icon

Biopsie prsu

avatar
rendis
Dnes v 15:55

Ahoj holky,
Dnes jsem byla na biopsii prsu hrozně moc jsem se bála ani večer jsem nemohla usnout ale vůbec jsem nemusela paní doktorka i sestřička byli úplně úžasné byla jsem v Klatovech v mamocentru paní doktorka mi vše vysvětlila první mi to Umrtvili to jsem skoro necítila pak mi dělali 4 odbjery které jsem vůbec necítila ani tlak ani nic jiného tak jestli vás to čeká vůbec se ničeho nebojte.