• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znáte dobré obchody s oblečením v Bratislavě?

3. ledna 2010 
ahoj maminky :dizzy_face:
chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo typ, kde dobře nakoupit oblečení a za dobrý peníze v Bratislavě?
Vím, že tam hodně lidí jezdí, ale nevím přesně kam... jestli někdo máte typ, předem děkuju :wink:
2. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej ja z bratislavy chodim na nakupy do rakuska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: v Bratislave oblecenie nie je nikde za prijatelnu cenu .mozno tak tesco.
2. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, a nemá tam byť náhodou tip? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miriam aha...a kam jezdíš do Rakouska?? Tesco je i u nás, takže to není zajímavý :grinning:
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula a co si ucitelka :grinning: :grinning:
pandorf :grinning:
2. led 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: ano monkula...omlouvám se, má tam být tip...jako tipovat...
2. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, nemusíš sa omlouvat, len aby si potom nebola za "blbú" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednoznacne Parndorf...v BA nekupis nic za prijatelnu sumu....ani knedlu!
2. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
diddi presne tak aj ta je hainburgu po 17/tej lacnejsia :grinning: :grinning: :grinning: ,sme boli v pandorfe vcera sice ludi no mali vsetko co si len chcela.
2. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula mě je uplně jedno jestli tu budu za blbou nebo ne...hlavně, že někdo poradí :wink:
ale vidím, že asi v Bratislavě už to není ono :frowning2:
2. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sa chystame radsej cez tyzden,snad budu ludia v robote...lebo fakt sa mi nechce na kruhaci stat 20min....a potom hladat dlho,predlho parkovisko
2. led 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej, Bratislava iste nie.. z Brna to do Parndorfu nemáš ďaleko.... Ja som tam teda ešte nikdy nebola, ja mám radšej hainburg, ale počula som, že je to blízko :grinning:
2. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: prepana a kedy bolo!!!ked som kupovala veci na mareka sa mi panenky pretacali a stacilo ist trebars na net a tam nove veci za polovicu ako v Blave v kamennych obchodoch.Ja neviem mozno kedysi boli niake obchody no aj pre starsich som radsej nakupovala zasa v gyory v madarsku a kedze ja som 158cm a 95kg tak aj veci na seba :grinning: -inak napriklad sa dobre nakupuje na orave alebo potom zasa az v polsku.
2. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej urcite nie. Kamoska, ktora byva v Ba chodi oblecko nakupovat do Olomouce, ked tam ide do skoly :wink:
2. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Parndorf je 15min. od Petrzky,cez Kittsse,smer Neusiedl am See
2. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
diddi, takže na kruháči nie na hainburg, ale na neusiedl? Alebo nie? Lebo sa mi zdá, že som tam niekde videla tabuľu...
2. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monkula,ked ides cez Berg,tak na kruhaci nechod rovno na Hainburg,ale na smer Kittsse,alebo Neusiedl....pozri v teme "zlavy...",tam hodili link na Parndorf.
2. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby z BA, závidím Vám to Rakúsko, máte to akoby kameňom dohodil. Mne ostáva už len 1x do roka UK a nakúpim na rok dopredu, tam sú výpredaje :sunglasses: kto nezažil, neuverí. :wink: fantázia.
2. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem, pozriem...
2. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
babula mi hovor,tak raz za dva tyzdne chodim len sem do hainburgu a tam po 17 hodine su zlavy na vsetko cerstve-od roznych druhov chleba az po ovocie a vsetko samozrejme lacnejsie,ochotne predavacky-aj slovenky a o drogerii ani nehovorim :slight_smile: a to je male mestecko-si pamatam po revolucii tie napisy,,prosime slovakov aby nam tu nekradli,, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde v Hainburgu chodite?...tam,kde je Billa?....My sme este chodili do Mosonmagyovaru,ked bol dobry kurz....teraz to nie je ono :angry:
2. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diddi je tam billa, lidl, hoffer, len neviete niekto ci je tam penny market ?
2. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, Miriam, ani nehovor, dnes som videla plesnice figy za vysoku cenu, no katastrofa u nas!!! :angry: Keby som to mala tak blizkoo ako Vy, nevaham, závidím ... kvalitné potraviny, velky vyber, ja uz neviem, co kupit, ked mam chut na nieco dobre, milujem kvalitne syry a jedine v Metre maju dobry vyber, ale nemame tu ani Metro. :unamused:
2. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak syry ani nehovor,ja mam metro sice 500m za domom no aj tak radsej idem vom kupim si z kazdeho kusu pojednom.metro ma super ceny ked ma akcie :slight_smile: no medzi sviatkami hodili vypredaje,predtym strasne navali tak som tam radsej ani nesla...
2. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ešte akcie na francúzske syry nezažila :confused: , ale milujeme ich, aj kozie , ale už by to chcelo aj iné typy, proste väčší výber..... v slov.obchodoch okrem Metra katastrofa.
2. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monkula a kde pre boha nakupuješ oblečenie v Hanburgu??? Veď tam žiadny poriadny obchod s oblečením nie je :unamused:
3. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava: Hainburgu a nie Hanburgu :sweat_smile:
3. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonatanka, je tam aj penny m. hned na prvej svetelnej krizovatke ked ides z BA
3. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek