• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
mne je to jedno, ja suhlasim aj s terchovou, ja si skor myslim ze dolezite je nejake ubytko aby bolo babyfriendly
nemate niekto nejaku horsku chatu s vyhladom, pre 30 osob?? :grinning:
21. led 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ta terchova vtedy tak vyzerala
Babyyy potrebujem video kde je viazane malilinke babo na zvyslo. Nemate niekto nejaky link?
21. led 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
na noc by som nesla. ak to bude na nejakom mieste nedostupnom verejnou dopravou, potom by tam mohlo byt nieco zaujimave pre zvysok rodiny. terchova/zazriva je super :slight_smile:
to by sa aj mne zislo
kamoska si nie je ista viazanim a podsadenim
pocuj bambu tak za 2 noci v gavurkach mam hodvabne indio :grinning:
v terchovej bude s cenami teraz problem lebo je blizko vratna :sweat_smile:
21. led 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
som myslela len taku akciu od rana do vecera, kto chce, moze sa aj ubytovat. veru, tolko penazi vyhodit a este sa ani tak dobre nevyspis ako doma :frowning2:
21. led 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
eriqe: Co prosim te znamena 2k dlzka? Kolik je to na metry? Dle webu (http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/velikosti.html) tipuji 270 cm. A modre vlnky jsou tyhle - http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/vlny-voda.html? Dle toho, co pises, je tedy rozdil mezi Indiem (zakar) a Vlnkama (velmi jemny zakar)? Dle nazvu bych rekla, ze velmi jemny musi byt lepsi :slight_smile:
21. led 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
eriqe: Ten link - svisle na zada - z dnesniho rana jsi skoukla?
21. led 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
sueanek no mam Storcha Annu, a hoci som na nu zopar krat chytila poriadne nervy kym som sa naucila viazat batoh, nedam na nu dopustit :wink:
21. led 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
baby tak ak to ma byt na horach dala by som potom radsej 2dnove stretko. ked uz sa mam potrepat 200km tak nech to nie je na otocku :grinning:

inak mohli by ste dat niekto este raz ten link na toho fesina skejtaka co viazal? uz neviem kde to bolo a nechce sa mi hladat cez polovicu diskusie.
21. led 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no presne oli to som myslela. Toho skejtaka :slight_smile:
21. led 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeej tu sa organizuje nosicske stretko? Podla mna by jedna noc na prespatie nebola tak financne narocna :confused:
21. led 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
viete ako to myslim, ze ked zaplatim 1000sk za benzin + nejaku tu dialnicnu znamku precestujem co ja viem podla pocasia tak 3 hodiny (mozno menej, mozno viac) tak ozaj nemam naladu sa vecer otocit a ist to iste nazad este v ten den. poznam penzion v myte pod dumbierom su to 3 domy a izba na noc stala tusim 350sk hoci pravdupovediac by som radsej pockala kym bude pekne a bude sa dat aj niekam ist a nie len kvasit na izbe.
21. led 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ospravedlnujem sa za ten napad cakat, nenapadlo mi ze potom uz poniektore budete vo vyssom stadiu tehu :dizzy_face:
21. led 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte no to je jasne ze aspon na jednu noc, to len bambu vymysla :angry: :grinning:
aj ja by som radsej pockala, ale ved v lete mozeme dat dalsie stretko
inak ja by som kludne isla aj napr do bojnic tam je toho relativne vela zamok, kupele, zoo...
21. led 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
to nie je zly napad...a aj mala fatra je za rohom :wink:
pridavam sa k lenki...mam kamosku z prievidze, tak sa skusim popytat? :wink:
21. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic skejtaka tu nikto nehadze, tak idem preliezat diskusiu :slight_smile:
21. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
eriqe skejtak aj tak bola koliska v ksk
21. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jaj a ja potrebujem zvyslo, lebo kamoska ma mesacneho syna a v koliske byt nechce :unamused: no a bez satky uz proste nepreziju, lebo ma 13 mesacnu dceru
21. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nech viaze do KsK??? nechapem co riesis, ved jej to ukaz ty!!! :wink:
21. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky, tiez sa pripajam k lenki, Podla mna su Bojinice dobrou zarukou, ak bude pocko na prd (inak, my sme s MM dumali a aj u nas padol tento napad) :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenka ja som uz u nej bola, len si nie je ista ci to robi dobre a hned teraz sa mi k nim utekat neda :sweat_smile:
21. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
eri a myslis ze podla videa si bude?? :sweat_smile: kolienka vyssie ako zadocek, gulaty chrbatik, to by jej mohlo stacit :wink: :wink:
21. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jasne, ze vie, len chcela nejake video tak som hladala a uz ma, aj tak za nou este pojdem :wink:
Ja som uz aj zabudla ake je to mat take male mimi a ze to sa este neviem ako podsadzovat neda

Este k tej orave
http://www.penzionagroturistika.sk/
http://www.penzionsustiak.sk/
21. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky tak akurat vcera som na noseni.sk kukala ako to vyzera so stretkom a tu uz to rozoberate :slight_smile: Nam by vyhovoala aj Terchova ale aj Bojnice su v pohode
21. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby.ja viem ze som tu nova este ma nepoznate.teraz vas citam ze preberate stretko a co keby ste sa stretli na orave napr. v brezovici u nas.je tu tiez pekne.mame tu lyziarske stredisko, oravskom haji je velnes a prespat by ste mohli u nas.valka to tu pozna
21. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: zas som ina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja totiz nie som chatovy typ - rozumej chata ako buda , nie chat-kecaren :grinning: a radsej pojdem s celou pereputou 2 hodiny tam a 2 hodiny nazad ako nas balit a chystat na nocovanie, lebo nesoferujem a sam as malym by som sa busom tazko niekde takto dostala :unamused: ale v pohode sa prisposobim, my si spravime vylet. len nech je tam nejaka "spolocenska" miestnost, lebo byt vonku cely den alebo sa presusat z jednej izby do druhej... :confounded:
21. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek