• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
fuuuj, dosiel mi mail s ponukou na klokanky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ceny v eurach 26,9 - 39,9 - 45,5 - 49,9 - 55,9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@livia333 ja mam celorocnu a staci, deluxe je oproti nej praktickejsia o to, ze nepremokne - treba zvazit, ci chodievate von aj v lejakoch :wink: ja ked som kupovala deluxky este tusim neboli (alebo ovela drahsie, neviem, nepamatam), v pohode sme si vystacili s celorocnou a k tomu dazdnik ked prsalo :grinning: v totalnom lejaku sme nechodili von :grinning:

kapsa ma vyhodu v tom, ze zateplis dieta ako potrebujes a kedy potrebujes (aj ked nesie niekto iny), no moze ti fukat pod vlastnu bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak mas co investovat, tak chod aj (alebo len) do nosicskej bundy
25. únor 2011 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ to musi byt bolest :frowning2: :frowning2: zelam skore uzdravenie :unamused: inak, paralen mozes, a je aj proti bolesti :wink:
25. únor 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 objednavala si z ellevill.com? alebo niekto iny? plati sa clo za tovar z norska?
25. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leishmania ja som objednala, budes to platit ceny bez dph, prislo mi to obycajnou listovou zasielkou /aj to uviedli v mejli, ze to tak pride, lebo to ma do 2kg/ clo sa neplatilo, baby tu nieco spominali, ze za poisteny balik by sa malo platit clo alebo take nieco. Inak rychlost neuveritelna vo stv som objednala, v piatok to poslali, v utorok som mala satky doma, vo stv mi prisiel e-mail ze to odoslali
25. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze je to uz oficialne, kazdy utorok je v latkovkach Den s poradkynou. Zaciname uz buduci utorok 1.3. od 10:00, tesim sa na kazdu novu latkarku alebo nosicku.
Viac kuknite na webke hned na uvodnej stranke.
25. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@shira_ , @tea333 baby budem asi trosku mimo temy...ale my mame dve parsonky (parson russell terrier) neriadene strely :grinning: z toho jedna je hlucha...takze mi da viac zabrat..ale takto som sa aspon dopracovala vdaka Alexovi a aj psom k manduce...co nelutujem, lebo mne nevadi, ak chce byt maly pri mne, ja tiez :slight_smile: a takto sa da celkom co to zvladnut...
@shira_tak skore uzdravenie...neviem si to ani predstavit...to fungovanie...nezavidim ti :confounded:

@emjee tak si mi dala teraz chrobaka :grinning: a ja, ze mi poradis konkretnu kapsu...no idem pokukat rozhodnut sa..tusim ta :unamused: softshelka je dost draha... :unamused: ale zvazim vsetky za a proti....
ale v dazdi chodime von tiez...uz len kvoli psom...ak je velky lejak to nie...ale take poprchavanie nam nevadi :D
25. únor 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked idete von s malým v manduce, zvykne vám tam aj zaspať?
@livia333 dakujem.. no, da sa, človek musí improvizovať... najhoršie s kojením. doma sa nejako obložím vankúšmi a muž mi pomôže, len teraz nemožme nikam chodiť na dlhšie. dofrasa...mesiac sadra, potom rehabilitovat a v máji do roboty. a to som sa konečne dostala do formy a začala si užívať materskú :angry: manducu som stihla mať vonku jeden krát. ale pomože mi, ked bude dole sadra,ruka zostane slabá a ja budem chcieť malého ponosiť, na to sa teším :wink:
25. únor 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ do takeho 1r mi krpec vzdy pri prechadzkach spal :grinning:
26. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shira_ mne moja mala zaspala v manduce takmer vzdy, esta aj ako 2,5rocna, ked bola u mna, u manzela nie vzdy :wink:
26. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emjee @anamor super, som zvedavá :slight_smile:
26. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co stoji pošta z Norska? aky je kur a kolko vyjde šatka,pozeram že tých 900 norskych korun + pošta ?
26. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 co stoji pošta z elevilky?
26. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka
to je prva satka
Sub-Total: NOK 703,20
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 90,00
Total: NOK 793,20

druha
Sub-Total: NOK 783,20
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 90,00
Total: NOK 873,20

a teraz tretia
Sub-Total: NOK 311,60
Shipping based on zones(Shipping to SK): NOK 95,00
Total: NOK 406,6

tam ti odrataju z ceny dan..
ty chces ellevill?:
26. únor 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 kolko je dan? neviem či chcem,len kukam že par je zlacnených na 299 - 380 NOK ale iba 4ky a teda do batohovej by som šla,ak mi stači ta 4ka . ale pošta 12€ v prepočte,cccccsss
26. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka mna 4 stala 50 eur...
26. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved vychadza v akcii 38 terakota a 45 cierna a hneda,zelena zara.plus posta
26. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta dan je kolko? Keby sme viaceri brali npr.ale to len spekulujem
26. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ktoru chces? ja som platila za 4 ciernu v tejto akcii 406,6 NOK co je 52 Eur..dan ti odcitaju....to ked si hodi do kosa tak uvidids myslim tesne pred zaplatenim..
26. únor 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka neoplati sa viacerym objednavat spolu, lebo za kazdu satku platis postovne :wink: to len tak na okraj :wink: a terakota je vypredana uz dlhsie inak :wink:
26. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 dik,neviem ktoru ,mozno zelenu abo hnedu?kratku na batoh.ale to len spekulujem,neviem jak to zaplatit
26. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa len bojim,ze je fest tenka a leskla nejaka.
26. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka nie su tenke a ani leskle-...preco nevies ako zaplatit..kartu..
26. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej kartu mam,ale bohvie jaky je poplatok,mam len obyc.kartu slsp. Misi kolko ma 4ka dlzku? Je to taka jemna latka?nezatahuje sa?
26. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka absolutne sa nezatahuje...neviem porovnat s inou satko ale urcite to nie je jemna latka...necystaju sa Vasi do SL ze ti poslem moju na ukazku? :wink:
26. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka zajtra ti ju pomeram... ale ja s nou uviazem aj toto http://didymos.cz/noseni-deti-v-satku/uvazy/kriz.html
26. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 neviem,.kedy pojdu do sl :confounded: .zajrea mi aj odfot ciernu plís
26. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 a ta cena 311 NOK za čiernu,to už je bez tej dane?bo na stranke je 389nok
26. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka to je uz bez dane
26. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek