• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
baby ak mate neaky link na tie vlnene vecicky tak hodte.diki
2. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, konečně jsem začala nosit malou (je jí 6 týdnů - nosímev Becu), ale už několikrát měla po návratu ledové nožičky. A to jsme dali dvoje ponožky, 2 vrstvy oblečení(overal, dupačky) a pak takové ty botičky Many months.Napadlo mě, jestli to není proto, že jsou jí ty botičky velké. Máte někdo zkušenost s Vlněnými Saling botkami? jestli jsou teplejší? Nebo co dáváte na čouhající nožičky. Nebo se jí upraví termoregulace a bude to lepší...
Díky :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak uz aj ja som "nosnica" :slight_smile: som dala na vase rady a mesto povodne planovanej manducy som si kupila elasticku satku, dnes mi prisla, aj som ju tam skusila dat podla toho videa co ste tu dali s tym fesakom, ale tak sa jej nepacilo, jej sa tak nepaci ani ked sa tak nosi. skor bola spokojna vi uvaze kriz s kapsou,lebo sa jej paci, ked je hlavickou hore, ale zase neviem co s hlavickou, ju musim drzat jednou rukou, alebo ju moze mat volnu, ked nema este ani mesiac?
2. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klementina, hlavičku môžeš fixovať jedným pruhom látky, alebo dať ten horizontálny pruh tak vysoko, aby jej ju tú hlavičku podopieralo a viac pritiahnuť.
2. bře 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred pár dňami ma stretol na ulici nejaký detko, asi 80r a tak sa usmieval, že to mám dobre vymyslené :grinning: (jeden v kočíku a druhý na chrbte)
2. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pap, v čr třeba tady: http://branakdetem.cz/

ke studeným nožičkám nevím - J má na sobě návleky, tenký fusekle a punčocháče (v tom je i doma) - na ven přidam jen pletený ponožky a je oblečenej :sweat_smile: a nožky má teplý (teda tak to bylo dneska, je tu asi 8 nad nulou, když bylo pod nulou, dala jsem ještě 1 nadkolenky z merino vlny)
ale nohy mu vůbec nečouhaj z bundy, takže mu je zahřejvam já :wink:
2. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, na nohy je najlepsie, aby boli v jednom prostredi s dospelym, teda pod bundou. Ja mam vsadku na bundu, cize si vlastne malu obleciem (na nohach ma pancuchace a bud flisovy overal aj s nohami, alebo ak je overal bez noh, tak strikovane papucky), dam do satky, a zapnem na nas bundu a pohodicka. Ale jamam uz velke dieta. :slight_smile:
Inak aj ja som raz spadla - nastastie tiez na zadok, to je asi taky pud (seba)zachovy, ze clovek pada na zadok.
:grinning: A mala bola ticho, ani sa len nezlakla. Zato ja som bola z toho este pod dna na nervy...
A mam este trochu problem so schodami, ked vystupujem zo skolskeho autobusu, a za mnou sa tlaci patnast skolakov...
2. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
papajka, vlnené veci majú na .vlneneoblecky.cz
tam si môžeš vybrať a kúpiť sa dajú aj cez nosime.sk
2. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik a ako si to kupim cez nosime ze im napisem na mail?a mas odtial nieco vyskusane?
3. bře 2009 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno, mraciku: osvěta dobrá, ale takovej KsK už jsem dlouho neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ta zkroucená kapsa.... a škoda, že ta Zuzka neodpodpovídala trochu přesvědčivějc tý paní po telefonu :wink:
3. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady ohledně Manduky :slight_smile:, popřitahuju :slight_smile:, a hlavně je to možná i mým povoleným svalstvem všude, protože víceméně od začátku těhotenství nedělám vůbec nic...
3. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
papajka, hej, treba napísať maila, mám odtiaľ veľa vecí, pre deti aj pre nás, najviac sa asi osvedčili vlnené nátelníky, tielka a spodky.

sonulah, no chúďa maminka asi bola riadne zostresovaná :sweat_smile: no ale keď to porovnám s podobnou akciou na sama doma, tak to bolo super
myslím, že najdôležitejši moment bol, že sa to dieťatko do šatky tak tešilo a potom krásne stíchlo. Keby tam malý začal vrešťať, tak to asi veľa mamičiek nepresvedčí
3. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mraciku, to bylo nejlepší, jak byl ten klučík spokojenej... no, to známe všechny :wink:
(a to Sama doma jsem neviděla.... :frowning2: )
3. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

můžu nosit dítě v šátku, i když mám velká prsa a z toho mě bolívají záda? Nebudu si nošeím na břiše ještě přitěžovat?
A jakou značku šátku byste mi doporučili z těch ne úplně top, ale ne šunty, taková zlatá střední cesta. nebudu nosit asi pořád, ale občas. :slight_smile: Díky za rady!
3. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, dieťa nosiť budeš, s tým nič nenarobíš, tak keď ťa bolí chrbát, tak šatka je ideálna, lebo dieťa nedržíš len v ruke, ale váha sa rozloží :wink:
a veľké prsia nevadia, oni sa uhnú :grinning:
3. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, prsnata som pocas kojenia bola tiez /100-90cm, postupne to ide dolu :slight_smile:/ a pri noseni mi to nerobilo problem, aspon mal maly kde zlozit hlavku :grinning: a bolesti chrbta u mna prave nosenie odstranilo :sweat_smile: takze vrele doporucujem. minuly vikend nosil manzel v ergu na chrbate, mne sa nechcelo viazat satku ani prestelovavat ergo, tak som drobca niekolkokrat preniesla po schodoch na rukach a chrbat ma boli este dnes :unamused: spravne nosenie odlahcuje chrbticu rozlozenim vahy dietata a nuti ta vyrovnavat sa

zlata stredna cesta a zaroven kvalita je storchenwiege alebo hoppediz, od malinka mozno stoji za zvazenie aj elasticka satka :wink:
3. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj, já mám pres prsa nomálně 120 a možná nějaký cm, natož pak při kojení, doufám, že nebudu jak Dolly Buster :grinning:
Já si chci koupit tak 5 m šátek (mám konfekt. velikost 48/50), což ty značky vychází tak na 2 - 2,5 tisíc. tak jestli je to střední cena, tak ok, nechci zas šetřit na nepravém místě a třeba se mi to nošení zalíbí. Já jsem to myslela tak, že teď vůbec nevím, jetsli to budu nějak víc využívat, tak nechci "zbytečně" investovat hodně tisíc.
3. bře 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, šátek můžeš koupit z druhý ruky, ono to vyjde o pár stovek míň.... a pak ho i za tu cenu můžeš prodat (sakra, to už tu píšu potolikátý, že už to vypadá, že mam z těch bazarovejch šátků provizi :grinning:)

např.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14383279&tab=9

nebo na nosenideti.cz je bazar

zanošenej šátek se i líp váže

a souhlas s holkama, teda mě pobolívají záda i při nošení v šátku, ale když jsem nosila jen na rukou (aaach a to měl Jáchym pod 4 kg a ne 9 a půl jako teď), tak to bylo horší
3. bře 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jaky satek byste doporucily do velkeho horka? (budeme se stehovat do zahranici), nemam prehled.. pevny.. elasticky.. ? :sweat_smile:
3. bře 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, otázka pevnosti šátku nesouvisí s hřejivostí....
elastickej je do určitý váhy, vhodnej spíš na mimi, líp se s nim asi váže, ale těžká váha ho prověsí, pevnej ti udrží i 20kilový dítě.... :wink:

ale samotná jsem zvědavá, jak holky poradí, jestli lze napsat, že nějakej pevnej šátek je "lehčí", vhodnější do horka (hmmmmmmmm, teď mi napadá, jestli ono to zas nevyhraje indio... s příměsí samozřemě :grinning: )
3. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
"j" mi vypadlo.... "samozřejmě"
3. bře 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, hm, ja som si ako dolly buster veru pripadala, kedze som narastla z 84 mimo tehu na 110 po porode :stuck_out_tongue_closed_eyes: odloz radsej kupu kocika, zariadis sa podla toho, ako sa ti nosenie zapaci a satka je nizsia investicia. dokonca sa aj jednoduchsie predava ako kocik :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca mám asi podobnou postavu konfekční velikost také 48/50 a prsa 115cm a šátek mám více jak 5m abych s ním uvázala všechno a pak ještě jeden kratší. Mám slabý pevný amazonas laguna, na malinkou byl ze začátku super, ale teď co má 8kg tak ho musím pečlivě vázat, aby neřezal.
3. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca ja by som po nasej skusenosti uz tiez kocik nekupovala. Stal nas majland a stoji v chodbe a zavadzia :unamused:
V lete bolo super indio s lanom :grinning: tento rok som zvedava na nase konopne a stale ma mata ta vlna, keby bola ale kratka
3. bře 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj a este sa niekto pytal na vlnene oblecko. Tak my mame aj H&M aj Engel. Oba porovnatelne a super. Ja si to uz bez vlneneho oblecka predstavit neviem a uz spekulujeme aj nad oblecenim pre seba aj ked su to teda palky
3. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lakme, ty máš veľkosť 48/50? vôbec by som to na teba nepovedala :slight_smile: . a ináč, máme rovnaký koberec a tuším aj gate :grinning:
3. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili, ze Ta tu vidim (teda, prave v momente, ked som tu ja ;) Ty si tu teraz castejsie ako ja... ;) )
nosila si nejako oboch chlapcov naraz v satke? ako? kamaratka caka dvojcata, zistuje si moznosti...
dakujem.

v.
3. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, my mame krasnu novu satku a ja som fest lava do nej malu uviazat :frowning2:
3. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe aj ja som bola zaskocena tou cenou vlneneho oblecka,ale ak je take super tak je dobre asi investovat,ako sa hovori,ze dufam,ze ma prezije :grinning:
3. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek