• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
Ahoj holky, díky moc za odpověď. Vlny by na léto možná byly ale nečetla jsem o nich nic moc dobrýho :fearful: . Takže i když jsem zatím nefalšovaný odpůrce india, prostě se mi fakt nelíbí (ale asi proto že ho ještě nemám :grinning: , bráním se mu zuby nehty a bohužel nevím o co přicházím) tak se přiznávám že jsem podlehla davovému šílenství a objedanal si z LE ecru se lnem :grinning: . Tak doufám že jsem neprohloupila a budu nadšená....teda asi až poté co ho zanosím, protože bude asi pěkně tuhé....ale věřím vám a doufám že na léto je to to nejlepší co jsem mohla koupit :pensive:

P.S. sháním pro kamarádku Hoppediz Nairobi 4,6m Nevíte někdo o někom kdo ho má a chtěl by se ho zbavit?
31. bře 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saktule, nic si z toho nerob, ani ja nie som z dizajnu india nadsena, prvy dojem bol "internatny prehoz" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to prirodne, teda ecru sa mi celkom zapacilo :slight_smile: no pruhy sa mi stale pacia najviac, uviazane vyzeraju vzdy inak :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, já pruhy už vlastním. Mám pruhovaného hopíka :wink: Pruhovaný didy mi nějak neladí (díky bohu :grinning: ). Je krásně zanošenej takže ani není tak hutnej jak se tu uvádí. Fakt mi vyhovuje a dobře se mi s ním váže. Ale je fakt že to zase nemám s čím srovnat. Hopík je můj první šátek a jsem spokojená. Ovšem něco lepšího na léto by to asi chtělo...takže ecru :wink:
1. dub 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitaje to mei tai si ale usi vykrojene, inak ti to nebude prefukovat
ja mam toto, ale s polstrovanymi popuhmi a cele cierne
http://www.krasnenositko.wz.cz/latky_a_vzory_10.htm

ja som sa indiu tiez dlho branila, ale teraz uz budem kupovat len india :grinning:
1. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak su z toho zmatená :sweat_smile: . Nejvíc pro nošení doporučujete Stornhenwidge, Hoppediz a nebo Didymos a teď si chválíte hodně to Indio. Tak já už fakt nevím, pro jaký šátek se rozhodnout :sweat_smile: :pensive:
1. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, indio je jeden typ satiek od didymosu :wink:
1. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusko, aha :sweat_smile: . Teď se prokázala moje inteligence :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ten je vhodný od malého miminka až po chodící a není teplý?
1. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, dnes uz na vsetko potrebujes vs :grinning: to nema nic s inteligenciou. pozri si tu, ak esu druhy satiek didymos

http://nosime.sk/kategoria12-babysatka-didymos

indio sa vyborne viaze, je to kvalitna pevna satka vhodna od maleho mimi az po chodiace dieta, je vzdusna a ako pisala lenki, v horucave je teplo v kazdej satke :unamused:
1. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambusko, děkuji :slight_smile: . No, hlavně je dost drahý :unamused: . Já jsem pokukovala po stornhenwidge leo, ale furt mě něco táhne k těm pruhům :sweat_smile: . Ale zase neutrální barva je univerzální k jakémukoliv oblečení...
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je. pozri limitovane edicie, tam su satky za lepsiu cenu, asi 2-3 strany dozadu tu niekto daval odkaz aj na cz web
1. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Český web jsem našla - nebylo to tak těžké :grinning:
1. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja som sa do toho kremenu asi fakt zamilovala :sweat_smile: manžel jak videl tú cenu, tak krútil očami a bol proti, uaaa :cry: ale snáď si to uhájim!
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a akú veľkosť ste kupovali? Uvažujem o 6, aby som uviazala všetky úvazy, hm?
1. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, už ses tu na tu velikost ptala, ale nejdřív hoď rozměry tebe.... :grinning:
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrknete mi prosím do fotoalba, jestli mám správně uvázaný KSK. Díky :slight_smile:
1. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuseto, se mi to zdá dobrý..... :wink:
jo a je lepší, když jsou na fotce vidět i nožky dítěte (jako na 1.fotce), z těch dalších neni poznat, jestli má dítě dobře podsazenej zadeček a kolínka výš než zadeček...
až bude Maja větší(těžší), chtělo by to líp si ohlídat ty popruhy na ramenou, abys je pak mohla rozprostřít, aby tě nedřely

ale jinak dobrý!!! a pak nám napiš, jak se ti v šátku nosí a jakej z toho máš dojem ve srovnání s tim Becem, ju? :wink:
1. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, krasne ste a aj zladene :slight_smile: mala je ok. netlaci ta satka na krku?
1. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam 6, a to som celkom velky kus zeny, a stacila mi satka aj v zime, ked som mala baculateho lezuna v teplej kombineze. Cize myslim si, ze ak si tak "normalne" stihla, staci aj 5. Ale zas podla toho, ci chce nosit aj tvoj muz, a aky je velky. :wink:
Lenki, tie meitai z tej stranky su fakt kraaasne!
1. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, no, právě, že mě to do krku tlačí. Po hodině už jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hold jsem se namlsala Beca (to je fakt pohodlnější).
Ale furt nechápu ten rozdíl. Vždyť ta hlavička v šátku má úplně stejnou možnost pohybu jako v Becu. Psala jsem i jedné odbornici na nošení a ta mi říkala, že je to v poho. (Asi jsem s tím už otravná,co? :wink: )
A ještě jedna věc, máte někdo tento šátek? Je to Girasol, zdá se mi takový tuhý. Jsou některé jemnější?
1. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus, daj si tie pruhy satky dalej od krku a skus ich viac rozprestriet. treba na to pozerat uz pri viazani, aby sa ti konce neprekrutili, satku rozprestri po sirke a potom nazberaj do ruky od jedneho kraja k druhemu
1. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, vidíš, ešteže ťa mám :grinning: viem, že som sa pýtala, ale furt neviem :grinning: ja mám vel. asi 38/40, 164cm, manžel má nejakých 180cm? zhruba.. a je taký normálny 80kg chlap :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vela vas tu pouziva kriz s kapsou - mne vadi, ze to treba viazat s babatkom na rukach, zatial si na to netrufam, lebo nas matej je sidlo, ja pouzivam zatial dvojity kriz, najprv uviazem a potom uz len maleho vlozim a napasujem :grinning: v com vidite vyhody kriza s kapsou?
1. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, pozerala som fotku, ze mas dvojity kriz. ksk je oblubeny preto, lebo dieta je tam pevnejsie uviazane, je istene viacerymi vrstvami latky. skusala si aj podla tohto?

http://www.youtube.com/watch?v=KGasl2AU65s

dvojity kriz je moj teraz velmi oblubeny,kvoli tomu, ze sa dieta rychlo vybrat a zase vlozit dnu, ale mam uz vecsieho chlapa :slight_smile: a v lete v tom nie je az tak teplo
1. dub 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem byla asi 2 hoďky ve městě. S šátkem dobrý-oproti Becu je teplejší(dnes výhoda, ale léto? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), Rozprostřela jsem ty pruhy na ramenou a záda nebolela. Ale nevýhoda - nedá se v něm kojit (měla jsem úvaz KSK) a také jsem měla pocit, že se Maja svezla trochu na jednu stranu a to jsem vázala pevně!!! Nicméně jsem spokojená. Budu to střídat a možná si ještě nějaký pořídím. Ach jo, asi mě chytne taky ta šátkovací mánie. Vy máte asi oblíbené Dydimos, což - no jsou krásné. Budu o nich PŘEMÝŠLET :grinning:
1. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata. :slight_smile: Prosím Vás o radu, jaké nosítko, kromě šátku, shledáváte za příjemné? Tj. dobře se Vám nosí a miminku vyhovuje (jde mi spíš o větší mimi - máme 7 měsíců). Taky by mě zajímalo, jaké máte třeba zkušenosti s nošením v létě, páč mi připadne, že musí být mamině i miminu docela horko, ne? Když se k sobě takhle tulí... :confused:

Vím, že jste tu spíš "šátkovky", ale třeba mi poradíte. Díky. :slight_smile:
1. dub 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie, já mám Beco a prostě ho miluju. Holky mi právě říkaly, že je lepší pro větší mimi (my jsme zatím malí), manipulace snadná, rychlá i na záda. Je určitě vzdušnější než šátek. Holky chválí i Manducu nebo Ergo. Ale to Beco má tak krrráásné vzory. :wink:
1. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, to by ti stačilo 4,2m, záleží, jestli tvůj chlap chce taky nosit (na KsK by pak potřeboval delší)... ale když koupíš 4,2 a on bude nosit občas, může nosit klidně v tom tady zmiňovanym dvojitym kříži, že.....

ivuseto, jseš lapená! :grinning: :grinning:

dukie, mam manducu, jsem spokojená.... pak je fajn i ergo i beco (to má trochu jinej typ vkládání dítěte), nejlepší je někde vyzkoušet, pokud nemáš možnost, tak asi koupit, co ti je sympatický, většinou je člověk spokojenej s tím, co má....:wink:

nošení v létě tu probíráme snad na každý stránce, mrkni kousek zpět v diskuzi
1. dub 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie aj ja mam manducu a som spokojna lebo som skusala aj ergo a manduca sa mi viac sadla :wink: ale tie nosice su dost drahe tak je dobre si ich vyskusat,kazdemu nieco ine sadne.
1. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooj ale sa oteplio no konecne,ale v nasej zimnej kapse nam je uz poteplo.co nosite v tomto obdobi?
1. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, myslim, ze s velkostou 5 neuviazes kolisku v ksk
1. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek