• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
@prsky No ja ho mam obarvene ala Rumelka :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/majdula/album/kolousek-od-jednoho-roku/6079826/
takze uz zas tak moc prirodni neni... No ale svetle je porad hodne a zatim nema ani flicek, jeste jsem ho neprala. A to jsem nosila celkem hodne. Jenze jen doma, kdyz jsem tehotna, tak uz ven s satkem nevylejzam...
Tak jsem ti asi nepomohla :grinning:
12. bře 2011 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula no ono je to vecna dilema, keby clovek na to mal, tak ma hadam zo vsetkeho vsetko a nosi podla nalady :grinning:
kedze mi satka dost hori uz, tak sa vlastne rozhodujem teraz medzi tym, co aktualne didymos ma - medzi limitkami bavlneny burgund a prirodna vlna a tretia by bolo klasicke indio v mandarinkovej - no a ted babo rad :grinning:
12. bře 2011 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky Hmmm... kdybych nemela tech ruzovych a cervenych uz dost (a dva kluky k tomu :grinning: ) tak beru Burgund, ten je nadherny!
Vlna fakt MUZE (ale nemusi) nekoho kousat, chtelo by to vyzkouset, at ji pak nemusis prodavat treba... :zipper_mouth:
Jsem zvedava, co vyberes :slight_smile:
12. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan preco spaget? ze uviazem dvojity kriz so 4? :wink: :wink: :wink: :wink: ale musim na nom popracovat lebo sa mi to tazsie viaze bez tej kapsy dnu ako je ksk so 6
12. bře 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky ja som vysadená na fialové farby (ale liečim sa :grinning:) takže u mňa by to bola Burgung limitka :dizzy_face: Navyše mám tiež limitku orgován-natur a mám ju veľmi rada.

@michaela80 hej hej.. MM sa tiež podarilo naviazať si Malinu do 4-ky, ale uzol už mal na koncoch. :grinning:
12. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan mne ostane tak 20-30 cm vysiet...
12. bře 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela80 veď hovorím, že si špageta :grinning:
12. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bihan aj ja som vysadena na fialove :grinning: tak schvalne, ktoru? http://www.didymos.de/shop-php/tuecher/sondermodelle/anzeigen_baumwolle.php Fische Latimeria alebo Geckos Mauwein? :grinning:
12. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emjee tak z tohto výberu určite gekóni :dizzy_face:
12. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja tam zas cumim a normalne mi do oka padli aj zlte elipsy :sweat_smile: pomoooc :grinning:
13. bře 2011 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emjee z tých dvoch rybičky :slight_smile:
13. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
esteze uz / este nie je u nas koho nosit :grinning: dilema vyriesena
13. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
keeelu..tak zhrniem, snad mi niekto pomozete :grinning: aktualny stav satiek, medzi ktorymi sa rozhodujem: nove indio burgund limitka (85€) alebo nove indio vlna prirodna farba (63€) alebo z bazaru storch anna (60€) alebo storch leo (60€)? zatial je satka myslena pre novoška s perspektivou nosenia dlhsie (predpokladam, ze dcerka sa manducy len tak nevzda)
13. bře 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky Tak pro novoska bych vynechala tu vlnu... opravdu by ho to mohlo kousat a tebe taky, vem si ze budes nosit v lete treba i na holem tele. Ne kazdemu vlna vyhovuje.

A mezi temi dalsimi tremi se rozhodni podle toho, co se ti libi :slight_smile: Anna a Leo ti vydrzi dlouho, i na tezke mimco, Burgund nevim jak je nosnej, kazda bavlna je jinak tenka... ale zas na novoska nejprijemnejsi, ty dva predchozi jsou hodne hutni a pevni drzaci. Ale zas pises, ze z bazaru, uz by mohli byt zanoseni a mekoucci :slight_smile:

Ja to vyresila tak, ze mam vsechny tri :grinning: (teda misto Burgundu mam Scillu), fakt se rozhodni, co se ti libi nejvic... chybu neudelas s zadnym!
13. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky moj poradovník je - leo, burgund,anna, vlnene indio. mam doma aj leo ,aj pruhy - leo je univerzálny,anna je nezmar :wink: , ja mam navyše zaru a teraz čakam hoppediz :sunglasses: . novorodenca som nosila v leu . aj staršieho som nosila v leu aj anne .

ináč,ja som asi vadna,ja mam radšej pevne hrubšie šatky,preto som neodolala hoppedizu a radšej sa vzdam novej ešte nedoručenej zary :rolling_eyes:
13. bře 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ktoru mas este nedorucenu?
14. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenadka zaru a panamu
14. bře 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenadka asi myslis ellevillku -zara coffe 4,7m
14. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky dnes som kvoli tebe sahla po leovi,a som bola udivena,aky je fajny.lepsi nez zara,xe
14. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula ty si ktora na ND?som zabudla
14. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka a ja som dnes toho lea objednala :wink:
14. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky neolutuješ :wink: ja som v nom nosila od 10dní
14. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka majdula :grinning: a ty forcepska, vid :slight_smile:

@prsky Dobre jsi vybrala :slight_smile: A jakou barvu?
14. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula jo jo :grinning: len mi blbne net,tak sa neviem prihlasi,a prsky asi vzala toho prirodneho od našej kočky z augusta,že?
@prsky
14. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdula prirodneho

@denisocka fu, neviem, ci je od vas, ale tu mala inzerat /aj ked to dietatko na fotke bolo velmi zvlastne uviazane/ :slight_smile:
ja len dufam, ze aj moje druhe dieta bude nosive, lebo mala si nas naucila (nechcela byt v kociku ani za svet, az teraz sa jej paci vozenie) a neviem si predstavit, ze by som mala zrazu dieta, ktore sa chce vozit :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prsky hej,to je nasa halintoa.a aneboj, podla mna ani neexistuje dieta,čo by sa nerado nosilo,kým je male
14. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka tiez v to dufam, ja uz som tak zvyknuta mat dieta na sebe nalepene, ze by mi bolo divne, keby tak nechcelo byt :sweat_smile:
14. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
konecne som dnes zvladla dvojity hammok,len ako davat maleho potom dole bez ujmy na zdravi?
15. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja som davala dole vzdy nad postelou - tak, ze som si akoby lahla - samozrejme opatrne, aby som dieta nepripucila :grinning:
16. bře 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emjee aj ja tak davam,ale odmotať sa z dvojiteho hammoku neviem, :angry: .ináč,neviem či je to možne,alebo či to može byt z nosenia,kedže posledne dni nosáím vela-či na rukách,alebo batoh .ale začali ma neunosne bolieť ruky,od lopatiek,ramena -klby a potom dole zapestia .nechápem,čo to je,akoby zmena počasia,alebo skleroza? normálne som z toho vedla jak ta bedla,lebo ma to boli neunosne,hlavne večer, a niekedy aj prsta na rukách :confused:
16. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek