Záznamy z hlavního vyhledávače iPhonu. Jak je vymazat?

lolajda
26. bře 2020

Ahoj, vedel by mne nekdo poradit, jak mam vymazat z hlavního vyhledávače záznamy? Nahoře v tom hledat (viz příloha), kdyz dam nejake cislo, ono mne toto vyhledá, kde se volalo psalo atd... chtela bych tyto záznamy smazat.. porafi nekdo?diky

piggy123
26. bře 2020

@lolajda nevím, jestli jsem správně pochopila otázku, ale pokud chceš smazat nějaká volaná čísla, tak je musíš smazat přímo v “kontakty” (zelená ikonka telefonu) a pak “historie”. Tam vidíš všechny hovory. Funkce “hledání” pouze vyhledává informace.

lolajda
autor
26. bře 2020

@piggy123 tam mam prave vsechno vymazane, ale kdyz to cislo zadám do hlavního vyhledávače, porad mne jeste ukazuje, kdy jsem volala... je vymazane i z kontaktu, tak tomu nerozumim, proc je to nekde v tom telefonu jeste evidováno

piggy123
26. bře 2020

@lolajda pokud je to tedy všude vymazané, tak bych zkusila klasiku - vypnout a zapnout 😂 ale předtím ještě ukončit všechny spuštěné aplikace

lolajda
autor
26. bře 2020

@piggy123 jako vypnout a zapnout mobil? 🤔 jak to myslis, ukončit spustene aplikace?

piggy123
27. bře 2020

@lolajda nevím jaký model iPhonu máš. Pokud s tlačítkem na displeji - tak zmáčkni rychle za sebou dvakrát to tlačítko a objeví se všechny v pozadí spuštěné aplikace. Švihnutím prstu nahoru jednotlivé aplikace ukončíš.

Pokud máš novější modely, kde tlačítko není, spuštěné aplikace se objeví, když přetáhneš a podržíš pomalu prst odspodu asi do čtvrtiny displeje. . A poté zase švihnutím prstu aplikace ukončíš.

A potom ano - vypnout a zapnout telefon.

magicaetezzz
3. črc 2020

A mas to číslo uložené v kontaktech, nebo někde ve zprávách, messengeru, Whatsappu, e-mailu? Vyhledávače ti hledá všechno, kde číslo je nebo bylo použito