• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zavazadlo při nošení v šátku, jaké používáte?

10. června 2013 
Zdravím všechny nosiče! Zajímala by mě jedna otázka a ať se koukám jak se koukám, nic podobného jsem na fóru nenašla, takže - jaké používate zavazadlo při nošení v šátku? Já nosím malého zatím ještě vepředu a dát si baťůžek přes ten kříž vzadu je dost nepohodlné, tak nosím tašku přes rameno... Jak to máte vy? Máte nějakou vychytávku?
9. čer 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejčastěji mám ergonosítko a když potřebuju wíc wěcí mám batoh či krosnu ( chodíme tak i na nákup), když mám málo wěcí mám jen kabelku. S šátkem to dělám stejně , je prawda že ten kříž tam může wadit ale když to uwážeš naplocho a rozprostřeš tak to jde
10. čer 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za reakci. já nejsem moc batohový typ, dřív jsem nosila tašku křížem přes prsa na zádech, ale to teď nejde. tam kde byl dřív popruh nosímJáchyma :slight_smile: Ještě mě napadla nějaká větší ledvinka, kterou bych si mohla dávat na bok, s sebou toho moc nenosíme, akorát základní potřeby na přebalení. No a nákup zatím řeším dvěma taškama.
10. čer 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky používám ergonosítko a přemýšlím jak vyřešit s sebou všechny ty věcičky, které mimi běžně potřebuje. V kočárku to člověk dá do tašky a pověsí, ale s mimi na břichu to je už horší. Ta ledvinka by nemusela být špatná, batoh si neumím představit, protože už takhle mám popruhy na zádech a mít k tomu další popruhy od batohu se mi nechce...Zatím nosím jen po zahradě nebo když nakupuji s tím, že mám věci buď v autě, nebo u kočárku. Do Prahy vlakem (ačkoli je to s kočárkem otřes) jsem se ještě s nosítkem neodvážila - přeci jen s sebou musím mít pár věcí navíc pro mimi, jako je třeba pláštěnka kdyby začalo pršet apod.
10. čer 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odjakživa nosím batohy, takže jsem děti (cca do 3.let) vázala pořád dopředu a na záda batoh. Případně šel popruh od kabely křížem přes záda a ne přes prsa. S velkým báglem jsem musela vyspekulavat kudy zrovna půjde bederák, ale vždycky jsem tam ty nožky nějak srovnala (nad nebo přes).
10. čer 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nosila batoh, vždycky ráda a s miminem zas. Kříž je potřeba pořádně rozprostřít, to jo. Když začal bývat na zádech, tak velkou ledvinku co jsme měli na běžky (sbalila jsem se do ní v pohodě na půl dne i s jídlem, koupí se ve sportech a outdoor krámech) a hoky co vydržely nosit víc než já si pořizovaly tašku na kolečkách důchodku - stačí odhodit předsudky :slight_smile:
10. čer 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sartina nosím batoh, je mi to pohodlné, pěkně to vyvažuje :slight_smile: Při nošení na zádech jsem hodně nosila tašku přes rameno, zřídka kdy batoh vepředu :slight_smile:
10. čer 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek