V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

sonulah
6. únor 2009

no dobrá, tady taková rozmazanina (do zejtřka smažu.....)

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

sonulah
6. únor 2009

prostě dh mi přijde takový slušivý úvaz.... zatimco v batohu (krom toho, že mě z něj bolívaj záda) si připadam tak nějak neforemně
(vím, že jsou tu holky, co jim batoh sluší 😉 )

lenki33
6. únor 2009

sonu tak ked v batohu vyzeras ze mas nadvahu, tak v reale musis byt podvyzivena 😀
je pravda ze mne v batohu tiez trcia sunky na bruchu okolo satky na pase, ale furt lepsie ako ked to vyzera ze mam prsia po brucho a este jedno ine ako druhe ako to mam v dh 😀

lenki33
6. únor 2009

ale mozno ked to vypilujem tak sa ten dh naucim viazat tak ze si tie prsia a brucho vytvarujem ako budem chciet 😲 😀

sueanek
6. únor 2009

sonulah: Dik 🙂

sonulah
6. únor 2009

lenki 😀 ono tim 5 a půl metrovym elastikem by to tělo vážně šlo dobře vytvarovat - tu přitáhnout, tu nařasit a tak.... a vlastně kvůli tomu ani nemusíme přivazovat na tělo dítě, žejo 😀

bambusko
6. únor 2009

sonu, aj tebe batoh slusi 😉

etka
6. únor 2009

babulky, dakujem vam za rady, nakoniec som objednala Manducu, candy cotton, snad sa tam bude malej pacit 🙂
pekny vikend

sonulah
6. únor 2009

etka super!
mmch, já teď hučim do kamarádky, která "nevěří" na podsazenej zadeček a správně uvázaný mimi svisle - bere to tak, že dokud nesedí, tak nevertikalizovat a když sedí, tak klidně do klokanky 😝
a hučim, hučim a ona chce na nějakej víkend, co pojedou pryč, půjčit manducu!!!! a to má slíbenou od jinejch známejch klokanku 😉

bambu, dík 😉

bambusko
6. únor 2009

sonu, ak ma kamoska chlapca, tak jej povedz sucho, ze v klokanke bude visiet za gule 😝

kili
6. únor 2009

sa tu smejem, vyberáte úväzy podľa toho, ako v ňom vyzeráte 😀

bambusko
6. únor 2009

kili, to som sa aj ja cudovala. aj sa cudujem vyberu satky podla oblecenia, som v tomto uplne mimo 😕

bezaz
6. únor 2009

hojte, idem sa pochvalit, ze uz pekne satkujeme po vonku.. inak v samorine asi este nevideli "uviazane" dieta, dnes som sla cez frekventovane ulice a to ste mali vidiet tie pohlady.. priznam, ze vacsina neprijemnych 😝

vikinka27
6. únor 2009

bambu, ja sice nevyberam satku podla oblecenia ale vyberam oblecenie ku satke ;)
toz sa musime my nosiace matky prezentovat, no nie??? 😀
(a najradsej som, ked sme aj s drobnym dokombinovani... ale to sa da iba pri teplejsom pocasi...) 😵

bambusko
6. únor 2009

bezaz, neboj nic, aj ja som u nas v dedine bola priekopnicka 😝 teraz uz dostavam aj otazky, minule na poste som 2 babkam a 1 chlapikovi vysvetlovala ako sa viaze mensie babo, co nedrzi hlavicku a preco ma neboli chrbat a tak 🙂 a po skonceni prednasky ma vsetci traja pustili dopredu 😅 zo zaciatku tiez len pozerali, ale dost ludi sa aj prihovorilo a 99% pozitivne. uvidis, ked sa vybalite z bundy. ale ked idem do mesta, na sidlisku je to hrozne, to sa radsej vyhybam priamym pohladom

audreyd
6. únor 2009

my keď chodíme na vychádzky, tak to máme jednoduché - všetko červené 😅 ja sa jednoducho nemôžem pomýliť 😀
už sa teším, keď malú hodím na chrbát len tak bez bundy 😵 ja už chcem jááááááááár 😵

sonulah
6. únor 2009

však to byla sranda.... 😉
jsem hnedka na začátek psala, že se mi v DH hlavně líp nosí, nebolej mi z něho záda 😉
a na snímku vidíte ten totální nesoulad - modrej šátek, červenožlutý punčocháče, oranžový triko, no fujtajbl 😀 😀

bambusko
6. únor 2009

sonu, cela ja 😉

sonulah
6. únor 2009

bambu 😀

kili
6. únor 2009

no ja som kludne nosila červenooranžovú šatku k tričku z vojenskej zelenej, som ani netušila, že som sa mala prepadnúť pod zem 😀

aj ja sa už teším na jaaaaaaaar 😵

bambusko
6. únor 2009

sonu, a to nie ty si nas tu sprdla, ze cervena s oranzovou fuuuuuuj ? 😕

weroni
6. únor 2009

Babulky, keďže dnes bolo celkom fajn vonku, vybrali sme sa s Esterkou prvýkrát na prechádzku v Bihaninej slučke, reku vyskúšame to a poviem vám, že hoci sme boli vonku 37 minút, moje ľavé plece malo fakt dosť.
Bihan, uviazal som to zle alebo čo? Teba nebolieva to plece na ktorej máš Sáru zavesenú?
Ináč fakt strašne krásny úväz tá slučka - na pohľad - úplne som sa nevedela vynadívať na seba v zrikadle 😀

sisa.b
6. únor 2009

baby, ja som sa zabudla pochvalit - dnes som ju prvy krat uviazala na chrbat 😵 namakala som sa ako somar - vobec si neviem tak vyklbit ruky, ale uviazala som. trosku ma to skrtilo na ramenach - som tak utahovala, co som sa bala, aby mi nevypadla 😀 ale pozerala okolo seba 😵 povesala som pradlo, umyla riady a urobila som si ranajky. po stvrt hodine sa zacala jedovat, tak som myslela, ze potrebuje nocnik. ale ked som ju po minute zlozila, tak uz spinkala.
a zobudila sa po hodine sucha - tak sme aj ten nocnik stihli 😵 😵 😵

weroni
6. únor 2009

sisa jaj z toho si nič nerob, ja som prvýkrát viazala na chrbát vyše 15 minút, znenávidela som na tú chvíľu šatku, tie nervy čo som chytala a ke%d sa mi to konečne podarilo bola som tak spotená že som mohla ísť rovno do sprchy 😀

sisa.b
6. únor 2009

tak ja som sa pre istotu vyzliekla 😀 ta satka bola potom skoro ako tricko

kili
6. únor 2009

sisa, a čo si viazala?
tuším tu ešte nikto nedával tak malé mimi na chrbát 🙂
keď ja budem mať tretie, tiež chcem začať čo najskôr, lebo to mi fakt najviac vyhovuje, v predu akurát tak na krátke vychádzky po vonku

kili
6. únor 2009

sisa, a nepofotila si to? či už neboli sily? na budúce prosím odfoť (smajla zo psími očami 😵 )

sisa.b
6. únor 2009

kili - viazala som ten uvaz, co ste mi tu dali link. taka teta s ujom sa tam strieda 😀

sisa.b
6. únor 2009

a nad fotkami som rozmyslala, ale ked mne strasne pupok trci 😝 a bola som bez toho tricka...

kili
6. únor 2009

sisa, ale však môžeš dať len malú bez pupku, pupok odrežeš 😉

aha, tak to si viazala ten DH, o ktorom sa tu všetci bavíme. Ja tiež viem len skratku 😀