Zavazadlo při nošení v šátku, jaké používáte?

sartina
9. čer 2013

Zdravím všechny nosiče! Zajímala by mě jedna otázka a ať se koukám jak se koukám, nic podobného jsem na fóru nenašla, takže - jaké používate zavazadlo při nošení v šátku? Já nosím malého zatím ještě vepředu a dát si baťůžek přes ten kříž vzadu je dost nepohodlné, tak nosím tašku přes rameno... Jak to máte vy? Máte nějakou vychytávku?

ange_de_la_morte
10. čer 2013

Nejčastěji mám ergonosítko a když potřebuju wíc wěcí mám batoh či krosnu ( chodíme tak i na nákup), když mám málo wěcí mám jen kabelku. S šátkem to dělám stejně , je prawda že ten kříž tam může wadit ale když to uwážeš naplocho a rozprostřeš tak to jde

sartina
autor
10. čer 2013

Díky za reakci. já nejsem moc batohový typ, dřív jsem nosila tašku křížem přes prsa na zádech, ale to teď nejde. tam kde byl dřív popruh nosímJáchyma 🙂 Ještě mě napadla nějaká větší ledvinka, kterou bych si mohla dávat na bok, s sebou toho moc nenosíme, akorát základní potřeby na přebalení. No a nákup zatím řeším dvěma taškama.

kocour1
10. čer 2013

Taky používám ergonosítko a přemýšlím jak vyřešit s sebou všechny ty věcičky, které mimi běžně potřebuje. V kočárku to člověk dá do tašky a pověsí, ale s mimi na břichu to je už horší. Ta ledvinka by nemusela být špatná, batoh si neumím představit, protože už takhle mám popruhy na zádech a mít k tomu další popruhy od batohu se mi nechce...Zatím nosím jen po zahradě nebo když nakupuji s tím, že mám věci buď v autě, nebo u kočárku. Do Prahy vlakem (ačkoli je to s kočárkem otřes) jsem se ještě s nosítkem neodvážila - přeci jen s sebou musím mít pár věcí navíc pro mimi, jako je třeba pláštěnka kdyby začalo pršet apod.

konidana
10. čer 2013

Odjakživa nosím batohy, takže jsem děti (cca do 3.let) vázala pořád dopředu a na záda batoh. Případně šel popruh od kabely křížem přes záda a ne přes prsa. S velkým báglem jsem musela vyspekulavat kudy zrovna půjde bederák, ale vždycky jsem tam ty nožky nějak srovnala (nad nebo přes).

ofelieee
10. čer 2013

taky jsem nosila batoh, vždycky ráda a s miminem zas. Kříž je potřeba pořádně rozprostřít, to jo. Když začal bývat na zádech, tak velkou ledvinku co jsme měli na běžky (sbalila jsem se do ní v pohodě na půl dne i s jídlem, koupí se ve sportech a outdoor krámech) a hoky co vydržely nosit víc než já si pořizovaly tašku na kolečkách důchodku - stačí odhodit předsudky 🙂

madlisek
10. čer 2013

@sartina nosím batoh, je mi to pohodlné, pěkně to vyvažuje 🙂 Při nošení na zádech jsem hodně nosila tašku přes rameno, zřídka kdy batoh vepředu 🙂