Jak máte velkou první dětskou postel?

kacenkag
1. srp 2012

Ahoj holky, mám dotaz, malej nám včera vypadl z dětské postýlky, snaží se vylézat. Tak bych mu chtěla pořídit už postel, teď v srpnu mu budou dva. Ale nevím jakej je ideální rozměr, koukala jsem na ikeu, ale zdají se mi tam hrozně úzké, jaké máte rozměry vy a můžete nějakou dobrou doporučit? moc děkuju 🙂

mates22
1. srp 2012

@kacenkag to je těžké, musíš se rozhodnou, jestli mu koupíš ještě dětskou (kratší a užší -nebude tam tak ztracenej), rostoucí (tam je malinko nevýhoda ta matrace ze tří částí, ale až pak bude mít klasický rozměr, dá se koupit normoš matrace a dětem to prý ještě tolik nevadí na čem spinkaj) a nebo už velkou. My kupovali ve třech letech a rovnou velkou (90*200), máme Sendy od gazelu, dokoupili jsme i zábranu a byli spokojený. K pátým narozkám dostala dcera zvýšení, takže teď jí má s domečkem pod postelí a vyvýšenou a synovi jsme pořídili tu samou, zatím nízkou, má dva roky, ale už nám přepadl i přes zábranu, tak mu na zem dáváme matraci z postýlky....... je to takový stavebnicový systém, můžeš si dokupovat 😉

kacenkag
autor
1. srp 2012

můžu se zeptat, co je to to zvýšení, koukala jsem i na jejich stránky, ta postel je bezva asi bychom taky volili už tuhle velikou, nemáš foto prosím? když je nízká a když vyvýšená?

cervik1111
1. srp 2012

my máme normalní klasické postele,zdá se mi zbytečné první koupít nějakou menší a pak větší

kacenkag
autor
1. srp 2012

@cervik1111 děkuju za odpoveď. A taky je nějaká nižší, jo?

kesurka
1. srp 2012

máme rozkládací dvojpostel, takže když padá, padá na nižší postel, pod ní je ještě jedna pojistková matračka, ale zatím nespadl až tam. Velikost je normální, dospělácká. Hned si ji zamiloval 🙂

cervik1111
6. srp 2012

@kacenkag není nižší,je to úplně klasická postel,malý má 2 a půl a krásně mi na tom spí,a nemáme ani zábranu

timbouctou
6. srp 2012

@kacenkag naši oba kluci mají tu z Ikey, tu za litr, s postranicí. A spí se jim tam dobře. a podle mě jim do těch 10 let vydrží. Pak budem kupovat palandy, jinak se jim do pokojíčku nevměstnají všechny skřínky, dvě postele a dva psací stoly. A teď už kupovat palandy mi přišlo brzo, když mladšímu jsou dva roky.