Monitory dechu, jaké používáte?

lenus202
17. lis 2013

Zdravím všechny, chci se zeptat jaké používáte/používaly monitory dechu, jestli je vůbec používáte. Je lepší monitor do postýlky nebo monitor, co se zastrčí za plínku a snímá taktéž dýchací pohyby...děkuju za zkušenosti 🙂 Lenka

deina78
17. lis 2013

Ja mela nejaky ten Babysense. Snad to pisu spravne. A jsem za nej nejvdecnejsi na svete. Syn mel ve 4 tydnech apnotickou pauzu a nadechl se az kdyz jsem s nim zaklepala. Takovy infarkt bych neprala zadne mamince. Pak samozrejme zachranka a tyden v nemocnici. Pak se nam to opakovalo jeste jednou asi ve dvou mesicich. Za me monitor rozhodne ano.

gingerone
17. lis 2013

Máme půjčený Babysense a za to blikající světýlko jsem v noci hrozně vděčná, obzvlášť po očkování nebo když vím, že má malá rýmu, tak prostě klidně spím.
Podle mého názoru je lepší do postýlky, pokud nechceš kontrolovat miminko třeba i v kočáru nebo hodně necestujete. Ono ten za plínku podle mého začne vadit ve chvíli, kdy se miminko bude trochu víc pohybovat. U nás se od 3 měsíců umí otočit na bříško, takže nevím, kam bych jí ho dávala, aby ji netlačil, když většinu doby spí na zádech, občas na boku a někdy se dotočí až na břicho... Tak nevím, jestli to pak nepřekáží. V kočárku i jinde si ji normálně ohlídám, jenom když spím nebo jsem vedle v místnosti přes den, tak mám starost.

betysek
18. lis 2013

Měli jsme Babysense, používala jsem ho asi do 1 roku, tak že deska pod matrací...Za mě spokojenost..Ani jeden falešný alarm..

milly.333
18. lis 2013

máme dvojčátka předčasně narozená - máme babysense, když jsme přišli z porodnice alarm řval neustále, ale prý to bylo váhou...měli 1800 a 2500g jak došáhli na 3000g je klid, ale pro klid duše jsem ráda, že se kouknu a vím že je vše v pořádku.

picasso
18. lis 2013

My máme Nanny od Jablotron a veliká spokojenost. Tím, že látkujeme, tak nám nevyhovoval monitor na plínu.

madormi
18. lis 2013

já nedám dopustit na respisense na plenku- vzhledem k tomu, že hodn cestujem a malá s námi hodně spala i v posteli, byla jsem takto v klidu více všude. a malá s ním spala do roka