• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
bambu, no je fakt, že to bolo nejaké krátke, nič sa nestíhalo ani viazať. som sa tešila, že aspoň v tých kúpeloch si oddýchneme, no ja som nestihla ani nakŕmiť dve deti a už sa išlo ďalej :angry:
6. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojity hammock - taky akoze beztrickovy uvaz http://www.jeportemonbebe.com/medias/double-hamac/video.html
6. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky, viete mi poradiť, podľa čoho treba vybrať šatku? Lebo sa v tom nevyznám, viem, že sú tušim z rôznych materiálov a rôzne dlžky, ale to je všetko. môj malý je taký cecúšik, že všetko robím s ním, tak ma napadla šatka. Alebo, nedá sa to nejako vyribiť? poradte pls. aj teraz píšem jednou rukou, lebo sa kojíme.
Vdaka!
6. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už som sa dohodla, že s mamou pôjdeme niekedy na výlet, tak sa mi to zapáčilo, by som išla aj dnes, keby tu nebol taký bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . že v stupave sú nejaké zvieratká, lesy ..., tak už sa teším. ale vo štvrtok že už má byť škarede? :confused:
6. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lyon - takze najlepsie su referencie...a tu ti snad kazda odporuci indio :slight_smile: kedze mas aj vacsie dieta, tak je fajn mat pevnu satku - aby si mohla aj to druhe uviazat...
6. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka - ďakujem :wink:
a neviete, kde sa dá kúpiť najlacnejšie? :grinning: Idem to pozrieť, ja poznám len stránku tuším nosenie.cz, alebo tak niečo...
6. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
najlacnejsie je to z druhej ruky...ale kuk aj na nosime.sk
6. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerám na nosíme.sk a nevidím....
6. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vidím :wink:
6. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a akú dlžku?
6. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla toho, aka si siroka...
6. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som chudá, normálne 163cm, 45 kg, teraz kg samozrejme viac/52kg/
ale tie ceny sú desné, nejakú dobrú a lacnejšiu nevieš poradiť?
6. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2009 ve 14:10 • vjitka
Lyongirl, osobne by som nikomu lacnejšiu šatko neodporúčala.. v konečnom dôsledku sa dá svojpomocne ušiť, ale komfort nosenia je neporovnateľný. Radšej by som sa pozrela po nejakej kvalitnej jazdenej :wink:
6. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tebe by stacila dlzka 4,2 m...
6. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si teraz úspešne sama uviazala DH a fakt pekne, kolienka vysokooooo :dizzy_face: . trošku som sa ešte potrápila, S. sa už aj trošku nerváčil, ale bolo to celkom rýchlo, tak hádam sa ešte vycvičím, nech už keď budem chodiť s mamou, tak nech to viem
6. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
len neviem, či kvalitnú jazdenú a zrovna indio zoženiem :frowning2:
ale ďakujem za rady, porozmýšlam :wink:
6. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusí byť nutne Indio :wink: ale hľadala by som pevnú (nie elastickú) a značkovú. Každá šatka sa dá prípadne zase predať, ak ti nebude vyhovovať a môžeš skúsiť inú.
6. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lyongirl, ak nechces dat vela penazi, tak si kup hoppediz alebo bavlnene indio z limitovanej edicie, velkost 5, to ta vyjde 63-64€, kvalitnu lacnejsiu asi ani z druhej ruky nezozenies
6. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja som myslela, že musí byť indio :grinning:
tých 64€ je už lepšia cena, tak som aj rátala, že ma to výde :wink:
a to bavlnené indio z limitovanej edície má kde ceny? Nenašla som...
6. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hopenndiz som našla, sú pekné, aj ceno ok, len to indio nevidím ceny
6. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, super nápad na založenie témy na viazanie, nechcem to písať tam, aby sa to tam nezahltilo blbosťami
6. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dať tam to motivačné video bol super nápad :grinning:
6. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kili :slight_smile:

dievcata, ktore ste nepostrehli, zalozila som novu temu, kde by mali byt len odkazy s navodmi na viazanie satiek, aby sa v tom dalo rychlo nieco najst. tak prosim prispejte, tie, co ste zbehle, vy uz viete, ktore :wink: napr. martina46, sonulah, leknki... :wink:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=94075&vAddResponse=1&vGroupOffset=0&vSuccessLogin=1#response
6. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, ty máš Lea, nevieš, aký je ten prírodný? Jedna pani na bazare na nosenideti.cz ho predáva a je z Ostravy :wink:
6. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko ja mam prirodneho lea, zatial ho mam dost kratko, ale je makky vyzera ze sa rychlo zanosi a da sa zladit s cimkolvek
takze ak sa ti paci farebne tak ho ber :wink:

bambu pokusim sa prispiet ked ja moc tie videa nekukam teda okrem otecka skejtaka :grinning:
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki a nemáš náhodou nejaké foto, jak vypadá naviazaný?
6. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko pozri si na nosenideti.cz tam ma prirodneho lea skoro kazdy :slight_smile: takze fotiek je tam veeeela
6. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek