Preejakulační tekutina/kapka touhy, mohla jsem otěhotnět?

ajushkaprcek
2. únor 2017

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli bych mohla otěhotnět z kapky touhy. Četla jsem si o tom na internetu nekdo psal ze z toho otehotnela a nekteri ze je to blbost. Mam 3dny opozdenou menstruaci a pr3d 2ma dnama jsem rano zvracela po tom co jsem vypila caj. Od te doby mi je z nej zle kdyz ho piji a bricho mam vetsi. Myslime si s pritelem ze za to muze ta tekutina ale nevime to jiste. Prosim radu moc dekuji. Aja)

risu
2. únor 2017

Zpozdena MS muze byt i ze stresu... Otehotnet z kapicky lasky jde, ale sance je miziva. Pro vas klid si kup tehotensku test..

ajushkaprcek
autor
2. únor 2017

@risu tehotensky test si chystam kupovat zitra. Dekuji. Zapomela jsem pripsat ze jsem 3 mesice bez antikoncepce a prave po tehle menstruaci je zas budu brat..

odula
2. únor 2017

@ajushkaprcek naše "kapka touhy" se jmenuje Pepíček a je ji uz sedm let. Je to prďák 👍😎

odula
2. únor 2017

@ajushkaprcek jinak myslím, že šance jsou spíš malý. Záleží na spoustě věcech. A menstruace se může zpozdit i kvůli rýmě nebo střevní viroze 😉

ajushkaprcek
autor
3. únor 2017

@odula Vazne?jejda muzu se zeptat jak probihaly prvni priznaky tehotenstvi atd...?

ajushkaprcek
autor
3. únor 2017

@odula dobře dekuji za odpoved,takze se nemusim jeste moc stresovat ze jsem v tom? A kdyz nedostanu memstruaci tak mam jist normalne antikoncepci?

majkoz
3. únor 2017

@ajushkaprcek Test! A neplaš😉

valeriem
3. únor 2017

A co takhle zkusit test? Anebo priste komdom. Ale drzim palce, at je to jenom zpozdeni. Ja s nasi "kapkou" ted musela vstavat v 5 rano _😉

monikaa_p
3. únor 2017

Kdyby si byla těhotná,tak to určitě nepoznáš kvůli většímu břichu. Na to by bylo opravdu hoooodně brzy.

odula
3. únor 2017

@ajushkaprcek určitě test jestli to nedostaneš, než cokoliv nasadis. At máš klid.
Jinak co se týče příznaků , u prvního nebyly vůbec žádný krom vynechany menstruace. A dvě čárky 😉

marketa11112
3. únor 2017

ahoj , ja nekde cetla, ze v te ,, kapce touhy,, je vice spermii ... takze dle mého se z toho otěhotnět da... kazdopadne prave kvůli tomuto u nas doma resime antikoncepci 🙂)... třeba prerusovana souloz u nas není mozna 🙂.... kazdopadne ted cekame druhé dite a z ceho presne, kdo vi.. bylo planovane, tak nemusíme resit...

u nas tehotenstvi je vždy jasne.. vim to snad po tydnu(boleni briska, nafouknuti, boleni prsou, nevolnost), pak mam jasne vynechanou menstruaci...
ty si kup test a uvidíš. 🙂)... ale me ukazal dve carky az po vynechani ms

petrapet9
8. únor 2017

Já jsem neměla žádné příznaky těhotenství víc jak dva měsíce. Když první měsíc MS špinila jen dva dny myslela jsem si že je to nachlazením a sportem který dělám ale když MS druhý měsíc nepřišla vůbec byla jsem už hodně nervózní. Udělala jsem si hned několik testů a bylo jasno. ☹

pincola
8. únor 2017

@ajushkaprcek Může se, bohužel ano. Mělas zrovna plodné dny? Poznáš je? Pokud nepoznáš, spočítej, kdy byl sex, kolikátý den od prvního dne poslední menstruace. Pokud mezi 9.dnem a 18dnem je šance vyšší. Tam někde nejčastěji bývá ovulace. Ale plodné dny trvají tak 4 dny. To orzpětí je tak velké protože každá to má jinak. Záleží, jak jste se trefili.

zabudnutaanezdrava
8. únor 2017

z kvapky tuzby sa otehotniet neda, a ten kto hovori, ze ano, tak otehotnel z "niecoho ineho" a si to len nechce priznat, asi chlapovi uslo:D
z predejak. tekutiny nie je mozne otehotniet, pokial sa dodrzia urcite pravidla pri sexe.
ak partner v ten den neejakuloval a ide naostro, tak je bez sance,aby ste otehotnela,pokial ho vyberie vcas, ak ale ejakuloval pred tym a nesiel sa umyt a vymocit, napriklad mate druhe kolo hned,tak je realna sanca ze otehotnies,ale nie pre kvapky lasky,ale pre nezmyte spermie, ktore on mal na sebe a v sebe. takze hned po ejakulacii sa ist vymocit, a umyt poriadne !a ziadne dieta nehrozi.ak sa dodrziavaju iste zasady je bez sance, aby zena otehotnela, lebo kvapky lasky obsahuju nepohyblive spermie, neschopne otehotniet.Slova mojich viacerých gynekologov,a z vlastných skusenosti viem,že pokial sa dodrziavaju tieto zásady nie je sanca na otehotnenie ani na 14-den cyklu v case najvacsej ovulácie, 🙂 nie je z coho byt tehotna..
ja by som uz asi musela mat 25 deti,kedze s partnerom nepouzivame ziadnu ochranu

valeriem
8. únor 2017

@ajushkaprcek tak jak to dopadlo?😲

jasnenka87
6. čer 2018

@zabudnutaanezdrava dobry deny mohu se zeptat vy jste doktorka?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru