• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
vsak o to ide :grinning: ze nevieme kde a kedy
22. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, sak Ty si sa uz prejavila ako jasnovidka davnejsie (ale uz neviem, presne, pri com) :sweat_smile: :wink:
mozno je aj dobre stavovit datum az na ten april, nech si vsetky utrasieme zavazky a povinnosti... co? :confused:
22. led 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, aha, to ste ešte tak na začiatku. no tak potom dajte vedieť. ale ja teda len, keď to bude v BA a okolie
22. led 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, asi nebude :unamused: padol tu navrh na bojnice, terchovu ap.

ven, to som jasne videla, ze si mouse kupi indio, ked jej manzel urobil taku ponuku :grinning:

takze stanovujem datum: 4.-5.4. 2009 :sunglasses: teraz niekto stanovte miesto a pohladajte zariadenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, to je škoda, niekam sa voziť na to nie sú peniaze :frowning2:
22. led 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, inak u jednych nasich znamych to bolo podobne a tam manzelka manzelovu ponuku nevyuzila :astonished: :confounded:
22. led 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi mala nieco narocnejsie v zalohe :wink:
22. led 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: uz som vas odhalila :grinning:

kili, dakujem za ten link, pojdem dnes vyskusat :slight_smile: uz sa nebudem moct vyhovarat, ze nemozem s malou upratovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s datumom...nebolo by fajn zalozit temu stretko? aspon by sa to trosku oddelilo...a na kazdu stranu by sme dali na nu link :wink: :grinning:
ja som za datum aj miesto...

kili, neslo by to ani vlakom? :confused: batozinu by sme ti vzali do auta...
23. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze tu je tema o stretku :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=84287&vGroupOffset=0

valka, s akym miestom suhlasis? bojnice?
23. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, ako ma to citas? :grinning:
ved som napisala, ze som za datum aj miesto :wink:
23. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nebudete některá prodávat použitou manducu??? Na barvě mi zas tak nezáleží, hlavně na stavu a na ceně,předem děkuji za nabídky (na IP) :wink:
23. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Nemáte náhodou niekto na predaj šatku Storchenwiege alebo Hoppediz 4,6 m, za menej ako 2000 Sk? Za chvíľu ku mne príde jedna mamička sa porozprávať o šatkovaní a pýtala sa na zanosené šatky...
23. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja budem fakt asi musiet malu prehodit na chrbat, lebo sa mi totalne vzpiera, ked je vpredu :frowning2: a hlavicku ma totalne vykrutenu, aby videla okolo seba. ale ked ja sa bojiiiiim :frowning2:
23. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa, tak ju daj na bok,myslim ze to je jednoduchsie, hlavne ked si clovek este nieje isty
23. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem sa opakovat, ale pre istotu, aby to neminulo nikoho, kto by mal zaujem:
4.2. bude mat Bora Berlinger prednasku v Kosiciach o Koncepte kontinua a celkovo attachment parenting-ovych veciach ;) Bude to o 17.00 v MC Stonozka na Trebisovskej ulici.
Kto poznate niekoho, kto by mal zaujem, dajte im prosim vediet.
prip. viac informacii u mna cez IP (letaciky a pod.)

a 5.2 bude v Banskej Stiavnici, to piste na jabrunka ;)
23. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisa, skús viazať nad postelou. nemusíš dieťa prehadzovať, stačí, keď si položíš šatku na postel (ten link, čo som ti dala, tak sa dieťa nedáva do stredu ale možno tak do 1/4, aspoň čo som to ja skúšala), dieťa dáš na šatku, rozkročíš mu nožičky a sadneš si pred ňu a tak akoby ju prilahneš medzi tie rozkročené nožičky a cípy šatky si dávša cez ramená, teda pri tomto úväze tú dlhšiu časť popod rameno, pritiahneš si ju, aby bola úplne tesne na tebe a potom sa dvíhaš. no a potom pokračuješ podľa návodu.
23. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, pol dna sa chystam, ze to tak nejak spacham :slight_smile: ale dnes nejak nebola prilezitost. stale sa na niekom pestuje :slight_smile: ale mam vyhovorky, vsak? :grinning:
23. led 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja chceeeem (ist)...
este spracovat manzela.... :confounded: prave vyhlasil, ze je sice sympatizant nosenia, ale nie stretavania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
(mam doma sociopata...)
23. led 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikinka, tak tam budeme dvaja - ja a on :unamused: asi tiez nechodil do skolky :frowning2: vsetko o stretku je tu:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=84287&vGroupOffset=0
23. led 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, on chodil...ale je programator :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tento pozna?

co robi programator, ked sa uz 2 hodiny poti? hlada heslo k suboru s heslami :grinning:
23. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu: tak ze nie :wink:
23. led 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to žije! :wink:

tak musim alespoň napsat, že jsem dneska suprově uvázala batoh z mýho dlouhýho leoše a zakončila takovym tim překříženim (tibeťan? či co.......) a neslo se mi to mooooc dobře :slight_smile:
25. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, my teraz zijeme organizovanim stretka v inej teme :wink:

no neda mi, videli ste tie nove vysivane erga? :confused: :dizzy_face:

http://www.nosime.sk/tovar16-organic_ergo_modra_s_vysivkou
http://www.nosime.sk/tovar14-organic_ergo_cierna__s_vysivkou
25. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte-
poziciam doma situ kapsu na ochranu pred zimou-len mi doma zavadzia a my ju nepouzivame.
Foto:
http://picasaweb.google.sk/katka.carska/DomoKapsa?authkey=J7gBj7bEFHg#
25. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, to modré so zelenou kapucňou, to je moja srdcovka, strašne sa mi tá farebná kombinácia páči a teda toto je faaaakt parádne :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ta cena :astonished:
25. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, to som ani nepozerala, to by som si tam za tú tisícku vyšila aj sama :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda vyšila, to ich je len nažehlovačka či čo
25. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek