Vánoce 2020 🎄 - pojďme si sdílet tipy na dárky pro všechny

lobella
29. říj 2020

Ahoj,
Urcite uz spousta z nas nakupuje, spousta z nas nakoupeno ma. Napadlo me vytvorit diskuzi, kde kazda napise seznam toho, cim budeme blizke obdarovavat, jako inspiraci pro ostatni. Tedy nejen co dame detem, ale i svym rodicum, prarodicum, sourozencum, pratelum, atd. 🙂
Snad si v te zaplave kazdy najde tip na darek pro manzela nebo tetu.

marketa_sob
29. říj 2020

Já mám založené album přímo na Vánoce - tipy jak pro děti (u fotky vždy věk) + i něco pro dospělé. Tak můžeš mrknout 🙂

bucifalek
29. říj 2020

Já rodičům poštovní schránku, týdenní kalendář s fotografiemi děti, mamce spodní pradlo, čaje apotheke, tchyni formu na bábovku, prispevek na na nové telefony, poukaz na veceri, manzelovi kolo (má pak hned narozeniny, tak to spojim), dale budu kupovat veselé ponozky, deskové hry, kazety koření od Antonína, dětem lego, bratrovi a svagrovi poukat do Barber holičství, kamaradce set + suroviny na vyrobu sushi, všem z rodiny nejake vitaminy nebo doplnky stravy, prarodičům předplatné casopisu

marketka_m
29. říj 2020

Ja nemam nic...a asi postupne jak pozaviraji vse..zbydou mi eshopy

tynus7
29. říj 2020

My tedy máme zatím jen pro skoro 3leteho syna dětský ponk Bosch, deskové hry, pak chci nějaké odtahové auto nebo popelare, dokoupit nějaké albi knihy, povlečení do postele, osusku, nějaké doplňky k vláčkodráze, traktor nějaký nebo sanitku, koberec do pokojiku, hmatej a najdi je toho moc ale hned po vánocích bude mít narozeniny tak se to rozdělí. Jinak pro tchyni fén, zrcadlo co si přála a dáme nějaký rámeček fotkou s vnoucaty. Naším rodičům ryzovar, a fotku nebo kalendář syna jako každý rok. Pro strýčka hrníček s fotkou mého syna a nápisem nejlepší stryc na světě. Jinak zbytek zatím nevíme 😄

levandule_k
29. říj 2020

@marketka_m Já miluji otázku na začátku října, co už máte na Vánoce? Říkám nic, protože ještě musím nakoupit na říjnové, listopadové a prosincové narozeniny a svátky 🙂 Takže mám pár drobností :D Jinak na e-shopech se dá koupit skoro všechno, ale já třeba oblečení musím zkoušet a mám ráda, když si na to můžu sáhnout. To samé u parfémů.

Já jedu klasiku, knížky, kvalitní kosmetiku, poukaz na večeři, masáže, dražší rum, vitamíny. Drobnosti jako svíčky, oleje do aromalampičky, ponožky, rukavice, čaje, kávu 🙂 Letos nedávám lístky na kulturní akce, protože nikdo neví, co kdy bude :-/

Samozřejmě se ptám, co si kdo přeje. Většinou dostanu standardní odpověď, Ježiši já nevím, já mám všechno. Mimochodem manželovi jsem odpověděla stejně, protože většinu věcí, co chci si kupuji během roku, ale slíbila jsem mu, že mu dám tip 🙂

saki93
14. lis 2020

Já jsem letos, kromě drobností, sáhla po vánočních voucherech na únikovou hru od Endorfinu.

Mají platnost jeden rok, takže mě vládní opatření neděsí.
A hlavně mají na výběr z 5 her. Dávám tedy univerzální voucher, ať si obdarovaný vybere dle možnosti.

Zakoupila jsem k tomu navíc degustaci rumů! A nechala si k tomu udělat vlastní kód (ten co se uplatnuje při rezervaci)

Takže jsem spoko, snad budou i obdarovaní, aspoň nějaký zážitek a potrápí ty své malé mozkové závity :D https://endorfin.cz/zakoupit-voucher/vanocni-vo...