• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
Martinka - ja taku velku bundu nemam :frowning2:...a MM je taky pahyl, ze ani ta by mi asi nestacila :zipper_mouth: :grinning: ..ale ved coskoro bude teplucko a to uz aj Terezka udrzi hlavicku a bude sa aspon moct pozerat na svet a nie len na moj chaby hrudnik :zipper_mouth: :grinning:
5. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
pap- u erga mám bederák v pase. Když ji mám vzadu tak až na bocích,.tak je mi to nejpohodlnější.

A pro ostatní-směrem ven se mimina nosit nemají!!Viz několik stránek vzad..dost často se tady vysvětluje proč, tak to zkuste dohledat:slight_smile:
5. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
julova :grinning:
no moj manzel je dvojnasobny, takze my nemame problem :wink:
5. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pomoooc :frowning2:
Vyrazily jsme ven v Manduce a musely se vrátit pro kočár :rolling_eyes: řve a řve, prostě v ní nechce být :pensive: co mám dělat? Byla svižná chůze , eště jsem s ní drnkala, zadeček s nožkama do M a stejně po 2 minutách spustila :pensive: ale je to nefér, když řve mimi v kočárku, tak to lidi berou, ale když bych se promenovala se řvoucí Manducou,. to by byla pohroma :rolling_eyes:
6. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
krikri, presne viem o čo hovoríš, mne sa ale aj stalo, že jeden reval v kočíku a druhý spokojný v šatke, ale to tí ľudia nevedia, keď to je náhodou naopak :rolling_eyes:
6. bře 2008 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Killi, jj :pensive:
Tak doma zase to samé, 2 minuty vydržíchodíme- a pak se začne kroutit, že je jí to nepohodlné a plakat a to dost :pensive: jestli ji to netlačí okolo ožiček, bud zespoda ten bederák-lem- nebo pásy seshora...ona je docela macík, ale snad by tam nožky půlročního děcka měly vlézt? to fakt nevim :pensive:
6. bře 2008 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
skús si ju dať na chrbát, možno jej to bude viac vyhovovať a pri tom niečo rob, aby sa nenudila.
6. bře 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kili, zkusím s manžou , to sama nezvládnu
Před chvílí jsme chtěly jít na vycházku s Manducou: Adi, už když viděla, že ji mám kolem pasu, , doslova-nepřeháním-ztuhl úsměv a ačkoliv ji tam umístuju šetrně, nijak ji netahám, nezakláním...prostě v ní zase plakala, jako bych ji týrala :frowning2: a to je jinak spokojené neplakavé dítě :confounded: Já už jsem z toho docela špatná, vážně uvažuju o tom, že ji vrátím v té 14 denní lhůtě :frowning2: zkusíme ty záda, ale to pro mě není řešení, protože sama si ji na záda dám možná v roce..ale kdyby aspon neplakala..
6. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
krikri, a nejsi nervozní ty? možná to pak přenášíš na ní, zkus ji u toho povídat, zpívat, prostě nějak ji zklidnit. my jsme ze začátku taky nechtěli být v šátku, různě se mi vzpínal a každý den to bylo čím dál lepší, ted mi vytuhl v manduce, sice jsem bojovala párkrát s nožičkama, se mi tam nějak šprajcnul,tak na po čtvrté se nám to podařilo a chrní... aspon uvařím oběd na zítra :slight_smile:
6. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
miha - a ne ze Hugiska osmaahnes u plotny :grinning: :grinning: :wink:
6. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, neboj dám si majzla :grinning: a jak vy s nošením? líbí se to Terezce?
6. bře 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mi jde blbě dát ho do té novovložky, když ho mám na klíně, tak mu musím držet hlavičku,protože jak je dlouhý,tak se mi prostě na kolena nevleza, k tomu se začne ode mě odrážet nohama a klouže :confounded: . je to někdy boj ho umanducovat :slight_smile:
6. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
miha :grinning:...dnes sa este len chystame :slight_smile:...ale vcera vydrzala v pohode polhodku :slight_smile:...mam v albume c. III foto :wink:...a u nas je to s umanducovanim podobne...mala sa vrti ako s nasolenym zadkom :grinning:...
6. bře 2008 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi,já jsem fotečky viděla už včera. :slight_smile: jsem se musela podívat...
6. bře 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Miha, to nejsem :slight_smile: to jsem až ted :frowning2: ale to víš, že si vykládáme , šišláme, zpíváme a blbneme, ale jí je to putna v tu chvíli :unamused: Když byla maličká jak vaši mimísci, nošení taky měla ráda-vak, ale tady se šprajcuje, že ji to tlačí nebo co :unamused: kolem těch nožek to má tak akorát, jestli tam..
6. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jak oblíkáte prcky do manducy? dáváte jim třeba o vrstvu více než do šátku? a co kapsa? myslíte, že je to dobrá investice?
7. bře 2008 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
miha, čo som videla návod, ako sa šije kapsa, tak to by som zvládla snáď ušiť aj ja s malej fleesovej deky
7. bře 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kili, já jsem na šití exot, totálně levá,ale asi to nebude nic těžkého. :slight_smile:
7. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no,už jsem ten návod zkoukla,nemám šicí stroj :frowning2: a asi by to dopadlo blbě
7. bře 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ani ja nemám šicí stroj. nemá niekto známi, mami...?
7. bře 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mamina má bohužel nefunkční... :frowning2: zkusím se někoho zeptat..
7. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kili, kde nájdem návod na kapsu?
7. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
lubii, na www.nosenideti.cz .... nedá sa dať presný odkaz, na ľavo je štvorček O čem se píše a v ňom úplne dole Šijeme
7. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute maminky a miminky,

Mám dotaz.Koupila jsem si Baby bag Prémaxx s nadšením ho ozkoušela a můj 3 měsíční syn se začne vztekat plakat.Jak to udělat aby se tam miminku líbilo???
7. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím, koľko maminiek bojuje s deťmi pri nosení. Našej malej sa šatka tiež nepáčila, možno v tom bol naozaj aj kus mojej neistoty i nervozity. Ale nevzdala som to, hoci som mala veľa krát chuť. Treba skúšať. Dieťa tam dávať aspoň zo začiatku výlučne v dobrej nálade, snažiť sa byť v pohode, chodiť pri tom, rozprávať a žiadne prudké pohyby, všetko veľmi veľmi pomaličky. Myslím, že máloktoré dieťa naozaj nemá rado nosenie. Skúšajte a pekne pomaličky, s trpezlivosťou :wink:
7. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Nakoukla jsem na to noseni.. tohle noseni je v poradku? http://www.nosenideti.cz/images/moby_turquoise_2.jpg :confused:
7. bře 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, viděla jsem šitou kapsu podle toho návodu na nosenideti a je perfektní. Ta mamča ji má sladěnou s vínovým ergem a vnitřek má sladěný s modrým šátkem, kapsu má teda oboustrannou - takové 2in1 :slight_smile:, otočí tou barvou ven, jaké použije nosítko. Vypadá to pěkně. Dokonce snad použila nějakou nepromokavou látku.
Já šít neumím, tak jsem si musela koupit tu MaM, a je to fakt fajn - dítě není třeba tak navlíkat a taky to lépe vypadá, než pod bundou, pokud teda člověk používá bundu po tchýni :confounded: a ne origoš na nošení. Lidi se mě ptali, jestli jsem zase těhotná :grinning:. Na druhou stranu se mi zdá, že když byla malá pod bundou, byla v obličeji mnohem lépe chráněná před větrem.
Ale jestli třeba váháte, jestli kapsu jo nebo ne, jsem jednoznačně pro, měla jsem ji koupit dříve.
Nošení zdar :wink:
7. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja keď fúkalo a malý zaspal, tak som mu cez tváričku dala môj pletený šál, vietor sa na ňom rozbil ale dýchať mohol.
7. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Máme za sebou prvé Manducovanie - bolo úúúžasne :dizzy_face: síce som najprv musela všetko konzultovať so Zuzulikom Julovou :dizzy_face: ale nakoniec som si pobehala po všetkých obchodoch a tak - Macko spinkal 2 a pol hodiny v nej :dizzy_face:
Oblečko: dupky, tričko s dlhým rukávom, flisový overal, papučky a čiapka - a bolo mu tak akurát :dizzy_face: bundu som cez neho nemala...
Jediné čo mi vadilo bolo, že som bola sama a nevedela som si zacvaknúť ten popruh vzadu :unamused:
7. bře 2008 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
sue, neskúšala si si tie popruhy prekrížiť? ja to inak asi ani nebudem môcť mať, lebo ja to určite nezapnem, bo mám o pár cm kratšie ruky.
Ale je to super, že sa mu tak páčilo :slight_smile: . A dala si ho do tej vložky?
7. bře 2008 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek