• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
kocky, ak si uvedomite viazanie, tak KsK a dvojity kriz je ten isty uvaz, ale otoceny spredu dozadu...takze rozdiel musi byt minimalny - :wink:
2. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
valko, nojooooooo :slight_smile:

se mi dneska u manduky přetrhl řemínek, co drží tu přezku vzadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to zrovna ve chvíli, kdy jsme razili ven.... tak jsem převlíkla dítě (teda ubrala vrstvu), uvázala šátek a vyběhla na zastávku trolejbusu...... tam jsem zjistila, že slunce opravdu svítí intenzivně a že několik hodin venku by Jášulovi svítilo slunce na krk i obličej (nenamazanej!), hlavně že měl brejličky a merino čapku :grinning: , takže jsem makala zpět domů a chtěla vzít kočár a na našem výtahu stál chlap a ten výtah spravoval!! hehe, naštěstí to měl brzo hotový, jinak by to vypadalo, že ten nahoře mi ten výlet po městě a cukrárnu prostě nepřeje :frowning2: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a ten řemínek - se nějak povolilo to šití na tom, naštěstí to jde spravit doma.... posílat se mi to nikam nechce a navíc o víkendu budem mdc potřebovat, jedem na hory a chci, aby taky manžel nosil (a on nešátkuje)
stalo se to někomu taky?
ještě že se nám to nestalo tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, a to by satkou neslo zakryt?
a neboj sa slniecka...vit D maly potrebuje a slnko nie je este tak silne, aby ho spalilo..my sme nemazali ani v lete ..iba obcas na horach :confused: a nikdy ju nespalilo...
2. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, tiež si myslím, že ochrana v apríli nie je až tak nutná, čo budeš robiť v lete? :confused:
a mohla si len schmatnúť dáždnik a vyraziť tak :grinning:
2. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
šátkou se mi to nedarilo zakryť a dáždnik ma nenapadol.... :grinning:

ne vážně, nějak mi přišlo, že tolik hodin na sluníčku po tý zimě by nebylo dobrý... :sweat_smile: on je ten muj prďola takovej bleďoučkej.... :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach bože, proklínám šátkovací mánii.Dnes jsem byla venku s šátkem a zase super, takže přemýšlím o koupi š. dle mých představ. Je tu někdo, kdo může srovnat Storch leo a Dydimos, Storch je levnější, ale chtěla bych nějaký vzdušnější. Doma mám Girasol, ale nemám srovnání, live jsem žádný jiný šátek neviděla...A ten didy z Le s hedvábím, ááách :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonu, aj moj mal vonku na hlave merino ciapku :grinning: a ja tricko s kr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a slniecko nanho svietilo a ja som sa tesila, ze konecne nebude taky bleducky :slight_smile:

ivus, mala som girasol na skusku, kym mi nedosla objednana inka storch, no bola to riadne hruba satka. bola som z toho dost prekvapena, kedze to bolo v lete, ze preboha ako v tom moze niekto chodit??? mne to pripadalo ako osuska, ale ked dosla inka, tak som si vydychla :dizzy_face: ta bola asi ako hrubsia uterka :grinning:
2. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby nás včera na prechádzke zastavila jedna babička a strašne sa vytešovala zo šatky :grinning: že to je výborné, a že aj ona takto nosila svoje detičky :slight_smile: taká bola zlatá a strašne zlatú vetu povedala že "to sú výborné veci - tie uteráky" :grinning:
Sranda, aké rôzne názvy už babyšatka vyfasovala :grinning:
2. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nás dnes také obdivovaly dvě babči a říkaly, že to to děťátko potřebuje, cítit srdíčko u maminky :slight_smile: . Tak mě to potěšio. Vcelku se setkávám s kladným přístupem, jen asi dvakrát nás někdo napomínal, že se děťátko udusí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, musim rict, ze to slunce, to mi dava. Vyrazili jsme do Maticky stovezate, a tam normalne zuri jaro! Dneska jsem byla na prochazce s malou jen v tricku a v zivych barvach jsem si predstavovala, jak se budeme smazit v lete... V nositku bude asi mensi vedro nez v satku, ze?
2. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Údajne v nositku je menšie teplo, ja som zatiaľ netestovala, ale či zas tá polstrovaná nosná časť nebude viac hriať, to si ale iba domýšľam. Super vec je ale dáždnik - slnečník :wink:
3. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuseta, taky mě překvapilo, že ne všechny šátky jsou stejně tlusté. Ještě žádný nemám, tak k tomu nemůžu napsat nic kloudného. Ale na stránkách didymosu jsem našla toto http://www.didymos.cz/noseni-deti-v-satku/v-lete.html
3. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Danu bol vcera len v tricku s dlhym rukavom, na hlave nic nemal, ale boli sme vonku asi 2 hodiny a az okolo 15tej
ja viem podla seba ze som z toho slnka hotova resp z tej prudkej zmeny
ale zase si myslim ze dieta treba postupne privykat
v lete ho celeho zakryvam, minuly rok mal take tenucke biele nohavice z bavlny a tenke biele tricko s dlhym rukavom, na hlave "legionarku", tvar som natierala len kokosovym alebo jojobovym olejom (UV faktor 4)
zvladli sme tak 2 dovolenky
ja sama neznasam mat v ruke nieco naviac ako napr dazdnik, proste ma to otravuje
no v cez obed aj tak nevychadzam a ked musim tak sa pobyt na slnku snazim minimalizovat, ale to sa snazim bez ohladu na dieta alebo satku :wink:
3. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já se rozhoduji mezi Indio Primula (Le) a Storchem Leo, tak nevím, nevím :slight_smile:
3. dub 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuseta urcite vezmi radsej indio
3. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuseta, já jsem taky chtěla Storch Leo přírodní. Ale teď nevím, jestli to a nebo dydimos. Ale dát za to 3000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi budu muset počkat na novou limitovanou edici :sweat_smile:
3. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže myslíte, že India jsou kvalitnější? No, je krásný, ale je to jen takový rozmar, jeden šátek už mám, pak máme Beco a nevěřím tomu, že koupí India to bude končit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte také více šátků z rozmaru nebo jste je OPRAVDU potřebovaly? :grinning: Je to takový kus oblečení a je fakt, že si nic moc na sebe nekupuju, takže vlastně to není tak hrozný...snad.Ta ženská marnivost....
3. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuseto, když koupíš leo, určitě budeš taky spokojená!!! ale nesmíš pak už chodit sem na diskuzi, protože tady holky pořád chválí indio a to je pak těžké pokušení.... :wink:

(mam leo i indio, propastnej rozdíl mezi těma šátkama neni!! v obou se mi nosí dobře :slight_smile: )
3. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonulah, a je ten leo silnější, než indio? Nebo je to srovnatelné? Jestli mi teda v leu nebude v létě o hodně větší vedro než v indiu.
3. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to takhle asi neumim srovnat, protože mam leo tmavý a indio světlý, takže dojem je skutečně "teplejší" z toho lea (navíc to je dlouhej šátek na KsK a indio mam krátký na batoh)
ale myslim, že v tom extra rozdíl nebude, fakt nevim :sweat_smile:
3. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prirodne leo nie je velmi hrube, rachlo sa zanosi, potom je krasne makkucke a nosi sa v nom skutocne vyborne. je ale husto tkane, takze ne leto predsa asi radsej to indio a z limitovanej edicie bude pravdepodobne tenke.
my sme sa potili tak ci tak v leu aj v indiu (mam lanove).
3. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a k tomu nakupovaniu, ja som kupovala satky z rozmaru a tiez som hladala lepsi a lepsi.
vysledok bol ten, ze som zistila, ze kazdy satka ma nieco do seba. s vacsinou som sa musela rozlucit a bolo mi to aj luto, ale ked som chcela kupit dalsiu, musela som predchadzajucu predat.
ale indio je fakt super. je to investicia nadlho :wink:
3. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonulah, děkuji :slight_smile: .

Martina, aha, takže ono je teplé tím, že je tkané na husto? Hmm, tak zase vyhrává to drahé indio :grinning: . Asi fakt budu muset počkat na novou limitovanou edici :grinning:
3. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, tak já už se na to leo dívat nebudu, ale budu sledovat LE :sunglasses:
3. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda, ze tensia satka neznamena, ze je vzdusna, preto j prave to indio tak popularne, ak ked je hrubsie, je vzdusne.
ale opakujem, v lete je teplo vo vsetkom :grinning:
3. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vsetkych svojich 5 satiek surne potrebujem :grinning:
baby ja vam nejako nechcem brat iluzie ale v lete je proste teplo vo vsetkom, ja som mala minuly rok storcha annu (dost hruba satka) a lanove indio a moc velky rozdiel som teda nepocitovala, ale urcite by som vsadila na farbu, v tych bledych je urcite menej teplo ako v napr tmavomodrej :wink:
a indio je aj tak najlepsie :grinning:
3. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, ako viazete kapsu na chrbat, aby dieta v nej bolo riadne pricapene a nevyberalo ruky a tak? ja ked to naviazem, tak ta kapsa priecne jej klesne casom az kusok nad zadok...potom sa aj kriz rozide :frowning2:
3. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka, ja som viazala kapsu len parkrat, lebo mi nevyhovovalo, ze bola mala nizko (teda jej to nevyhovovalo :grinning: )
ale tiez som mala problem poriadne utiahnut. ale my sme viazali s ruckami von, vtedy nezniesla ruk dnu. tu kapsu je ale asi fakt problem dobre utiahnut, ja som skusala aj s uzlom aj bez neho a rovnako zle.
nechces radsej viazat dvojity hammack?
3. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka ja som s kapsou nikdy takyto problem nemala, ale podla toho co popisujes, jej musis podsadit dobre zadocek uz v kapse. Teraz ma napadlo vpredu len prekrizujes alebo viazes uzol?? lebo ja viazem a drzi to dobre, len to teda tlaci, ten uzol
a mne vacsinou dietko nevybera z nicoho ruky, len z DH, pripisujem to tomu ze som ho zacala viazat uplne malickeho ked si to este nevedel a je tak zvyknuty, ked ruky vybera to uz fak sa nudi a vymysla a to nemam ziadne kludne staticke dieta z videa :grinning:
3. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja upodozrievam tetu z videa, ze to ma taku babiku vyzerajucu ako babo... lebo take staticke dieta snad ani nemoze byt :grinning:
3. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek