• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
@denisocka ach jaj, no máš to ťažké , asi by som už mala šedivú celú hlavu, keby som toto musela riešiť. nechápem, prečo to nespravia tak, ako majú v nákrese. každý leo má inú dĺžku, otras.
28. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, určitě jste totu řešily, jen se takhle dlouhou diskuzí neprokšu. Nosím teď v šátku, ale nebaví mě úvazy, proto zvažuju nosítko a nemůžu se rozhodnoutmez Ergo carrier a Manducou. Co myslíte?

A ještě jeden dotaz, nejraději vážu kapsu zvenku, hodně napevno, abych zajistila nožky, vím, že je to problematický úvaz. Jenže je problém v tom, že když tam dám Míšu, kterej má 65 cm, tak ho mám pod krkem a dost mi to vadí, když mu zafixuju hlavičku, tak to vadí i jemu a s nezafixovanou hlavičkou mi to přijde nezdravé. Když šátek povolím, aby byl níž, zas není tak pevný a nezajistím mu tak správnou polohu nožiček.. Poradíte nějaký trik, co s tím?
31. kvě 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
uz skor je tu v diskusii spominany hipseat, myslim, ze strana 375...
Tak mne minuly tyzden prisiel a uu ho mam odskusany. Super vec! fakt! Doteraz som nedala dopustit na babyvak, coz stale nedam :slight_smile: ale neviem, ci castejsie teraz nenosim hipseat... este mam aj patapum a satku :slight_smile:
tak som hned aj napisala clanok na blog:
http://www.elefantino.sk/hipseat-nosic-pre-dieta/
1. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “patří do bazaru”
7. čer 2010 v 08:49 • shupolienka
Ahojte, chcem sa spytat, mate niekto ten kryt na manducu, aby sa drobec dal nosit aj ked prsi? Je to nepremokave alebo len proti chladu? Dakujem :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
yfča,ale s týmto asi moc doma neporobíš,ked musiš stale držať dieťa ,aby neupadlo . no ale napad to nieje zly
10. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maculik myslis zateplovaciu kapsu? zalezi aku verziu kupis, tie lacnejsie su len proti chladu, ta najdrahsia je myslim nepremokava
10. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
emjee, asi hej :slight_smile: no prave ja chcem taku nepremokavu, tak skusim to niekde pozriet, nech to mozem uz na jesen vyuzivat. diky
13. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy nosicky myslite ze RS z india moze byt? alebo nechcete niektora posunut dalej RS ? pacil by sa nam cerveny :wink:
15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkajanka určite môže byť, len či ti ho nebude ľúto strihnúť. alebo máš také krátke indio na rs?
15. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvazujem z 3,7 urobit dva
15. čer 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti prajem pevnú ruku pri strihaní, mne by bolo ľúto strihnúť do môjho lea. A tajne snívam o čiernobielom indiu, len asi to ostane v snoch.
a potom daj foto :wink:
15. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala RS ZO STRIHNUTEJ ANNY,ale uz by som to srdce nemala.toboz nie leaaa
15. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cafe mam už u andreji z nosime, v bavlnke mi našli najdlhšieho :dizzy_face: : Leo cafe měří i s 383cm po hraně + 27cm cíp, dohromady tedy s oběma cípy 410cm.
@monr
16. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem, som rada, že ho budeš konečne mať.
16. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoška to ma, nestažuje si-ale ona predtým nenosila a myslí si ,že toto je super vec a lepšia ako šatka :grinning:
19. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem denisocka, a ked porovnate satku s tymto, co doporucujete?
20. čer 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto som nemala ale napriek tomu to neodporučam :wink: ,pekne si kup pevnu šatku,žiadny elastik . baby ti tu poradia ,len napíš do akej cenovej hladiny :grinning:
20. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdal1 tiez som za pevnu satku a nie nejake dvojdielne elasticke vrecko :sweat_smile: pri pevnej satke mas minimalne 2 vyhody: je pouzitelna na viac ako 15kg, pise sa ze vydrzi aj 80 a viac kg, a jednak satku mozes viazat viacerymi sposobmi. s tymto natahovacim vakom nemozes dat dieta napr.na chrbat do "ruksaku", s pevnou satkou mozes....
20. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za odpovede, satku mam, pevnu, mala som aj baby vak volakedy, len som natrafila na toto a chcela som vediet, co si o tom myslite..... dakujem
20. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdal1 tak si kup radšej nejaky nosič v tej cenovej hladine
20. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdal1 tu vec nedotiahnes poriadne... ak chces este nejake nositko, odporucam mei tai - pre vecsie dieta je uplne super, mas aj 2,5r obcasneho nosenca a su kdejake krasne vzory :slight_smile:
20. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea ma teraz jedno v akcii,bo jej stoji na sklade, som si ho aj bola pokukať http://nosime.sk/tovar2014-mei_tai_krasne_nositko_sipatka a je fakt kráásne
20. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam liliputi, som spokojna :slight_smile: a su tu na mk zienky, co siju meitai na zelanie, aj so speci upravami ako sirsie satkove konce, obojstranne nositko...
20. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, poradte, maleho som skusila nasukat do satky, skusala som rozne uvazy ale plackal; mam pocit, ze som ho tam zle supla; viete mi poradit, ako tam nasupnut babo aby sa citolo pohodlne? on ale nema rad ked je v zavinovacke, potrebuje mat priestor na rucky, takze mozno sa mu v satke nebude pacit, ale mam paradnu satku v bio kvalite a je mi luto ju nepouzivat, a navyse pre moj chrbat to bude baaaajoo :sweat_smile: DAKUJEM za rady
21. čer 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juju treba skusat, este je malicky, postupne si privykne, niektore deticky treba na nosenie postupne naucit
mozes skusit uvaz koliska (vodorovne) alebo kriz s kapsou (zvislo), skusaj ked bude kludny
21. čer 2010 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata, doporučujete šátek pevný či pérovací (pružný)? :confused:
21. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kualalik pevnu, elastik je tak do 6m, potom sa uz vytahuje a dieta sa vykopava, navyse v lete musis s elastkom viazat dvojvrtsvove uvezy - kriz s kapsou, co j ev teple nevyhoda
21. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kualalik Musela jsem se zasmát výrazu pérovací :grinning: :wink: . Já mám pérovací :grinning: , ale příště bych šla asi do pevného. I když by byl asi dlouhý, takže bych musela kolem sebe taky motat zbytky látky, ale myslím si, že je lepší. Jak jsem se ho bála a nechtěla jsem,tak teď lituji.
I když teda ne, že bych nosila nějak moc. Ale někdy se hodí.

Teď mě tady zase navnadilo mei-tai, že bych ho vyměnila za elastika. Mám nosítko liliputi, ale šátek je lepší, tak to mei-tai by bylo něco mezi. Navíc mám úzká ramena, takže mám pořád pocit, že mi ty popruhy s ramen spadnou (i když je to technicky nemožné). Ale jak mi čouhají z ramen, tak mám prostě takovej divnej pocit...
21. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek