Kdo používáte něco houpacího na spaní dítěte?

ofelieee
3. kvě 2011

Z lecjakých zdrojů se dozvídám, že pro děcko je přirozenější spát v něčem houpacím než ve statické postýlce (i společný spaní s matčiným tlukotem srdce a pohybama při dýchání prý funguje jako rytmické "houpání" a proto to tak milujou). Hodně mě to zaujalo a když vidím, jak je náš Kuba o tolik spokojenější v hacce nebo v náručí na balónu než v posteli, přemýšlím něco takového zařídit. Moc si ale neumím představit, jak by to mělo vypadat... a tak by mě zajímaly zkušenosti zkušenějších 🙂

jasanka7
4. kvě 2011

Ahojky, máme doma starý kočárek a tak tam synátora vždy uhoupam a pak mi spí krásně. Pokud ho dám jen tak unaveného do postýlky... nezabírá to a řve jak pominutý.. takže jedem v kočáru a spokojenost je na obou stranách. Jinak na cestách je to horší a tam je to náruč... Domča začíná těžknout a tak uz je to spíš cvičení než cokoliv jiného 🙂 ale když ho v naručí ukolíbám tak bych ten moment nevymenila 😉

rozarka65
4. kvě 2011

Ahojky, kamarádka používá právě tu houpačku Hacku...a hrozně moc si to chválí...taky bych si ji chtěla pořídit...jen ta cena...i když na fleru se dá sehnat levněji...jen myslím,že si k tomu musíš dokoupit tu pružinu,pokud bys nechtěla gumu...

johnatanka
4. kvě 2011

já nemám postýlkový dítě ani jedno, oba v ní nechtěli být, s obouma jsme skákali na balonu, se synem to bylo mnoooohem horší, když rostly zuby atd., dudáka nechtělo taky ani jedno dítě, oba milujou spaní u mně, dost často mám každýho z jedný strany, malá spí se mnou v posteli od cca6-8týd, kdy jsem vzdala zvykačku na postýlku, u mně byla naprosto v pohodě a v postýlce mi řvala, první měsíc spala dobře, ale jak rychle rostla, tak tam nechtěla být, já to neřeším, mají asi mazlivej gen po mně, taky jsem nerada v posteli sama, chystáme se koupit ještě jednu postel do ložnice a uděláme megaletiště pro celou rodinu 😀 😉
Jinak mám taky starý, houpací kočár používám pro uspávání doma přes den 😉