• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem nosíte svá miminka?

9. dubna 2015 
natama, ja už som sa na to pýtala a my to zrušili, už sa nepamätám prečo.
17. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
natama,
to si radsej usi mei tai, navod je na www.nosenideti.cz
17. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikinka aj ja mam manducu prirodnej farby. som tiez zvedava ako to bude ked ju budem prat. ale ja ju zatial cistim len handrickou. dnes mi kvaplo na nu z mrkvy ked som jedla salat a hned som to ocistila. :confused: a mala mi uz aj grcla na nu aj oslintala ale nic tam nevidno nastastie :slight_smile: ja to vzdy vsetko hned cistim tak mozno potom tie flaky nie su stare ze to ide tazko :fearful:

my ked sme dnes boli v BB v europe tak tam v tom detskom obchode sa predavacka pytala co to mame za klokanku :slight_smile: tak som jej povedala ze je to nosic a ako sa vola a ona si to zapisala som si vsimla. asi to mozno skusia objednat. lebo teda neviem kde to maju v normalnom obchode. a ja som to aj hladala lebo som chcela najskor odskusat ale nakoniec som si ho objednala a nelutujem :dizzy_face:

aj ja som rozmyslala ci malu nebolia nozky :fearful: neviem. ale pre deticky je to asi prirodzene mat tak nozky. je to ako ked boli balene nasiroko.
a place a vzpina sa mi tiez. ale ked som vonku tak kuka okolo seba ze ju zaujima okolie. tak uz celkom dobre v manduce obsedi. a ked nie tak ju vyberiem a tak nosim.
ja som malu mala oblecenu aj iba v bodikoch. ale stale som kontrolovala nozky ci nema otlacene
17. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som uz manducu prala viac krat, normalne v pracke, ale grcky som najskor predprala, lebo viem z oblecenia, ze mi tiez niekedy na prvy krat nezidu flaky. A v pohode sa vsetko vypralo a to Ruty veeela grckava.
17. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, jj, mei tai to se mi libi, jine nositko zatim moc nelaka, satek je satek :wink:
ale svagrova neco shani, tak proto se ptam :slight_smile:
17. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se mi teda jeste nelibi na tom TOBI je, ze vubec zminuji jako moznou polohu "celem od sebe" :rolling_eyes:
17. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ntama, souhlas, to zavání problémem. A Medley paní taky nemůžu.
17. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
natama-pani medley čo predvadza toby je kapitola sama o sebe! ja som myslela radšej za tu cenu krasne nositko,mai tai
17. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze na baby-cafe rozoberali to nositko tobi a ze to nie je bohvieco aj ta latka je vraj nejaka umela, ale nemozem povedat z vlastnej skusenosti
17. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrzuska- keď mi malá už nechce byť v manduce, tak ju nosím presne ako píšeš.
17. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak nositka, tak manduca, ergo, mei tai z krasneho nositka, urcite nie medley
17. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je s pani medley? ja nie som v obraze...
17. črc 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusko, tá pani, čo je na fotkách, kukni sa na odkaz od natami :wink:
17. črc 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved som kukala, no obyc zenska. mozno ju poznate osobne, zeby nejake nemile skusenosti?
18. črc 2008 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambu, nikto ju nepozná osobne, len je proste nesympatická. Možno pozri viac fotiek http://www.medley.cz/
18. črc 2008 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
podoba sa na moju spoluziacku z vs, taky typ, ktoremu sa u nas hovori " žimny gris " denisocka moze potvrdit :grinning:
18. črc 2008 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a znate babochlapa z navodu od storchu? to je neco, deni jiste vi :grinning:
18. črc 2008 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambuska,tak tota je total žimny gris a navyše pani medley stale všetých presvieča na strankach o nosení,že šatky medley su total super kvalita a ženy za velkou mlakou sa o ne byju,to len my na SK a CZ nevieme viazať :sunglasses:

ntama -nevíííííííííííííííííííííím :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: -utekla som kuknuť to knihy uväzov ale akosi som mimo :sweat_smile:
18. črc 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nosicky..:slight_smile:

mne vcera maly v manduce zase zaspal..ja som neverila, ze je mu v tom nosici tak dobre, ze zaspi..no ale uz to pozorujem opakovane cely tyzden co mam manducu..supnem ho tam a pochodim, niekedy dlhsie, niekedy kratsie, on zacne vydavat take zvuky ako ked je unaveny, oprie si hlavu o moje mega cici a spi..ani manzel neveril, ale vcera videl a uveril..:grinning:

v nosici mi plakal iba raz a to som ho tam zle naskladala, tak ho tlacila spona na rucke.. :pensive:

žimny gris, to som uz jak davno nepocula..malo chodim domov na vychod, to preto..no ale az som si tu fotku kukla a pochopila..naozaj taka pani.. :slight_smile:
18. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
natama, daj link na babochlapa, nech sa este zasmejeme :grinning:
18. črc 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam dnes konecne dorazilo Beco Butterfly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No este nemam moc odskusane, boli sme len chvilu von na dvore, Sofi je uz velka a nie je zvyknuta na nosenie, tak najprv moc nedoverovala tomu co s nou robim, ale nejak sme to zvladli :sweat_smile: Teraz je mala u babky, lebo my makame okolo domu, ale ked pride tak budeme skusat dalej :grinning: Ale paci sa mi, latka je fajn material. Tak uz len cakam ci bude aj mala spokojna - musi si trosku zvyknut.
18. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj beco,dobry výber,aj ja by chcela :sweat_smile:
18. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
nemam sancu preluskat celu diskusiu, tak sa opytam rovno- i ked uz asi to tu zaznelo 1000x :sweat_smile:
mam skoro 3mes krpca, ktory ignoruje kocik..ficime vo vaku, ale uvazujem nad satkou a manducou ( tu ideme skusit). tych satiek je milion- podla coho vybrat? neda sa to usit? ja som z toho magor
18. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka,jasne že sa to da ušiť,ale to by si si odkrojila na ukor pohodlia ja som mala šitu za 80sk a stala zaprd ,akurat som sa s nou naučila viazať.vyberaj niečo pevne,nie elasticke a kvalitne,trebars kukni hopediz,strochcenwiege alebo didymos- a z toho ked vybereš barsčo,bude dobre-taže už len zaleži kolko chceš minuť a čo ťa očarí www.nosime.sk
18. črc 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
verulka storchenwiege alebo didymos, su drahsie, ale ked ich budes predavat nestratia moc na cene :wink: dlzku nieco cez 4m
18. črc 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
babochlap ze storchu je jen v tistenym navodu na uvazy :slight_smile:
18. črc 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vo farebnom?
18. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam cernobilej, ma jen barevnou obalku :slight_smile:
18. črc 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, no idem to mrknut..nikdy by som nebola povedala, ze ja budem taketo veci riesit :wink: myslim tym nosenie..ale co uz, ked krpec odmieta kocik uplne...
daju sa kupit aj z2.ruky?
18. črc 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek