Hledám pediatry v Kladně, okolí Malého Přítočna

veverka1986
14. srp 2017

Ahojik maminky, můžete mi poradit, popřípadě dát kontakt na dětského lékaře Kladno,Čtyřobvod, okolí Tesca,Kauflandu,či náměstí Svobody, chtěla bych,aby byl pečlivý a ne zlý,moc děkuji

jaaanaluk
14. srp 2017

My chodíme k mudr Najmanove a jsem hodná spokojená.

keksikova1
14. srp 2017

Já znám MUDr.Bulankovou (Marketu), u nemcnice,chodila jsem k ni,než jsem se odstěhovala,dela deti i dospělý, což je podle me super. Kdyby jsme tam bydleli, s dcerou bych urcite k ni chodila..ale jaky má názor na očkování, antibiotika a tak,to nevím.. Na me byla vždycky hodná a co vím, chodi k ni i naši a ti jsou oba spokojeni..

veverka1986
autor
26. srp 2017

Děkuji, už jsem po hledání našla paní doktorku na Kovárně,moc milá,tak uvidíme,potom napíšu zkušenosti😉

simonapurchartova
26. srp 2017

Pani doktorka Seifertova (kousek od NC Oaza),velmi prijemna,mila,lidska a rozumna.

veverka1986
autor
28. srp 2017

Děkuji už jsem psala, že jsem našla🙂

prisil
28. srp 2017

@veverka1986 Ahoj, můžu pak časem poprosit o jméno a postřehy na pí doktorku, bydlíme přímo u Kauflandu, takže by bylo fajn mít dětskou takhle kousek. Moc díky 🙂

veverka1986
autor
29. srp 2017

@prisil ahojik,je to paní Kamila Dimová,po telefonu moc příjemná,bere už jen novorozence,ale myslím si, že by šla přemluvit, postřehy napíšu,jakmile budu moci😊