Už jsem z toho unavená 🤔😭. Měla jste některá?

kobarka
23. říj 2021

ahoj❤️chtěla jsem se některé z vás zeptat,jestli jste už tohle měli🤔
mám opožděnou menstruaci už 9 dní, bolí mě břicho a mám takový někdy víc někdy míň výtoky
A mám do oranžova moč,čím to může být?
Už jste to některá z vás měla?😶každý den čekám na menstruaci a ona nikde.

vendelinka08
23. říj 2021

@kobarka tak čekej... třeba se někdy dočkáš...

kobarka
autor
23. říj 2021

@vendelinka08 jste milá 😝 díky

cikitkapb
24. říj 2021

A chceš aby přišla, nebo nechceš aby přišla? Udělej si těhotenský test, podle výsledku se pak objednej na gyndu. 🤷🏻‍♀️

tasimia
24. říj 2021

@kobarka sakra .. a co test prvně? Zavolat si na gynekologii a konzultovat to? Může to být cokoliv od těhotenství přes cystu, zánět.

cilkat
24. říj 2021

Zamířila bych k praktikovi a ověřila, že tam není nějaký zánět (mocak, ledviny...).

agneska7
24. říj 2021

No spíš mi z toho vyplívá že chceš ,, slyšet,, že jsi těhotná ... No udělej si test a zjistíš to ... Není nic jednoduššího 🤷

kobarka
autor
24. říj 2021

@agneska7 Ne to nechci slyšet proč?
Může to být cokoliv ne hned těhotenství

kobarka
autor
24. říj 2021

@cilkat no právě,já už měla zánět močových cest no

agneska7
24. říj 2021

@kobarka tak jako vypsala jsi úplně ty první příznaky .... A co ten test ?

cilkat
24. říj 2021

@kobarka před jak dlouhou dobou? Pokud je doznívající, klidně může změnit barvu moči a vynechat menstruaci. ... Bolest břicha bych pak přičítala asi zničené mikroflóře po antibiotikách, bez kterých se to asi neobešlo...
Takže pokud to jde, dala bych probiotika, hodně vitamínů (ne tablety, fakt ovoce a zeleninu - ono i vláknina může pomoct) a ideálně k tomu odpočinkový režim aspoň týden.

kobarka
autor
25. říj 2021

@agneska7 Test jsem jsi ještě nedělala ,ale zas mám takový růžový výtok
jestli to teda není začínají ms

agneska7
26. říj 2021

@kobarka asi začínající ms . Jinak příště pokud máš styk i chráněny a Ms nedojde jako první si udělej test ať můžeš vyloučit či potvrdit těhotenství