Luxusnější povlečení 90 x 130 cm. Kde bych ho sehnala?

iv_77
15. lis 2010

Maminky, prosím o radu. Potřebuji koupit synovi povlečení na přikrývku o rozměrech 90 x 130 cm. Bohužel mi všechno to, které jsem viděla přijde hrozně "tvrdé", i když je ze 100% bavlny. Mám z ebutik.cz sadu (nebesa, mantinely, kapsář atd...), která povlečení též obsahovala, ale to je úplná katastrofa - tvrdé, nepříjemné... Chtěla bych nějaký bavlněný satén nebo něco podobného, nejlépe s nežehlivou úpravou, zkrátka to, co se vyrábí pro dospělé, ale u tak malých rozměrů jsem se s tím vůbec nesetkala... Můžete mi prosím poradit, co jste dětičkám pořizovaly? Díky.

brisalek
16. lis 2010

ja jsem kupovala v Kika Letnany. Mohou primo objednat vse co chces a maji spoustu vzoru. I krasne jednoduche bile s krajko nebo jen vysivkou. Hezky material. Je teda trochu drazsi. Okolo 1000-2000,- polstar a perina. Zkus tam zajit. Majicely katalog a na obchode i neco ve slevach.
Ale teda nezehliva uprava, ani bavlneny saten to nei. 100% bavlna. Take bych takove chtela,, ale to nedelaji.aspon jsem nenasla.

iv_77
autor
16. lis 2010

brisalek: díky, mrknu se v kice, tam jsem ještě nekoukala.. já našla flanel, krep, ale chtěla bych třeba damašek nebo ten bavlněný satén, to jsou strašně příjemné materiály.. A klidně i bavlnu bych brala, ale aby byla hezky měkounká.. Nemáte někdo zkušenosti s povlečením Matějovský? U některých druhů píšou, že to je "velmi měkká bavlna"..

vojtisek2007
16. lis 2010

@iv_77 skus tady, objednává si tady ségra, páč mají nadměrné velikosti dek....a berou damašek nebo satem¨n-mako, tak myslím, že by ušili i malý 🙂
http://www.abysevamhezkyspalo.cz/store/

berenika39
16. lis 2010

@iv_77 Matějovkský jsem měla už dvoje, jedno mamlé na postýlku a jedno ted velké - jedno bavlna, jedno krep....popravdě mi to přijde tvrdý, navíc i po prvním vyprání to bylo cítit nějakou novotou...byl to originál, ale už si to kupovat nebudu. Super na tyhle věci je KIKA v Letńanech, mají tam výběr, navíc po netu si na to prostě nesáhneš🙂.

iv_77
autor
17. lis 2010

Holky, díky za rady-porady 😉, povlečení už je doma, koupila jsem ho v Kice u nás v Plzni a musím říct, že materiály měli strašně příjemný..