Kočárky. Kde se jet podívat?

kristina1505
3. bře 2022

Ahoj holky, potřebovala bych poradit kde koupit kočárek ??? Sem už docela zoufalá protože , nevíme kam se jit podívat na kočárky , sme s sk , ale uz 8 let bydlíme v CZ, no jelikož cekame první mimco , tak vůbec nevíme … dnes sme byli v Kolíně , kde nam to doporučili kamarádi , no nevim prislo mi to dost předražené 🤷‍♀️ , víte nějaké prodejny kde se podívat ??

jirovapa
4. bře 2022

@kristina1505 já jsem moc spokojená s prodejnou Hugocz.eu - je v Jihlavě a mají i e-shop, tak se můžete podívat na jejich sortiment. Dobře mi poradili s výběrem kočárku, autosedačky a například jsem zde nakoupila i kojící polštář, zavinovačku, fusak, rukávníky, drobný sortiment jako dudlíky, látkové plenky, klasické plenky atd.

bumblebumble
4. bře 2022

Do Kolina je nejlepsi jet, kdyz uz mate nejaky kocarek vyhlednuty, abyste si ho tam v podstate vyzkousela. Oni vam budou jinak porad vnucovat easywalker, maji procenta z prodeje, nicmene kdyz pochopi, ze proste nechcete a jste rozhodnuta jinak, tak jsou schopni dobre poradit. Ja byla jinak moc spokojen v detskyraj.cz na Vysocanech, to je od vas take jeste dobre dostupne. Znami si chvalili jeste malvik, ale s tim nemam osobni zkusenost.

barmil
4. bře 2022

@kristina1505 my se byli podívat v Pardubicich, ale uz jsme jeli na konkrétní model a pak objednali online.

cekamnazazrak
4. bře 2022

@kristina1505 nevím jak myslíš předražené... jako že měli "dražší značky"? protože ty kočáry stojí všude stejně... my máme třeba vyhlédnutý ABC design Salsa Air Nature 2022 a ať se podíváš na jakoukoliv prodejnu nebo eshop, tak bude za stejnou cenu... kolínská prodejna www.kocarky.cz má výhodu v tom, že když tam koupíš kočár, tak Tě zaregistrují do VIP klubu a máš 10% slevu na všechno ostatní... my tam kočár objednali i se základní výbavou jako je autosedačka, postýlka a matrace... všechny vybrané věci stojí stejně i u jiných prodejců (ověřovali jsme) a tady jsme ušetřili těch 10%, takže za mě super... Pokud Ti přišlo, že tam mají drahé značky, tak s tím moc neporadím, protože dle mého tam mají takový průměr co se týče cen... možná pak Malvik, tam jsem na netu viděla, že mají třeba dva roky starý modely kočárů kolem cca 6.000,- ale většinu toho nemají skladem a už vůbec ne vystavené, aby si to člověk mohl ozkoušet.. a za nás v Malviku v Jirnech ty prodavačky totál tragédie - o našem vybraném kočáře nevěděla ani tolik co já a ještě se všechny tvářili, že je strašně otravujem, to třeba v tom Kolíně byl ten přístup mnohem lepší... hodně si lidi chvílí prodejnu www.trendybaby.cz že fakt poradí skvěle, ale je to v Praze v Michli, tak je otázka jestli jste ochotní tam jet.. nicméně jsem koukala, že bys měla rodit už v dubnu, kočárky nemívají moc skladem, takže je načase začít jednat rychle abyste pak nemuseli vzít něco, co nebudete chtít, jen proto, že vám nestihne přijít... pokud fakt nevíte vůbec co chcete, objeďte třeba 5 prodejen a uvidíte co vám kde řeknou a dle toho se rozhodnete...

zelenaesmolda
4. bře 2022

@kristina1505
ja bych novy kocar nekupovala,je to na chvili a kdyz ho budes chtit prodat tak za zlomek ceny.Spis bych si udelala seznam toho,co od kocaru cekas a sla si ho pak nazivo nekam omrknou a poptala bazarove skupiny.Za ty penize kup radsi zvlast kvalitni autosedacku 🙂

hokejholka14
22. bře 2022

@kristina1505 ahojky nevím jestli je to pro tebe ještě aktuální ale já kupovala kočárek v rodinné firmě Mipesa Luštěnice a můžu jen doporučit paní ochotná vše ukáže vysvětlí jestli máš fb tak si tam zadej Kočárky Mipesa vše pro vaše dítě a koukni já byla spokojená i s cenama ❤️😉