• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
motivacne video so satkou a tym malym mimcom
4. únor 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak teraz neviem ci to mal byt vtip alebo vazne?? :confused:
a vase dieta netyras, ked ho nosis??
4. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonu ja som tiez viazala dh s annou a s hoppom. Podsadit musis hned na zaciatku kym si okolo prs zacnes motat ten dlhy koniec :sweat_smile: snad sa dobre vyjadrujem. Inak so storchom mi to islo tazsie, ale ten bol prave opraty, tak to ho ospravedlnuje
4. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak didymos spravil prvy farebny hodvab, na foto to vyzera krasne, len ten vzor, ja si satku s vtakmi nekupim :unamused:
4. únor 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pridam moj postreh (aktualny) nezanoseny storch vs nezanoseny hopp - hopp takmer netreba zanasat a satka je hned makkucka. storch je dost tuhy zatial raz oprany, uzlim trochu nosim ale zatial sa mi zle viaze (oproti hoppedizke). verim ze to coskoro povoli a moj vysneny albert bude skvely.
4. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki joo? a nedas sem odkaz?
4. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
z didymosu sa neda dat odkaz aspon ja to neviem :sweat_smile:
je to didymos.de, das tragetuch,limitierte modelle, seide vogel
4. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky :slight_smile:v vypada zajimave
no ja sice nemecky nerozumim a na fotce to vypada jako 100% hedvabi s temi ptaky, ale na ceskych strankach maji i dalsi limitovane edice, kde je podil hedvabi 30%. Jsou ve fialkovych barvach a jsou na nich bud ovaly a nebo vlny :wink:
4. únor 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nemecky, tiez nic moc, ale vtaci su jedinecni v tom ze je tam prvykrat farebny hodvab a tiez je tam len 30% hodvabu, zvysok bavlna
ja zase nevidim na tych ceskych strankach ten hodvab??? :confused: a o hodvabnych vlnach som ani nepocula
4. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som nasla, uz som si aj spomenula, oni su tie vlny aj elipsy skor kremove, nie fialkove :wink:
4. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a taky jsou tam nové celobavlněné limitky - ibišek a tulipán...slint slint :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi a kde ved ja ich nevidim?? :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz mi to doslo, ty si myslela ti india :sweat_smile: no nic ja idem asi radsej spat
4. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, v com ukladas danuska na spanok? aky uvaz? batoh? tak to u nas fachcime iba na manduce...inak nic - v batoju ma riadne hryzie ...a vzpiera sa, ak sa nehybem po dome...
kocky, predala som ellaroo :slight_smile: takze uz mam len indio a idem rozmyslat o dalsej satke...ale do stretka urcite nic nekupim, lebo aj tak budem chciet vsetky u vas vidiet... :wink:
4. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi a tobě už dorazilo to indio?

jinak holky děkuju za rady a tipy, budu zkoušet dál..... je mi to nějak sympatičtější než batoh (o tom jsem si do dneška myslelala, že ho umim vázat a dneska jsem nahmatala vylezlou prdku :confused: a mě bylo divný, že mi nahoře zbylo hodně velkej kus šátku na hlavičku :grinning: )
4. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
hlasim, ze z batohu ma stale boli chrbat, ale podarilo sa mi to trosku zmiernit tym, ze nevediem pasy hned za chrbat, ale namiesto toho si ich na bruchu prekrizim a potom pokracujem dalej popod nozicky atd...
neviem, ci sa to moze, nikde som taky uvaz nenasla, ale minimalne pre moju chrbticu je pohodlnejsi...
4. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, to sa stalo uz aj mne ze ten pruh pod zadockom mi vybehol aj v batohu aj v klokanovi, a v klokanovi dokonca v tescu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no trapka, lebo som na to ani neprisla
val ja na spanie davam KsK na chrbat, ale pre mna to moc pohodlne nie je, ale nosenec sa v tom vyspi najlepsie sa mi zda
4. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa ta ftakova satka paci, teda vzor, ale farba velmi nie. nahodou by to bola sranda nosit dieta a dajakych spevavcov :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ta satka pripomina zaves :grinning: mohli zvolit inu farbu, tych vtakov by som aj predychala.
4. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
janajana, aj ja som na to myslela, ze tak bude lepsie. ale potom som nasla toto http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=5 pozri na ten koniec :wink: musim vyskusat :wink:
4. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soňu, jojo, včera přišlo...je nááádherné :dizzy_face: A skvěle se s ním váže na záda...skvěle = baťoh nedotahuju na 10x, ale na 3x :sweat_smile:
Normálně mě ten matroš tak uchvátil, že uvažuju o prodeji červeného nebo přírodního Lea a koupi ještě jednoho India v dlouhé verzi :slight_smile:
4. únor 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana, môže, aj tak sa viaže batoh :wink:
4. únor 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kolko trva dodanie satky zo stranky nosime? objednavala som 8.1, hned mi volali, ze objednavku prijali, po 2 tyzdnoch sa mi ozvali, ze im bohuzial dodali zlu velkost a musia objednat znovu, a odvtedy je uz dalsie 2 tyzdne :pensive: a komunikuju so mnou len telefonicky, emailom nemam nic :frowning2: (som zvyknuta na obchodovanie cez net, ktory prebieha potom emailom)
5. únor 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, keď majú na sklade, tak asi do 2 dní, ale keď objednávajú, tak to asi môže trvať dlhšie. ide oto v akých frekvenciách objednávajú. je pravda, že zo stránky nosime volajú, aj mne volali.
skús napísať mail, hádam ho majú na stránke, že na kedy to vyzerá :unamused:
5. únor 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
akú si si objednala? :slight_smile:
5. únor 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ešte máš týždeň do termínu, týždeň v nemocnici, hádam to do vtedy stihne prísť
5. únor 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, nebopj nic, na nosime.sk su uzasni ludkovia, nicoho sa neboj..o chvilku mas satku doma :wink:
5. únor 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, ozaj, urcite sa na tom pracuje, nemusis mat ziadne obavy. na nosime.sk sa mozes spolahnut :wink:
5. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooo.. tak mne sa vtáčikový didy teda páči, len by mohol byť v modrej alebo tyrkysovej farbe :grinning:
5. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, na stranke je aj telefon...zavolaj andrejke :wink:
5. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek