• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
Majdula, radsej nauc viazat manzela satku :wink: pre tak male babo je urcite najlepsia a nie je to problem. Moj chlap tiez zo zaciatku na satku frflal a chcel nejaky nosic ale teraz ma aj on radsej satku. Myslim, ze ziadny nosic ani beco, nepodoprie spiace dietatko tak dokonale ako satka
23. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dnes bola v sade janka krála a na tom jednom ihrisku v zadu bol jeden otecko so šatkou (neskôr to pokazil, keď tam dal dieťa tvárou do predu), jedna mamina s indiom a jedna s mdc, ŽIADNA klokanka :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, zaujimalo by ma este, nakolko sa da spolahnut na tie rozne velkosti satiek? :confused: Teda podla tabulky by sme napriklad to Indio potrebovali zrejme velkost 7 (my sme s muzom obaja dooost velki) :sweat_smile: - a vynurala som na nete jedno Indio, ktore ma velkost 6. Tak by som chcela vediet, ci je to velmi velky rozdiel v praxi... :confused: Ja na taketo veci nemam odhad, ale skor by som si nechala rezervu, a podla tych tabuliek na nosime.sk by som urcite skor chcela sedmicku...
23. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze uz sa vdaka netu dostava do povedomia spravne nosenie a zdrave nosice :dizzy_face:
23. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kili, mna dost prekvapuje, ze niekto kto ma satku, viaze tvarou dopredu - to sa da vobec? :unamused:
Mexx, my sme tiez obaja taki povacsi, a mam Indio 6, najlepsie vyskusat. :wink: Myslim ze podla tabulky by som tiez potrebovala 7, ale v pohode sa zmestim aj do 6.
23. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mexx aku mas velkost oblecenia? ak 46 a menej, tak ti urcite 6 postaci

zitaje ta vsadka k bunde na zimu v tvojom albume - to si si robila sama?
23. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitaje da sa - vola sa to tusim budha a uz som aj ja videla nazivo takto uviazane dieta, no podla mna je to nepohodlne
23. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zita, aj ja som tak videla :frowning2: dvojity kriz a v tom vopchane dieta tvarou dopredu
kili, ja som minule videla v hainburgu chlapa - slovaka, sameho s dvoma detmi - vacsie dievcatko a maly chlapcek v satke tvarou vpred :unamused: zeby ten isty, alebo len chlapi blbo viazu? :confused:
tvárou dopredu som už viackrát niekoho stretla :pensive:
23. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee - mama mi to sila, podla nejakeho navodu myslim na nosenideti, ale uz sa nepamatam. Uplne jednoduche, zaklad je kupit vhodny zips, taky ktory zapnes do zipsu bundy, a vlastne je to takmer obdlznik dole s gumickou, aby tam nefukalo, zatepleny, super nam ta vsadka posluzila, vrele odporucam. :slight_smile:
23. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitaje aj som si myslela, ze len taky obdlznik v primeranej dlzke a zips :grinning: musim pred zimou poriesit, mam sice kapsu, ale v treskucej zime to bude chciet nieco viac :grinning:
23. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez videla a dokonca na konferencii o prirodzenom rodicovstve v dvojitom krizi dieta tvarou dopredu a je to potom dost podobne klokanke, lebo to dieta uplne visi za rozkrok :frowning2:
23. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, tiez som si sila vsadku do kabata, podla fotiek od valky. ja som nasila nove zipsy po oboch stranach

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2148739&vReferer=%2Fphotos%2Fvalka
23. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, jo, to dieťa som videla aj ja, a vieš, koho to bolo? dieťa jabrunko :grinning:
23. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee :grinning: Tak to je dost srandovny uvaz. :grinning: Ale dobre, ved preco nie, ale obavam sa, ze vacsinou su tie deticky tvarou dopredu dost inak. :frowning2:
A inak ja som kapsu ani nemala, len deku som si prehadzovala cez malu, a na vsadku prislo hlavne preto, ze mne bolo zima v rozopnutej bunde :sweat_smile: , mala bola v pohode aj pod dekou. :wink:
23. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja ale žalujem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, budha je OK, to čo som videla ja je, že dieťa normálne vysí ako v klokanke za rozkrok
23. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kili tento rok som nebola, ale minuly rok to urcite nebola Jabru, lebo ta bola skoro cely cas v mokoshope, bola som tam s nou :wink:
23. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a neposluzil by na zimu nejaky uplne simple fleesovy tunel? zatial si neviem celkom predstavit, ako budem nosit v zime :confused:
23. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, však tento rok som nebola ani ja, bola som minulý rok, však sme sa stretli, a ja som nenapísala, že to bola jabru, ale jej dieťa, nosil otec. sa mi s tým aj priznala, ale odôvodnila, že na chvíľku to nevadí
23. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry je este taky tunel z deky, to sa natiahne cez dieta a na chrbate si to mozes stiahnut na krize
ale mne sa to proste prieči aj na chvíľku, to potom radšej ten budha
len je ten problem, ze niektore firmy ten uvaz normalne maju v navodoch, napr. pri vatanai som to mala, viem, ze aj moby, aebo ina elasticka satka ho ma :confounded:
bambusko celkom tomu nechapem a hlavne neviem sit :grinning: ale nieco vykoumam
23. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
flisovy je malo. Ja som mala celu mensiu flisovu deku, poskladanu na neviemkolko...
Tunel ma myslim bambu, ale to len ak sa zapnes potom este do bundy, alebo na prechodne obdobie.
23. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis, tak jej chlapa som si nevsimla, tak tam muselo byt viacej takych ocinov, lebo ja som videla nejakeho neznameho
Inak na prvu zimu podla mna uplne staci vacsia bunda, aspon mne stacila, zapla som ju az nad malu, tak si vacsina ludi myslela, ze som este tehu a ani nevedeli, ze je tam babo.
23. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam taku malu otazocku... zvykne si aj dieta neskor na nosenie v satke? totizto nevedela som zohnat satku a teraz, ked ma maly 4 mesiace a 5,5kg, neviem, ci ju kupit, ci sa mi to este oplati...
23. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek