• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
marti, to je teda blbosť, však ten pruh látky tam je na nič, len na okrasu, žiaden účel to nemá. to rovno môžu viazať tibeťana z nejakou tenkou šatkou :confused:
19. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je hezkej článek (ale starej jak metuzalém, možná to znáte) :wink:

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=109612
20. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, ta 11 je najlepsia :grinning:
20. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, mala holka nema prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: lenki, aj ja som dh-tarbava :sunglasses:

hej, mam ponco mamabutterfly, mala som aj parkrat vzadu, ale len v satke. mne ergo na chrbat vobec nesedi. kedze je to latka, tak si nastavis nizsie-vyssie ako treba, nevidim v tom problem, iba kebyze je dieta prilis nizko, ale to zase nie je dobre. normalne to oblecies cez hlavu, na chrbat som potrebovala asistenciu. akurat je to vtedy vpredu na krku vyssie a teda menej pohodlne ako pri noseni vpredu, ale da sa. vcera cez obed bolo krasne slnecno, tak som vybehla s malym vonku len v poncu, joj, to je ina parada ako sa furt balit do kabata :frowning2:
20. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, kde najdu návod na to dh, když to teda zvládne i malá holka :wink: ?
20. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som si len tak pre psinu objednala ponco z bonprix za 20eur ze skusim ci to pojde nosit aj s malym... teda normalne nosim 38ku a teraz som objednala 44/46 a uplne super. aj ked mi asi na nosenie vzadu bude musiet pomoc niekto obliekat
20. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, daj link. ja som si tiez kupila ponco, navrchu so snurkou, material je s vlnou, za 5€ :grinning: ze to malemu zatiahnem pod krkom, tak som zvedava na jar
20. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dej si to do youtube, je tam taková "holčina" s oranžovožlutym šátkem, to je pěkný

a pokud máš čas, tak tady to vážou asi půl dne, žabaři :grinning:
http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-hamac/double-hamac.html
20. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, tak to síce viažu pol dňa, ale ukážu tam aj iné spôsoby, potom ako malá spí, ako jej dáva ručičky dnu, ako si šatku môže zhrnúť na rukách, no a ja už neviem, čo všetko.
20. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja vas uz dost dlho citam, ale len teraz pisem ... dnes mi prisla satka Moby a uz som sa do nej aj zaviazala, nejaky zakladny uvaz, a cakam kedy sa mi maly zobudi a uz sa neviem dockat ako ho tam nasukam :dizzy_face: Tak mi drzte palce aby sme to obaja prezili bez ujmy a malemu sa to pacilo :wink:
20. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitaje,
ano, je totaky obdlznik vlastne s popruhmi prisitymi napriec nan., mozem sem dat link, moje rozmery. akusim pohladat.
kili,
nie je to nanic - ten kus latky. tiez som rozmyslala, ake to bude, ale ma tam tu funkciz podopierania a je to asi najjednoduchsie, co som skusala, z tychto jednoduchych nosicov.
20. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je nase prve podaegi, v diskusii som opisala strucne navod a rozmery.

http://www.nosenideti.cz/galerie.php?volba=zobrazit_foto&foto=Tvorime%2Fpodaegi-spredu.jpg&kategorie=Tvorime&navrat=galerie.php%3Fvolba%3Dfiltr_galerie%26akce%3D%26typ_alba%3D%26filtr_uzivatel%3DMartina46%26filtr_tridit%3Ddatum&typ_alba=&id=#posun_na_obrazek

snad to zobrazi spravne.....

rozdiel bude v siti popruhov, budem pridavat druhu vrstvu latky a medzi to vatelin.
20. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ked po sebe citam, je to niekedy taka hotentotina :sweat_smile: :grinning: ..............
20. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
o tak sme to spachali ... maleho som uviazla do uvazu podla prirucky nazvanom Nosenie novorodenca, mne to pripada ako koliska v krizi :sweat_smile: urobila som aj na rychlo fotku, tak ak budete chciet tak kuknite, ci to mam aspon cca dobre, kedze vy ste skusenejsie viazacky ako ja :slight_smile: no a mali sme troska problem aby sa zastabilizovala hlavicka ale hadam nabuduce to uz bude lepsie ... :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmka, drobcek by mal byt v tej satke taky viac utopeny, cize hlbsie vlozeny :wink:ked sa predklonis, aby si ho nemusela pridrziavat rukami. vyzera, ze sa mu tam paci :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, sak som sa aj snazila nejak viac natiahnut vsetky tie vrstvy ale nejak druha nesla (co som mala cez druhe plece) :sweat_smile: ale pacilo sa mu ... dokonca za 5 minut mi zaspinkal ... ale len na asi polhodinku, potom sa uz pucil, ale zazrak, za cely cas negrckal a to bol po napapani ... na zaciatok ale celkom slusne vydrzal a verim, ze aj ten uvaz este nebol eno-nuno ... no hold, budme cvicit a dakujem za radu ... :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, skus uviazat potom trosku volnejsie, to len tipujem, nemam skusenosti s elastikom
20. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to ani nie je nejak moc elasticke, aspon v tom zmysle ako som si ja predstavovala ... a to si uz neviem predstavit, ake pevne su origos satky :sweat_smile: no maly bol na mne dost prilepeny, veru, tak asi by som to mala dat fakt trocha volnejsie ...
20. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmka, to je koliska v krizi s kapsou?? na tej fotke to dobre nevidim :sweat_smile:
cize mas dva vnutorne pruhy a treti /kapsu/ zvonku, ktorym to istis??
skus ho tam zacat ukladat ritkou do vnutorneho pruhu, potom ramienka, potom, nohy /ak sa ti nezmestia tak ich daj az do druheho/ druhy pruh, a zaistis tretim
a volnejsie si daj tie 2 vnutorne pruhy, chce to odhad ale to si zvyknes a maly ma byt na tebe prilepeny, ked sa predklonis nema sa od teba odlepit /alebo len minimalne/
20. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, aha, nejak som prehliadla, že už to máš. to sa u nás už normálne dá kúpiť?
20. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, tak v tej prirucke to tak sice nenazvali, koliska v krizi s kapsou je az dalsia ... tam je to tiez v podstate do kriza, aj kapsa, ale kazu male vkladat najprv nozkami do tureckeho sedu, potom chrbatik a nakoniec hlavicka :sweat_smile: ale ked sa nad tym tak zamyslim, to je pre novorodencov, a ti su mensi jak moj sprndel, tak asi pojdem podruhe do tej kolisky v krizi s kapsou a spravim to tak, ako pises, asi je uz maly velky na turecky sed a bude mu lepsie nozky vystriet ...
20. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
emmka, myslím, že je normálne, že sa po zobudení pučil, chcel cikať
20. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, usila som si :slight_smile:
u nas som to nevidela, aj som sa pytala, ale nie je.
20. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pobavenie posielam fotku mojho obrika v elastickej satke a koliske :grinning:
vsimnite si hlavne capicku, ktora je k elastiku a rocne dieta v nej ma este medzery :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2419699&vReferer=
20. únor 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki co je to za satku vyzera taka lahucka
20. únor 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam eco natural, je inak velmi pekna, na leto ako stvorena, a je pevnejsia ako moby lebo je tam 55% (??) konope
20. únor 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm len sa obavam ze na elasticku bude pata v lete tazka teraz v dvoch mesiacoh ma 5.5 kg
asi dam svokre usit mei tai
aky material odporucate na leto?
a chcela som sa spytat potrebujem pre patu gate ktore su co najviac obtiahnute ale v ktorych sa co najmenej spoti lebo nosi dlahy a tie sa nemaju davat na hole telo a v lete si to neviem predstavit
20. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aky je rozdiel medzi mei tai a podaegi
20. únor 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, no fakt dobré :grinning: im asi niekto stál na kábly, keď to navrhovali
20. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorotka, mei tai má aj zo spodu popruhy. no a tiež sa dá použiť aj v predu.
chcela som napísať, že sa MT dá nosiť aj v prdu, ale napadlo ma, že aj podaegi sa dá asi tiež.
20. únor 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek