V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

jana3
4. únor 2009

motivacne video so satkou a tym malym mimcom

lenki33
4. únor 2009

aha, tak teraz neviem ci to mal byt vtip alebo vazne?? 😕
a vase dieta netyras, ked ho nosis??

eriqe
4. únor 2009

Sonu ja som tiez viazala dh s annou a s hoppom. Podsadit musis hned na zaciatku kym si okolo prs zacnes motat ten dlhy koniec 😅 snad sa dobre vyjadrujem. Inak so storchom mi to islo tazsie, ale ten bol prave opraty, tak to ho ospravedlnuje

lenki33
4. únor 2009

tak didymos spravil prvy farebny hodvab, na foto to vyzera krasne, len ten vzor, ja si satku s vtakmi nekupim 😒

olinka6226
4. únor 2009

ja pridam moj postreh (aktualny) nezanoseny storch vs nezanoseny hopp - hopp takmer netreba zanasat a satka je hned makkucka. storch je dost tuhy zatial raz oprany, uzlim trochu nosim ale zatial sa mi zle viaze (oproti hoppedizke). verim ze to coskoro povoli a moj vysneny albert bude skvely.

kulicka
4. únor 2009

lenki joo? a nedas sem odkaz?

lenki33
4. únor 2009

z didymosu sa neda dat odkaz aspon ja to neviem 😅
je to didymos.de, das tragetuch,limitierte modelle, seide vogel

kulicka
4. únor 2009

Diky 🙂v vypada zajimave
no ja sice nemecky nerozumim a na fotce to vypada jako 100% hedvabi s temi ptaky, ale na ceskych strankach maji i dalsi limitovane edice, kde je podil hedvabi 30%. Jsou ve fialkovych barvach a jsou na nich bud ovaly a nebo vlny 😉

lenki33
4. únor 2009

no ja nemecky, tiez nic moc, ale vtaci su jedinecni v tom ze je tam prvykrat farebny hodvab a tiez je tam len 30% hodvabu, zvysok bavlna
ja zase nevidim na tych ceskych strankach ten hodvab??? 😕 a o hodvabnych vlnach som ani nepocula

lenki33
4. únor 2009

uz som nasla, uz som si aj spomenula, oni su tie vlny aj elipsy skor kremove, nie fialkove 😉

mysinka
4. únor 2009

No a taky jsou tam nové celobavlněné limitky - ibišek a tulipán...slint slint 😅

lenki33
4. únor 2009

mysi a kde ved ja ich nevidim?? 😅

lenki33
4. únor 2009

aha uz mi to doslo, ty si myslela ti india 😅 no nic ja idem asi radsej spat

valka
4. únor 2009

lenki, v com ukladas danuska na spanok? aky uvaz? batoh? tak to u nas fachcime iba na manduce...inak nic - v batoju ma riadne hryzie ...a vzpiera sa, ak sa nehybem po dome...
kocky, predala som ellaroo 🙂 takze uz mam len indio a idem rozmyslat o dalsej satke...ale do stretka urcite nic nekupim, lebo aj tak budem chciet vsetky u vas vidiet... 😉

sonulah
4. únor 2009

mysi a tobě už dorazilo to indio?

jinak holky děkuju za rady a tipy, budu zkoušet dál..... je mi to nějak sympatičtější než batoh (o tom jsem si do dneška myslelala, že ho umim vázat a dneska jsem nahmatala vylezlou prdku 😕 a mě bylo divný, že mi nahoře zbylo hodně velkej kus šátku na hlavičku 😀 )

jana3
4. únor 2009

Ahojte
hlasim, ze z batohu ma stale boli chrbat, ale podarilo sa mi to trosku zmiernit tym, ze nevediem pasy hned za chrbat, ale namiesto toho si ich na bruchu prekrizim a potom pokracujem dalej popod nozicky atd...
neviem, ci sa to moze, nikde som taky uvaz nenasla, ale minimalne pre moju chrbticu je pohodlnejsi...

lenki33
4. únor 2009

sonu, to sa stalo uz aj mne ze ten pruh pod zadockom mi vybehol aj v batohu aj v klokanovi, a v klokanovi dokonca v tescu 😝 no trapka, lebo som na to ani neprisla
val ja na spanie davam KsK na chrbat, ale pre mna to moc pohodlne nie je, ale nosenec sa v tom vyspi najlepsie sa mi zda

bambusko
4. únor 2009

mne sa ta ftakova satka paci, teda vzor, ale farba velmi nie. nahodou by to bola sranda nosit dieta a dajakych spevavcov 🙂

olinka6226
4. únor 2009

mne ta satka pripomina zaves 😀 mohli zvolit inu farbu, tych vtakov by som aj predychala.

petusaaa
4. únor 2009

janajana, aj ja som na to myslela, ze tak bude lepsie. ale potom som nasla toto http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gs... pozri na ten koniec 😉 musim vyskusat 😉

mysinka
4. únor 2009

Soňu, jojo, včera přišlo...je nááádherné 😵 A skvěle se s ním váže na záda...skvěle = baťoh nedotahuju na 10x, ale na 3x 😅
Normálně mě ten matroš tak uchvátil, že uvažuju o prodeji červeného nebo přírodního Lea a koupi ještě jednoho India v dlouhé verzi 🙂

kili
4. únor 2009

jana, môže, aj tak sa viaže batoh 😉

emjee
4. únor 2009

baby kolko trva dodanie satky zo stranky nosime? objednavala som 8.1, hned mi volali, ze objednavku prijali, po 2 tyzdnoch sa mi ozvali, ze im bohuzial dodali zlu velkost a musia objednat znovu, a odvtedy je uz dalsie 2 tyzdne 😔 a komunikuju so mnou len telefonicky, emailom nemam nic ☹ (som zvyknuta na obchodovanie cez net, ktory prebieha potom emailom)

kili
4. únor 2009

emjee, keď majú na sklade, tak asi do 2 dní, ale keď objednávajú, tak to asi môže trvať dlhšie. ide oto v akých frekvenciách objednávajú. je pravda, že zo stránky nosime volajú, aj mne volali.
skús napísať mail, hádam ho majú na stránke, že na kedy to vyzerá 😒

kili
4. únor 2009

akú si si objednala? 🙂

kili
4. únor 2009

no ešte máš týždeň do termínu, týždeň v nemocnici, hádam to do vtedy stihne prísť

verulka
5. únor 2009

emjee, nebopj nic, na nosime.sk su uzasni ludkovia, nicoho sa neboj..o chvilku mas satku doma 😉

bambusko
5. únor 2009

emjee, ozaj, urcite sa na tom pracuje, nemusis mat ziadne obavy. na nosime.sk sa mozes spolahnut 😉

bihan
5. únor 2009

oooo.. tak mne sa vtáčikový didy teda páči, len by mohol byť v modrej alebo tyrkysovej farbe 😀

valka
5. únor 2009

emjee, na stranke je aj telefon...zavolaj andrejke 😉