupom cez ebay ... tam je plno didymosiek, tak by mohli byt ceny OK
5. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabrunko, nie náhodou šalvia na zastavenie laktácie? o mäte som nevedela...
5. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem, ze salvia aj mata :unamused: jabru, ja som kupovala z ebay indio a myslim, ze aj verulka :wink:
5. pro 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, skoro sa vyliecte (najhorsie som to vzdy niesla, ked cela rodina sme boli marodi, kazdy si vyzadoval pozornost, a ja sama som sa citila na...), ale, pokial pamatam, crevne vyrozy natrvaju dlho, aj ked su znicujuce
inak, palina je v tomto smere velmi dobra, ale hnusna (v tehotenstve sa neodporuca, ale o kojeni som nic nenasla)
a este aj rebricek je dobry, nesmie sa uzivat dlhodobo a je chutovo lepsi
a alchemilka
5. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, krajsi mikulassky batoh som nevidela :slight_smile: velmi vam to pristane
5. pro 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik, ste zlate :slight_smile:

angelik, marod je uz doma?
5. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek