• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
jaaaj lenki, to uz je nadstandard :grinning: mne chyba fakt nosic :grinning: takze aj u mna dufam povianocny darcek :grinning:
weroni, ebay je supeeer, :wink: len bacha riadna namotavka :grinning:
10. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neprisla som stale na chut indiu :unamused: ak by mal niekto zaujem, vymenim za pruhy. indio je velkost 4, realna dlzka 377cm, potrebujem rovnaku dlzku, moze byt par cm naviac :slight_smile:
10. pro 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som vymenila, ale mám len Inku a takú už máš :frowning2:
10. pro 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubii, to by mi vobec nevadilo, aku mas dlzku?
10. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo inku uz malo nosime, je pridlha. lutujem, ze som sa nechala ukecat na dlzku 4,6m. ak by som mala kratsiu, potom by som ju s kludnym svedomim predala
10. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som sa tiež nechala ukecaťna 4,6, ale bola straaašne dlhá - cez 5 metrov,tak som z nej odstrihla 70 cm.Teraz má 4,3m jedna strana.
10. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ju chcempredať,lebomne zas nesedia pruhy, začali sa mi páčiť jednofarebné šatky.
10. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, ja inak teraz ficim len na dlhom indiu najnovsie opat..ale menej sa doma nosime a na von je naj :dizzy_face: a preco si mu neprisla na chut? to je skoda, ale zase niekto sa potesi :wink:
11. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka, indio sa na moj vkus dost podda oproti inke. teraz na vonku musim maleho viazat nizko a ked este trochu klesne, je to na figu. inka mi to nerobi. ale na chrbat sa indio viaze krasne. ked nevymenim, tak predam co mam a kupim nieco ine
11. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu napis do fora na napsime.sk tam je tema predam vymenim :wink: cize ti viac vyhovuje pevnejsia satka..ja napr ked viazem tu slucku na bok, urobim ju total natesne a ono to pod ronou vahou povoli tak akurat :wink:
11. pro 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, v bazare na nosenideti.cz sa to teraz s ponukami tiez rozbehlo :wink:
11. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vy tu meníte šatky ako špinavé ponožky :fearful: ja by som za tou mojou plakala :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile: uz som pozerala, asi si kupim storch 3,6m :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aud, sak prva laska je prva laska, ja by som svoju girasolku tiez nedala z domu, hoci nie je mercedes :wink:
11. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey, prva vymena :fearful: ale asi nebude, ale skor kupa a predaj. ja nejako nie som zatazena na veci, vyhadzem, popredam, rozdam... a potom sa aj niekedy stane, ze si hovorim, aka som bola rychla. detom som napr. odlozila kazdemu bodynko, v ktorom sme ho doniesli z porodnice. ale satku nebudem skladovat. moja mama lutuje, ze neodlozila babkinu satku, v ktorej babka nosila jej brata mareka. bola tkana, nejaka pruzkovana.
11. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, ja som taku plachtu na nosenie dostala od babky susedky :dizzy_face: na nosene to teda nie je najpraktickejsie (hoci obstojne sa to da uviazat na sposob podaegi na chrbat), ale aj tak sa jej tesim, je to hlavne pamiatka :dizzy_face:
11. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som dnes jaky super napad uskutocnila :grinning: nasla som jeden vytahany velky pulover a prva myslienka co ma napadla pri pohlade nan bola - ten je ako stvoreny na nosenie :grinning: tak som ho suplna na nas obe a na to este manzelovu bundu co nosime na von a jakeeeeeeeeee dobreeeeeeeeeee to bolo :grinning: fakt parada :slight_smile:
plus ak sa dockame aj ozajstnej kosy tak mam este jednu fleesovu vestu XXL ktoru som kupila speci na nosenie tak uvidime ako to bude ci takto "prezimujeme" :grinning:
ale ten pulover na nas oboch je fakt skvelyy :grinning: :dizzy_face: :grinning:
ja vie ze som psycho ale uz ste si zvykli nie? :grinning:

bambu nebud smutna indio predas a kupis si nejake vesele pruhy :slight_smile:
inac ja si nemozem pomoct ale mna tie modre satky tiez nejak neoslovuju a to modru fakt lubim :confused: neviem preco ale u satiek ma hrozne berie cervena a take zive farby :slight_smile:
12. pro 2008 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm weroni, ked je rec o tych farbach satiek, mna by lakalo vyskusat aj nejake farby na textil (samozrejme nezavadne)...
12. pro 2008 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby pocujte ktore mate didymos pruhy, ako sa v tom nosi? Oplati sa to kupit ako kratku satku? Nasla som na ebay katju kratku 370 cm :wink: :grinning:
12. pro 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa strašne páči didy aare :slight_smile: ale už si nechám zájsť chuť :frowning2:
12. pro 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
audrey ale aare je hnedy, nie cerveny, nie je ani moc tehlovy, skor fakt hnedy :wink:
12. pro 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotky klamú :frowning2: no ale na fotke sa mi strááášne páčila :slight_smile: :dizzy_face:
12. pro 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tym satkami je to vzdy tak, ze na fotkach su uplne ine. Ale vzdy su satky tmavsie v skutocnosti ako na fotke a nie su take "ziarive"
ale bud rada aspon uz ta nebude pokusat :slight_smile:
a co take cervene leo?? hmmm, alebo tie vlnky sinfonie, alebo vlnky cervene, cooo?? :grinning:
12. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, kratka satka je super na chrbat alebo na bok. dokonca s mojim indiom 377cm uviazem dvojity kriz :slight_smile: ak je dobra cena, nevahaj. daj link, ja som to nenasla. ale tiez ma zaujima ci didymos pruhy sa podobaju pruhom storch alebo indiu
12. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna su didy pruhy tensie ako storch pruhy, indiu sa vobec nepodobaju :wink:
12. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki a myslis ze je to pohodlna satka na kratke uvazy?

bambu kuk sem:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140288152253&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123
len som si az teraz vsimla ze to dodava len do USA no napisala som predavajucemu ci by to slo aj na SK a hlavne za kolko :sweat_smile:
nehovorim ze je to najkrajsia satka na svete ale za tu cenu :fearful: teda este neviem co by vyslo postovne :zipper_mouth:
12. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je katja, tu som kedysi chcela :slight_smile:
weron a tebe sa indio nepaci?? ked sa ti ta satka nepaci tak este pockaj, ved to tak strasne neponahla, ci hej?? :wink:
ja osobne mam z nosenie storcha pruhov a didy pruhov rovnaky pocit, ale u mna vitazi indio, co ine sa da odo mna cakat, ze ?! :grinning:
12. pro 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo este ma napadlo ze mne sa viac ako didy pruhy pozdaval ten jemny zakar ako je nino napr.
12. pro 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, aj mne sa viac paci zakar ako pruhy..ja proste na pruhy nie som..ale ja mam dost :grinning:
a kuk sem:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2173002&vReferer=
12. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka, krasne :slight_smile: dakujem
12. pro 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek