icon

Jezero Kristýna s 28mesicnim synem ve 36 stupních poraďte

avatar
barus420
Dnes v 07:26

Chceme jet v sobotu na přírodní koupaliště ,jenže neví zda je vhodné jet se synem od rána cca do 18:00 kdyz má vyt 36 stupňů
Zase nechci byt celý den doma
Poraďte chodíte takhle nekdo ? Je to vhodné ?

anonym_77662c
Dnes v 07:31

Proč ne, když bude ve stínu, vykoupe se, dostatek tekutin. Děti si běžně hrají na zahradě celý den. Asi bydlíte v paneláku.

avatar
barus420
autor
Dnes v 07:33

Ano bydlíme v paneláku 😀

avatar
lencaa11
Dnes v 08:02

@barus420 do stínu a ochlazovat tak jo

avatar
izz76
Dnes v 09:41

Co jiného dělat v tomhle počasí, než se jez koupat.. Nasla bych si místo ve stínu, nebo vzala slunečník. Kloubouk, namazat,dost pít . Užijte si letní den 👍🏻