V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bihan
6. čer 2011

@miriem malá sa nám narodila v auguste, prvý polrok som kočík použila možno dokopy 5x (ak som si chcela napr. na nákupoch niečo kúpiť na seba), cca od nejakého trištvrterok ho používam častejšie.. tak raz za 2t, aby úplne nezapadol prachom 😀
Ak ti môžem poradiť, ak chceš aj kočík, kúp len nejakú jazdenú hlbokú vaňu a potom na leto golfky. Vyhneš sa zbytočným investíciám a problémom s predajom materiálu.

@lowike od narodenia nie je vhodný žiadny nosič úplne tip top, ale z mojich skúseností môžem odporučiť Beco. KeĎ malá vyrástla, tak mi už tak dobre nesedela, ale podľa mňa je na malé detičky lepšie ako MDC alebo Ergo.
@anatanka priznám sa, že som Nežnú náruč len tak zbežne preletela, ale nehovorí pani Kiedroňová napr. to, že nosenie v klbku je jediné správne nosenie? 😉

lowike
6. čer 2011

@bihan Beco? ďakujem za radu - popozerám na nete - ešte som o ňom nepočula, skôr som všade zachytila len Manduca, Ergo a Mei-tai (ale u toho mi je jasné, že nie je pre novorodencov ...)

má tu ešte niekto skúsenosti s Beco?

prsky
6. čer 2011

@bihan hej, kiedronova preferuje klbko, ale nikde nepisala o roztiahnutych nohach a celom k rodicovi..videla som v tej knihe len babyvak + okrem klbka ma este polohu tigrika 🙂

majdula
6. čer 2011

@lowike Jj my mame Beco a potvrzuji slova @bihan ze na male ditko je lepsi... da se totiz do nej miminko napred vleze zapnout a teprve pak Beco i s miminkem nasadit bez obav, ze by ti vypadlo 😉 je to bezpecne a pohodlne, urcite pohodlnejsi nez u Manducy, kterou si musis napred zapnout na sobe a pak do ni soukat dite.

lowike
7. čer 2011

@majdula ďakujem za názor - tak tento argument s tým zapínaním a nasadením ma asi presvedčil - a už som ich aj pozerala, krásne vzory majú (aj keď cena je vyššia ako manduca), ale myslím, že využijeme 🙂ˇ🙂

michaela80
7. čer 2011

@lowike mam beco a odporucam... fakt aj pre malinke babo... mozem porovnat s liliputi a je to pre mna lahsie ked malu pozapinam nav lahu a tak si ju dam na seba a ked mi zaspi tak ju v pohode odopnem a necham spinkat na posteli zapnutu v nosici..

monr
7. čer 2011

@lowike tiež sa pripájam na malé mimi beco, a iste využiješ aj neskôr, my používame aj teraz, hlavne ak potrebujeme na dlhšiu cestu a kočík sa neoplatí brať

denisocka
7. čer 2011

baby,ak by niekto chcel vymenit batohovu panamu hoppediz v 100ˇstave par krat viazanu za niečo / npr. liliputi mai tei akebo obyč.nosič/ tak sa ozvite . šatka ma cca 3,5m , skracovana u krajčirky, ako originál, prešite stredove značky . bola strihana z 5,4 novej satky na necele 2m na RS a zvyšok na batoh a kratkouväzove uvazy

lowike
7. čer 2011

@michaela80 @monr @majdula @bihan presvedčili ste ma, už nad iným ani neuvažujem 🙂
no a kde sa dá kúpiť - zatiaľ som našla jedine na latkoveplienky, majú ho aj niekde inde?

monr
7. čer 2011

@lowike ja som kupovala odtiaľto: babynositka teda ešte kým fongovali aj cez sk stránku. a je tam aj viac druhov. Ale do gemini by som isto nešla.

lowike
7. čer 2011

@monr sú prekrásne - najviac sa mi páči Flora... 🙂
práve som našla na e-bayi, že niekto z Hong Kongu predáva nové Beco spolu aj s dopravou do SR za 76 EUR - tak aj keď nemá Floru, asi kúpim Jasmine a ešte mi zostane na nejaký bazárový kočík 😎

bihan
7. čer 2011

@lowike silno by som pochybovala o autenticite Beca z Hong Kongu 😀 Keďže Beco nemá zastúpenie na Slovensku, môžeš objednať aj z UK stránky.

majdula
7. čer 2011

@lowike Ano ano, Gemini nebrat, ber Beco Butterfly II. Gemini je riznuty klokankou ☹

dudri
7. čer 2011

aky sposob moze uviazat babysatku pre mesacne-dvojmesacne babo?
http://www.noseniedeti.sk/videonavody-na-noseni...

pouzivam len Kolísku v kríži s kapsou vonku

denisocka
8. čer 2011

ahojte , poprosili by sme o podporu v suťaži - velka vdaka za každý hlas ! https://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-p... každý hlas nám pomože

denisocka
10. čer 2011

nieje nik,kto by mal eventuelne zaujem o batohovu Hopp Panamu ? na výmenu trebars za maitei , alebo obyč.patapum ?

lenadka
11. čer 2011

caute, akurat tu smoklim, lebo sa mi ozvala zaujemkyna o Annu 😢 uz som poslala cislo uctu kupujucej, normalne mi srdco ide urvat ☹

denisocka
11. čer 2011

@lenadka a jak ja lutujem alberta,strašne - aj dumem predat tu zelenu girasolku a kupit zas pruhy

denisocka
11. čer 2011

a planujem predat skoro nove ergo - ups,som myslela že som v našej aug.sukromne ,že sa tu tak citovo vylievam

lenadka
11. čer 2011

@denisocka veru pruhy su pruhy 😅 keby tato fialova co mam teraz bola pruhovana, tak je to uplne idealne 😅 trosku mam problem najst okraje satky bez pruhov 😅 minule sa na mna kamoska tehulka vyjavene pozerala ze ako sa to viaze 😀 a velmi sa jej to paci 🙂
mne bude za annou smutno hlavne preto, ze malu som v nej nosila od pidi babatka a akokolvek bolo zle v satke bolo vzdy dobre, tak sa tulkala ku mne, to akoby odide s tou satkou ☹

lenadka
13. čer 2011

Ana je na ceste k novej majitelke 😢 , dufam ze ju budu mat tak radi ako my 😵

theodorika
13. čer 2011

Smím si u vás taky citově postesknout, že posílám dál svou lásku? ☹

lenadka
13. čer 2011

@theodorika nikdy som si nemyslela ze ma za nejakou vecou bude tak mrziet 😅 aj mi ju luto bolo oprat pre poslanim, lebo este vonala babatkom 😵 aku si mala satku?

theodorika
13. čer 2011

lenadko, měla jsem guatemalu , různomodré proužky, úplně mi to srdce trhá, že musí jít, chtěla jsem si ho nechat, kdyby třeba ještě někdy třetí , ale nejde to......

denisocka
13. čer 2011

@lenadka keby som mohla vratit čas,tak alberta nepredam,to radšej tu moju KatiGirsolku

bihan
14. čer 2011

@lenadka presne viem, aké to je náročné, predať srdcublízku šatku, ale ber to tak, že v konečnom dôsledku je to stále iba vec.. aj keď srdcublízka 🙂
Ja sa chcem teraz zbaviť krátkej ellevilky, lebo odkedy mám Bobu, už v nej nenosím.
Prúžkovanú šatku som nikdy nemala, ta neviem posúdiť, aká je to výhoda. 😀

denisocka
14. čer 2011

@bihan 😀 že aka je to výhra pručkovana... a mohla by si dat fotku s Bobou

lenadka
14. čer 2011

vidim zedeniska sem dala link so sutazou tak sa aj ja odvazim 😅 a poprosim o "paci sa mi" pri nasu fotku, dakujem pekne vsetkym co si najdu minutu a kliknu https://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-p...

wzorcek
14. čer 2011

ahojte baby, strasne rada by som nosila a teda uz tri mesiace sa o to neunavne pokusam aj napriek protestom mojho mladatka... kolisku som vzdala a teraz sa mi celkom zacal darit KaK uvaz ci jak sa to vola 🙂 uz sme boli aj dva krat vonku 😀
akurat ze sa mi tam matik stale strasne pokrci, jedna noha je stale nizsie ako druha, nech robim co robim o chvilu je je do cecka... aj ten chrbatik sa mi zda ze na obrazkoch a videach oblejsi tak neviem... a este pri chodzi mi trochu zavadzaju jeho nozicky... nemam ho moc nizko?