• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
Ahoj holky, pokud by jste některá měla zájem - prodávám Manducu.
V perfektním stavu, žádné vady, petrolejová barva i plát. pytlík, návod.
Kupovaná v červnu 2009. Za cenu 1999,-Kč :wink: V Praze se můžeme domluvit na osobním předání.
25. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ak by mal niekto záujem, predávam African Baby Carrier, pôv. cena75€, teraz 55€, používaný minimálne, necelé 2 mesiace, celú zimu sme sa nenosili a teraz mi to už nevyhovuje...
29. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jindri, ak si ešte manducu nepredala, tak ja by som mala o ňu záujem.
5. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky ... dúfam, že som sa sem dostala správne a budete mi vedieť povedať .... je nejaký rozdiel medzi elastickými šatkami? Ja mám požičanú Moby ... a chcem si takú aj kúpiť - len neviem, či ak je písané elastická aj pri ostatných typoch tak je tak elastická ako tá Moby .... :sweat_smile:
V tomto som úplný začiatočník .... aj keď prvého som nosila poctivo (vtedy začínali - aspoň u nás - babyvaky , také úplne obyčko) a téma babyšatiek sa mi zdá takáááá strašne zložitá :frowning2:
5. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmurkaz kukam ti do pasu a elasticku ti neodporucam - uz mas velku slecnu :wink: kup si radsej bud pevnu satku alebo nejaky ergonomicky nosic, elasticka sa na vacsie a tazsie deti uz nehodi
5. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
emje ... ona má nejakých í a niečo kg .... a trochen sa bojím kupovať niečo iné - lebo od pôrodu je toto prvé čo jej sadlo - v ničom inom mi nechcela byť ..... :frowning2:

No a rozmýšlala som aj tak, že by som kúpila takúto Moby a potom, ak by bolo treba a toto by mi už nevyhovovalo že by som tú Moby predala a kúpila zas pevnú ..... :sweat_smile: ...či zle rozmýšlam? :sweat_smile:
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
som zle na písala :grinning: :grinning: :grinning: má 9 a niečo kíl :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
podla mna v tej elastickej uz dlho nevydrzi, skus si pozicat kvalitnu pevnu satku alebo ergonomicke nositko
6. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali pevnú šatku a malému sa v nej moc nepáčil, ale potom nám kamarátka požičala jej, ktorá bola o niečo dlhšia ako ta moja a zlepšila som aj techniku viazania a omnoho sa to zlepšilo. Aj tá šatka bola pevná. Teraz som si ušila men tai a je to super. Neboj sa pevnej šatky je to len správnom viazaní a je to super. :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem babulky :wink:
6. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, nájdu sa tu aj nejaké oravčanky, ktoré nosia?
16. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nechcel by niekto Ring Sling? Mohli by sme kupit nejaku starsiu satku a strihnut ju na polovicu... Ak by ste niekto chceli, napiste IP. Dik.
25. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte některá pěkný úvaz na bok...i rychly a vůbec. Díky
3. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
viv: a na co to jedobré, myslím ten Ring Sling?
3. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca kuk o stránku dopredu, asi štvrtý príspevok odspodu je môj, dala som tam linky na uväzovanie koníka :wink:
3. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca, Ring Sling by som chcela len na take kratsie prenasanie, aby som nemusela viazat satku... :wink:
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,
nemáte niektorá teraz novo kupeneho LEA storch???? aby ste mi premerali realnu dlžku - potrebujem 3,6 aj 4,1 premerat - udajne su len 10cm dlhšie a vraj staršie storchy boli aj 50cm dlšie / ja som mala 3,6 a v reale bolo cez 4,1/
4. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, keby sa našiel niekto, kto vymení Hoppediz Nairobi za Hoppediz Kairo, Casablanca, alebo Tunis, tak sa ozvite. Dĺžka 4,6m. Dík. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimka,taku dlhu ti treba?
4. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimka,sice je to ina,ale hodim ti inzerat

Predam satku Hoppediz, Costarica 4,6 m, kupena 05/2009 v bezchybnom
stave. Cena 50 EUR.
kontakt: katarina.mrazo­va@yahoo.com
4. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, no, kedže neviem ako budem vyzerať po pôrode, tak radšej dlhšiu, ak krátku... :sweat_smile:
Pisla som ti do IP, a teraz mi napadlo, že keď je ten inzerat z bazaru na nosime.sk, tak už je neplatný... Bo sa mi zdá, že som už raz jednej kataríne mrázovej písala....a mi odpísala, že už to neni aktuálne...
4. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisocka, ak vydržíš vyše týždňa, tak mám objednaného lea 3,6 a potom by som ti ho vedela odmerať.
4. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydržim,aj ja mam obj. 3,6 ale stopla som objednávku a neviem sa rozhodnuť .akeho si vzala?
4. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, denisocka, uz som raz pisala, ze aj moj leo ma oficialne 3,6m ale po premerani to bolo 4,1m, od cipu k cipu
4. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám obj. bordové leo, sa teším ako malá. :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a škoda že nemajú 3,2 by som brala radšej to.
4. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myzma a dokažeš s ním uviazať všetko,aj KsK? na českom noseni baby písali,vraj nove leá niesu už o tolko dlhšie
4. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, dokazem, dokonca i manzel :sunglasses: , ale pokial mas takuto info o tych novych dlzkach, potom si radsej pockaj na odpoved od monr :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
monr, ja som mala na klokana a batoh strihnute indio a malo 3m a stačilo bohato
4. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek