A zase ten pláč před spaním 🤦. Máte zkušenost?

lidija1234
23. čer 2022

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat zda jste některá nezažila. Do 7 měsíce spinkal naprosto úžasně,pak začli problémy. Teď nám bude za chvilku 9 měsíců a poslední dobrou se mi zacel v noci budit jako že už je vyspany o půl 2 rano...snažila jsem se ho uspat ale bez úspěchu, vzala jsem do postele chvilku si hrál a pak usnul ale mám pravidelně budíček v 5 ráno bez ohledu na to v kolík jde spát. No a hlavně teď má naprosto hysterické záchvaty pláče. Ne vždy před spaním minule mi zacel takhle plakát v těch 5 rano a nebyl k uklidnění sousedí si musí myslet že ho snad mučím. Nevím nepřijde mi moc jako šťastné dítě, občas se zasměje občas se usměje, chvíli si hraje a pak už zas poplakava a vzteká se...nejvíc by mu vyhovovalo kdybych ho celé dny nosila ale to bych zase nic neudělala...

mhpraha
23. čer 2022

ahoj, mě se malý ve 9 měsících asi tři týdny vzbudil vyspaný ve 2ráno a do 5 nespal.. bylo jedno, jak jsem zkoušela upravit režim a nic nepomáhalo, pak se to upravilo zničehonic samo.. u mne rozdíl s tím, že malý nikdy předtím úžasně nespal.. takže 90 min uspávání každý večer jako standard, s křikem, noční buzení.. prostě radost.. ale pozitivní je, že ted okolo roku už spí, uspáváme do 20 minut a budí se jednou za noc.. v 5 ráno se také někdy budí, ale ne každý den... mě přijde, že je to prostě vývoj a moc s tím nejde dělat.. držím pěsti a pevné nervy..

lidija1234
autor
24. čer 2022

@mhpraha já furt prvae přemýšlím zda nedělám něco špatně 🤷tak snad to přejde 🙏

sirinfirst
24. čer 2022

Vzala bych nosítko pár dní nosila a mazlila tolik, kolik bude potřebovat. Třeba jen potřebuje domazlit.

lentilkah
24. čer 2022

Nelezou mu zuby?

kubesovaadelka
24. čer 2022

@lidija1234 dcera je sice mladší (5 měsíců), ale minulý týden mi začala před každým spánkem hystericky plakat též. Než usne tak je to jedno velké slzave údolí, řešení žádné nemám. Někdy v noci (většinu nocí 😁)též ponocujeme, ale to mohu doporučit, když vidím, že budeme ponocovat, že nechce jen mlíko a spát, tak dám čípek viburcol, je to homeopatikum, žádná chemie, dítě to má zklidnit. Tak aspoň neponocujeme 2 hod ale jen 1 hod 😁 . na sousedy se vyprdni, co si myslí, ty jsi matka a děláš vše, co je v tvých silách. Ješte mě napadá růstový spurt nebo zoubky