Jezero Kristýna s 28mesicnim synem ve 36 stupních poraďte
Dnes v 07:26
Chceme jet v sobotu na přírodní koupaliště ,jenže neví zda je vhodné jet se synem od rána cca do 18:00 kdyz má vyt 36 stupňů
Zase nechci byt celý den doma
Poraďte chodíte takhle nekdo ? Je to vhodné ?
Co jiného dělat v tomhle počasí, než se jez koupat.. Nasla bych si místo ve stínu, nebo vzala slunečník. Kloubouk, namazat,dost pít . Užijte si letní den 👍🏻

Proč ne, když bude ve stínu, vykoupe se, dostatek tekutin. Děti si běžně hrají na zahradě celý den. Asi bydlíte v paneláku.