V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
26. kvě 2009

klaudia, ty pokušiteľka 😀

bambusko
26. kvě 2009

vsakze , kili 😠 ja uz spekulujem nad tym ako sa vlastne mei tai viaze, ci co sa s tym robi. lemon je moj favorit 😵

zitaje
26. kvě 2009

Lemon sa paci aj mne, je to moj number 2. 😉
A klaudia ako sa da vyskusat? Da sa pozicat? Ci ako?

bambusko
26. kvě 2009

slavkicek, pozeral asi toto porovnanie?

http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/vyhody_...

bambusko
26. kvě 2009

a tu je navod na viazanie mei tai, tak aj ja maleho davam na chrbat

https://www.youtube.com/watch?v=5-BuGMve4so


https://www.youtube.com/watch?v=8ezuT6cVMMo


playnext_from=PL&index=40

kili
26. kvě 2009

mne sa to mei tai asi nepáči kôli tomu, že sa tie popruhy nedajú v predu spojiť ako pri ergu a spol. to by mi tam fakt chýbalo. dajú sa síce prekrížiť, ale to na veľkých prsiach vyzerá divne 😝 😅

bambusko
26. kvě 2009

kili, ale zase sa to podla mna da uviazat na chrbate vyssie ako ergo alebo manduca, ci myslis, ze nie?

martina46
27. kvě 2009

Mei tai sa dá uviazať poriadne vyššie. Mne to nízke posadenie pri Ergo vadilo.

slavkicek
27. kvě 2009

ahojte,

dakujem za info 🙂 bambu idem si pozriet to porovnanie a hadam sa pre nieco rozhodnem 🙂

martina46
27. kvě 2009

kili, pravda je, ze to spojenie popruhov ma svoju vyhodu....MT popruhy sa klzu na smyklavom obleceni, napr. vetrovke. ale na MT sa to da riesit altrnativne, niecim ich proste zviazes. a

aerin
27. kvě 2009

holky co rikate na ty satky co jsem hazela odkaz na minule strane....??? 😅

kili
27. kvě 2009

bambu, tak v tom máš asi pravdu. Ale zas mne je to na nič, ja som malá a mne vidia cez rameno aj moji krpáni 🙂
včera sme boli vonku a keďže cestou tam sa niesom S., tak som cestou späť chcela dať na chrbát A., no S. ako uvidel mdc, tak sa tak natešene rozbehol, no zlatý bol, aj jedna baba, čo sme tam spolu boli si to všimla, a že keď som ho dala na chrbát, tak sa tak spokojne usmial 😵 . Za to A. v kočíku začal vyvádzať 😝 😀

sonulah
27. kvě 2009

aerin, asi je nikdo nezná 😉
a koukam, jsou krásný, to jsou šátky "a la beco" 😵

no nic, nepotřebujem, nechcem 🙂

olinka6226
27. kvě 2009

kili tak to chce 2 manducy jednu na brucho a druhu na chrbat haha 😀

sywys
27. kvě 2009

Ahoj, tak jsme dnes dvakrát usnuli v šátku a dokonce bez většího řevu. Ale pořád se mi cosi nezdá, můžete se mrknout na ty úvazy do alba a vyjádřit se, prosím? Měla to být kolíbka s křížem.ale kapsu jsem nevyrobila ani nenatahovala, už i tak nám bylo dost teplo oběma.

aniska
27. kvě 2009

ahojte, ak by mal niekto zaujem, predavam: mei-tai, v super stave, 600Kc uz s postou (je to mt asia plus,zeleny hodvab,normalne stoji v akcii 1200Kc), a patapum toddler, uplne novy,modry,1650 s postou. ked by mal niekto zaujem, ip;)

bambusko
27. kvě 2009

aerin, tiez som pozerala, su to podla obrazkov elasticke satky, krasne 🙂

kili, si ma rozosmiala s tymi krpanmi ako vidia cez tvoje rameno 😀

mne marek vcera prvykrat podaval satku, sedel cely utrapeny na gauci - kvoli zubom 😒 a zacal ju natahovat, tak som sa ho spytala, ci chce ist do satky a on celym telom pritakaval a tesil sa 😅

sonulah
29. kvě 2009

sywys, mě se to zdá celkem ok, akorát z toho asi nic nevidí....... 😉

sywys
30. kvě 2009

Sonulah dík za odpověď. Máš pravdu s výhledem, jenže kdykoli se pokusím přetáhnout ten okraj šátku pod rameno - že je kolem její hlavičky jak to je v návodu, tak malá úplně trojčí. Jí vůbec vadí když jí moc někdo sahá na hlavičku. Takový ty pusinky a hlazení návštěvama jí nedělá moc dobře. A ten šátek . jak je jí to kolem hlavy těsné tak jí vadí, a když to povolím tak mi z toho začne vyklouzávat hlavičkou.

zeez
30. kvě 2009

Ahoj.
Existuje nieco ako bojkot satku?
Kupili sme Amazonas ked mal M. 2 mesiace a nosila som ho par krat po byte (von sa mi zdalo, ze je este skoro vzhladom k pocasiu) a vsetko v pohode. Dokonca v nom i zaspal a teraz ako 3 mesacny reve ako pavian a z nosenia nieje nic 😒
Mate s tym niektora skusenosti ?
Vdaka za odpovede.

sywys
30. kvě 2009

Budu ještě zkoušet. Musím ale ráno, dokud je přístupná experimentům a nikdo není v dohledu. Jenže teď jí nosí celý víkend na rukou babička, má jí po měsíci tak jí to nechám ať se užijou. 😉 Babička chodí do posilovny, tak má na to svaly.

cessy
30. kvě 2009

dievcata daju sa napr.manduca, ergo alebo patapum kupit aj v obchode(Bratislava,Trencin??)zatial som na to nikde nenatrafila, alebo len objednat cez net??niektory chcem kupit, ale vobec sa neviem rozhodnut. 😒

lenki33
30. kvě 2009

cessy no mozes sa dohodnut s nejakou poradkynou nosenia z nosime.sk a kupit od nej alebo si aspon pozriet a vyskusat

cessy
30. kvě 2009

to tak funguje??to som ani nevedela, idem to tam prestudovat 😉 😉

mihapiha
30. kvě 2009

hojte, sice to bude asi nemožné,ale koupím ve vel. 6 nebo 7
Indio s vlnou, nebo přírodní indio s konopím zanošené, nebo se lnem zanošené.... kdyby se chtěl někdo náááááhodou zbavit písněte IP

poletucha
2. čer 2009

ahoj holky, potrebovala bych poradit od zkusenych 😉 ..chtela bych koupit satek na noseni mimca,ale bojim se toho uvazovani 😅 Mate nekdo reference na ergo nositko carry me? Nebo popripade kterej satek povazujete za nejlepsi na uvazovani?

baca
2. čer 2009

Ahoj holky, jaká značka šátku je celkem ok, cenově tak pod 2000,- Kč, potřebuju délku 5,2 a ty, které doporučujete (storch, hop, did) jsou teda notně přes dva tisíce. Asi budu nosit spíš doma a ven jen tak třeba do obchodu a pododbně, tak se mi neche tak moc invetsovat a v bazošu jsem zatim na nic nenarazila. dííík za tipy! 🙂

bambusko
2. čer 2009

poletucha, baca - elasticke satky hoppediz alebo moby, cena okolo 50€ a viazanie na male mimi je pre neskusene jednoduchsie 😉

baca
3. čer 2009

a nějaká neelastický, chci ho mít napořád, nejenom na začátek 🙂

lenki33
3. čer 2009

baca ja teda neviem ale si si ista ze potrebujes taku dlhu satku?? 😕
aj baby s velkostou 46/48 kupuju tak 4,6-4,7m satky, (ich realna dlzka je cca 5m)
v tychto dlzkach su na nosenideti.cz v bazare 2 hoppy pod 2 tis a asi 3 didymosy od 2- 2,3 tisic