Pro nespavce 2019. Máte chuť si pokecat?

matildapg
22. lis 2019

Ahoj holky, najde se tu nějaká z vás, která by pokecala?
Mám 2 letou dcerku a od těhotenství mám problém se spaním. Bohužel přestávám věřit svým "kamarádkám"...tak hledám někoho kdo má dobrou náladu a chuť si pokecat 🙂

radkamorrisova
22. lis 2019

@matildapg Ahoj, já nespím. Můžu pro tebe něco udělat?

matildapg
autor
22. lis 2019

Ahojky nic konkrétně nepotřebuji...jen si chci pokecat.

matildapg
autor
22. lis 2019

Zacinam zjistovat, ze me "kamaradky" nejsou zas tak uzasne, jak jsem si myslela...je opravdu tezke najit nekoho kdo furt nepomlouva...s neni vysavac energie...

radkamorrisova
22. lis 2019

@matildapg Taky mám jednu vysavačku energie a rozhodla jsem se kontakty s ní omezit. Nejdřív mě to mrzelo a bylo mi to blbý vůči ní, ale už jsem se s tím srovnala.

matildapg
autor
22. lis 2019

@radkamorrisova no ja to driv nejak nepocitovala, ale manzel mi otvira oci...driv jsem kamaradky kecaly a smaly se blbinam..

matildapg
autor
22. lis 2019

@radkamorrisova ted si zamnou chodi jen stezovat, furt nekoho pomlouvaji, zavidi si vsechno...mrzi me to a vecer premyslim zda nejsem ja ta spatna .

radkamorrisova
22. lis 2019

Možná jsi jen "dospěla" oproti nim. Mají děti? Nebo se starají jen o sebe? A jestli ti vadí pomlouvání a závist, tak ty určitě špatná nejsi 🙂

matildapg
autor
22. lis 2019

@radkamorrisova nektere deti maji nektere ne...spis mi prijde divne, ze odchazi jedna po druhe z meho zivota...

matildapg
autor
22. lis 2019

@radkamorrisova a copak ty? Divam se, ze mas taky mrnouska 🙂

radkamorrisova
22. lis 2019

Někdy se člověk někam posune a ty starý znamí ne a pak už to nefunguje a oni postupně odpadávají. Ale to není špatně, to je normální vývoj.
Já mám 4,5 letého klučinu 🙂. Akorát teď už musím jít. Jsme na druhé straně světa, máme tu 4 hodiny odpoledne a jsme pozvaný ke známým (Je jim 80 😊) na odpolední popovídání a večeři.

radkamorrisova
22. lis 2019

Tak se zatím měj. Až se vrátíme, mrknu sem do diskuze, Ale to ty už budeš snad spát 😉

matildapg
autor
22. lis 2019

@radkamorrisova ooo tsk si to uzij :')...je pravda, ze jsem se hodne zmenila. Driv jsem byla "zlejsi" s ditetem prislo souciteni s lidmi.

vitezove
23. lis 2019

Ahoj, já jsem ještě vzhůru 🙂

opeth
23. lis 2019

jeee kdybych se v noci koukla tak pokecam naspala jsem cca 2 hodiny s prestavkou :(

hermia
23. lis 2019

Jojo.. ja nemam jedineho kamarada ktereho jsem mela pred manzelem a ditetem.. toto je normalni zivotni postup.. jedni prichazeji, druzi přicházejí.. meni se cloveku priority, nekdo stoji stale na miste a pak se nazory a tak rozchazeji

lucifux
23. lis 2019

Ahoj, já taky pravidelně v noci nespím. Mám zase syna nespavce.

lucijeennaa
23. lis 2019

Holky já mám tak obrácený režim že chodím spát v 9 ráno a vstávám v 16 😖 Už jsem zoufalá.... když náhodou v noci usnu tak jen na hodinku.... fakt jak spánek po O... Zkoušela jsem se prospat od 9 jen do 12 a doufala ze budu spát v noci a ani prd... 😖

matildapg
autor
23. lis 2019

Ahojky holky 🙂

matildapg
autor
23. lis 2019

@vitezove a dneska?

matildapg
autor
23. lis 2019

@opeth to znam naspat jen 2 hodiny..he to hruza :-/

zelenaesmolda
23. lis 2019

@matildapg
no nevim jestli MK je zrovna dobre misto na hledani opravdovych kamaradek,me to tady obcas pripada spis jako zapas v bahne 🙂

matildapg
autor
23. lis 2019

@hermia no moje kamaradky se take vdaly a maji deti..tak nak sme na tom v tomto ohledu stejne...ale ja jsem posledni dobou strasna citlivka. Vse si beru moc k srdci, pak na to myslim a nemuzu spat...zacla sem pozorovat, ze jedna si ke me chodi jen stezovat, druha dojede a vyptava se na drby, dalsi kdyz nekam jdeme se ozira a je nechutna jak chlap, dalsi mi nedosla na svatbu ze nema penize dojet a jela na Maltu na dovolenou...no a tsk bych mohla pokracovat...je to vtipny a smutny zaroven. A pritom bych chtela kamaradku s kterou muzu ven s detma i bez. Na vylet ci na koupak...a pak zjistuji, ze mam na vykladani jen manzela...ale je zo chlap no..

vitezove
23. lis 2019

@matildapg pořád ne 🙂 aspoň zatím 🙂. Ale takhle brzy nespím nikdy. Chodím spát nejdřív tak po půlnoci 🙂. Většinou kolem jedné.

matildapg
autor
23. lis 2019

@lucifux no jestli to je kvuli mimcu, tak to prejde brzy 🙂

odula
23. lis 2019

Zdar. Já nespím.krasava usnula v půl devátý. Jenže ji vzbudily za hodinu děti, ona už měla naspáno a teď mě vydírá, nechce bejt sama a spát prostě nebude 🤦 takže čumím do koně a vymýšlím kraviny. Co ty?

matildapg
autor
23. lis 2019

@lucijeennaa jezisi to je hrozny...ale zjistila jsem, ze se to da i lecit v laznich 🙂

matildapg
autor
23. lis 2019

@zelenaesmolda no ja tady nechodim pravidelne..ale zkousim to..🙂

vitezove
23. lis 2019

Já jsem třeba na koníku už pár kamarádek našla 🙂). I moje jiná kamarádka už tady našla docela dost kamarádek 🙂

matildapg
autor
23. lis 2019

@vitezove uplne zavidim kdyz mi nekdo rekne, ze sel spat v 10 hodin 😀

vitezove
23. lis 2019

@matildapg já můžu chodit spát kdy chci. Ale vstávám pozdě, tak chodím spát pozdě. Jsem sova.