• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
no to mas pravdu... :slight_smile:
8. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ale ako dlho to tak mam nechat? alebo iba uzlovat, rozviazat a znovu uzlovat?
hladala som cez google nejake pokyny ale k nicomu som sa nedostala...
8. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
znova se ptám proč? postup uzlování jsem pochopila, účel neznám...
8. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, poraďte :slight_smile: Nechce se mi pročítat celou diskuzi :sweat_smile:
Kdo máte Storch Leo přírodní a jak jste s ním spokojené? A co Didymos Standard nebo Bjoern?
Díky díky díky :slight_smile:
8. čer 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzlovanie: zauzlit, oduzlit a dookola :grinning: imituje sa tym nosenie,tym ze ta latka trie o seba, krci, taha tak sa opotrebuva. Po skoro dvoch dnoch uzlovania a nosenia mozem zodpovedne prehlasit ze indio ma stale kvalitu zavesu a prestavam verit, ze sa mi ho podari toto leto vobec zanosit :unamused:
8. čer 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to asi so sanami neskusam :astonished: az tak ma nesuri (nosit sa da aj tak...) a okrem toho som si dnes objednala prirodnu manducu... :grinning:
tak som sa zastrajala, ze bez nej vydrzim a nevydrzala som... ani moj manzel (to moje vecne lamentovanie) a nakazal mi sadnut a objednat :grinning: (teda, nnie doslovne, ale postup bol zhruba rovnaky...)
8. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

moju mala som zacala nosit v satku az teraz v troch mesiacoch. Pomaly to skusame, trenujeme kazdy den nejaku tu hodku. Zatial ju davam do krizu s kapsou. ucim sa viazat aj ine, ale zatial si verim len v tomto uvaze.
Chcela som sa opytat tu pritomnych mamin, ktore zacali s viazanim tiez neskor, ake uvazy sa im osvedcili, pripadne ake triky finty a skusenosti pri tom zaznamenali.

dakujem pekne
8. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenki, tak mne ta satka sadla...paci sa mi moc a dobre sa nosi...super, ze je tenka a kratsia ako nasa...jedine co mi vadi je, ze nema oznaceny stred...ale to rychlo vyriesim....
dufam, z to indio rychlo povoli a budes si ho vychutnavat...:slight_smile:
8. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka - to je super som rada :slight_smile: som ti chcela dat este taky papier co bol k tomu,ale som zabudla :frowning2: tebe by asi teda bol na nic jedine ze by si potrebovala navod na viazanie :grinning: ale keby si predavala, no ak chces tak napis adresu do IP a poslem ti ho postou

stefulko ja som zacinala asi s dvojtyzdnovym babom, na zaciatku sme skusali rozne kolisky, ktore moje dieta teda moc nemuselo, okrem toho dost grckal, takze sme hladali skor vertikalne uvazy, tak sme presli na KsK a to je u nas top uvaz doteraz a asi uz aj navzdy bude :grinning: takze finta je ta ze babatko si aj tak samo vyberie v com sa mu najviac pacis a ty ako obetava matka ho budes viazat len tak :grinning: pouzivame teda este batoh, dvojity kriz a skusali sme aj ine, ale KsK vedie a po nom batoh.
9. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
valka,
žádný z mých 4 šátků neměl označený střed a nevadilo mi to :confused: možná že by nějaká nášivka pomohla, ale mě by se to nelíbilo...
stačí když popadneš oba konce šátku jednou rukou, zatřepeš s tím a hnedka máš na konci přesný střed šátku i kdyby měl sedm metrů, pozitivní efekt postupu tkví i v tom, že pak máš šátek oklepaný od smetí (to je u nás bohužel někdy akutní - drobečky rýžového chleba, psí granule ap. :rolling_eyes: )
9. čer 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
stefulko,
úvazů je moře, ale odhaduji, že pomalu 90% lidí nosí v kříži s kapsou.
Kříž s kapsou venku - v něm se dá nosit dítě v jednom pruhu jako v kolíbce, ale i vertikálně
Kříž s kapsou uvnitř - dítě je vertikálně - dle mě nejlepší úvaz od narození do 3 let :wink: výhody: pevný-látku dotahuješ až na dítěti ne předem, snadný, zajišťuje správné postavení kyčlí...
9. čer 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vcera vyzkouseli poprve celodenni vylet jen se satkem a uplne v pohode, bala jsem se jak, to broucek zvladne. ke konci uz sice trochu protestoval, kdyz jsem ho cpala po pauzicce zpatky, ale behem chvilky se zas uvelebil a byl v klidku. cekala jsem, ze aspon trochu budou bolet zada, ale vubec nic. nedokazu si moc predstavit, kam se porad jako jezdi na vylety jen s kocarkem, desna skoda na kolik krasnych mist tak clovek nemuze :wink:
mysinko, ja mam leo prirodni a naprosta spokojenost, jen to teda nemam moc s cim srovnat, pac druhy mam taky storcha - inku a jediny co jsem pred tim zkousela byl kamaradky "satek" teda spis kus latky v delce satku, navic moc dlouho nenosim :slight_smile: ale prijde mi jemny, zaroven pevny a hezky se mi dotahuje.
jo a ja misto uzlovani na satku vysedavam u kompu :wink:
taky jsem ted zacala dotahovat dvojity kriz podobne jako kriz s kapsou, nejdriv zavazu, jen neudelam uzel uplny, ulozim ditko, pak jen rozvazu uzel, dotahnu a zase zavazu.
9. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eriqe, sue, neviem, kam vám mám napísať, tak tu si to hádam nájdete
krásne fotky, júúúj, ako vám závidím
9. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme Kili, bolo uplne super
9. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som potrebovala niekoho na nosenie druhého dieťaťa, neponúkne sa niekto? :grinning:
9. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Kili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a ja zas hľadám nosiča na batoh :frowning2:
9. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej hej ty to mas problematickejsie, jedine jedneho v predu v satke a druheho v zadu v manduce, ale to by som si uz netrufala ani ja :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sue, ved pokial pojdete s nami, tak staci Peto a musi zobrat vacsi svoj :wink: do neho sa toho zmesti - teda batohu
9. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natama: ahojky :slight_smile: . Tak já jsem dneska byla s malou jen ve městě (cca 2 hodinky) a záda mě bolely jako čert :frowning2: . A to jsem měla manducu...jsem si zrovna říkala, že bych celodenní výlet nosit nezvládla...a ona Anuška by určitě také protestovala :sweat_smile: . Myslím si, že to bude lepší, až budu moci nosit na zádech-jak v šátku, tak v manduce...už se na to těším, ale nevím, kdy se může začít :wink:
9. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ještě pořád celodenní výlety zvládám. A to má potvůrka už šest kilo. :wink:
9. čer 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
celodenny vylet je asi jednoduchsi v satke, lebo ta tak lepsie rozlozi vahu, aspon pre mna je teda pohodlnejsi. A chrbtica ma nebolela skor nohy, ale tie ma bolievali po turach aj ked som niesla len seba :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listi: Tak Anička má skoro 7 kg. Když byla lehčí, tak mě záda nebolely :angry: ...nebo jestli je nemám nějaké namožené-zkusím si zacvičit a pak uvidím. Ale dneska jsem si s takovou úlevou s ní sedla na balon, když jsme dorazily domů :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky Majenko :slight_smile: lexa ma taky tak nejak k tem 7 kilum, to jsem zvedava, jak dlouho ho zvladnu nosit. jo nohy ty jsem mela teda pekne usoupany, ale zada teda naprosto v pohode. taky mi prijde, ze satek asi bude lip rozkladat vahu, ale vyzkouseny to nemam, to jen tak od pohledu :slight_smile: ja si taky myslela, ze to nezvladne, ze ho nakonec ponesu v ruce, ale prekvapil :wink:
erique, sue, ty fotky jsou teda vazne skvely :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
majenka, natama, koľko meriate? lebo ja keď nesiem Samka, ktorý má 6,8kg, tak to cítim za chvíľku a to som relatívne cvičená nosiť, ale keď ho mala moja kamoška, tak bola v pohode a to sme boli v celku dosť dlho vonku. Ja meriam 162cm a ona necelých 180cm, tak si myslím, že to môže byť tým
9. čer 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kili: já mám 170 cm a při chůzi jsem na záda nikdy netrpěla-to spíše při stání :wink:
9. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měřím 168, ale mě jsi se neptala. :grinning:
9. čer 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Listi: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 161 :grinning:
9. čer 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potom nič, ste na tom nejak opačne, tak asi som len väčšia citlivka :grinning:
9. čer 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak to teda není výškou...Naty je prcek :grinning: a nic jí nebolí... :slight_smile:
9. čer 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek