Přítel se mnou chce sex ve 14 letech. Mám počkat?

terka3052
14. led 2019

Dobrý den, jsem Terka a přítel kterému je taky 14 se. Mnou chce mít sex jenom já se hrozně bojím... Ale bojím se mu to říct.... Pořád mi říká že mě miluje atd...
Prostě jsem se chtěla zeptat jestli je to dobrý nápad a pokud ne taky bych chtěla řadu jak mu to říct...

biedronka10
14. led 2019

@terka3052 holka vzpamatuj se a nepoustej se do zadnych kravin. Nezlob se na me, ale tohle by 14 leta holka, vlastne dite resit moc nemela. I kdyz je doba jinde. A ze on te miluje? 14 lety zobak ani nevi co je prava laska. Jen chce dosahnout sveho. Nedelej nic co nechces, nebo te to taky muze seredne poznamenat a na dost dlouho. Tot muj nazor

sudylichozrout
14. led 2019

@terka3052 ahoj, nenedej nic, co nechces delat a neboj se to rici. Tvuj pritel tak pred rokem zjistil, ze ho nema jen na curani a chce ted logicky ojet vsechno, co se hybe. Pokud ty nechces, neni o cem se bavit 🙂
A kdyz se s tebou rozejde? Zadna skoda, najdes si takoveho, ktery si te bude vazit a bude chapat, ze poprve je poprve opravdu jen jednou. A tak k tomu bude pristupovat.

evytra
15. led 2019

Rekni mu ze pokud te opravdu miluje tak pocka az ty budes pripravena. Prece si to chces uzit a ne se chvět strachem

michaela_2
15. led 2019

V první řadě jsi do 15 let pod zákonem, ty i tvůj přítel.
A za další - chápu, že teď to asi neuslysis rada, ale je dost mozne, ze třeba v 17-18 potkas kluka a bude ti lito, že jsi nepockala 😉 ono to tak nevypadá, ale chlapi (ti dospělí), si váží holek, které nespí s partnerem hned a už od 14 let...........

michaela_2
15. led 2019

A jak mu to říct? Upřímně - že ještě nechceš, proč mas strach a proč je to brzy .......Pokud by náhodou reagoval ve zlem a začal být na tebe ošklivý, tak klidne dodej, že první milování chceš prožít s dospělým a v dospělém věku a ne s dítětem. Měj svou hrdost a važ si svého těla (i sebe)!

zuzanakn
15. led 2019

Asi jsem staromódní, ale myslím, že tomu poprvé (ve 14 určitě) by měl předcházet delší čas zamilovanosti, těšení se jeden na druhého, mazlení, které za nějakou dobu samo přejde v milování. Rozhodně by to nemělo být - tak to zkusíme, když to dělají (a možná, že si taky vymýšlí) všichni kolem. Je to na Tobě, ale myslím, že by ses ochudila, kdybys dělala něco, co nechceš. Pokud nebe chtít počkat, ať jde jinam. Určitě není poslední kluk a brzo bys určitě potkala někoho, s kým budeš časem sama chtít. Nehledě na to, že jste pod zákon. Určitě byste měli počkat až Vám bude 15 let 😉

zmrzlinka
15. led 2019

Ještě počkej.Mas čas.

korneliusa
15. led 2019

@terka3052 Kluk, kterej přemlouvá pannu, navíc ještě takhle mlaďoučkou k sexu, jí fakt nemiluje. Je to jenom nadrženej puberťák, kterej se nemůže dočkat, až konečně zasune. Takhle jednoduché to je.

editah222
15. led 2019

@terka3052 s klukama jsem začala chodit ve 12 letech (ano brzo, ale byla jsem vyspělá nejen fyzicky, ale lehce dopředu i mentálně), ale nikdy jsem se nenechala přemluvit k ničemu co jsem nechtěla a na co se jsem necítila ! V 15 letech jsem začala "na vážno" chodit se spolužákem, moc jsem ho milovala a on mě taky, k prvnímu pohlavnímu styku došlo až v našich skoro 17 letech. A upřímně, bylo to tak akorát, dřív by to nebylo ono. Ale proč o tom píšu a proč je to důležité je to, že ten první byl úžasný, milý, laskavý, hodný, trpělivý, něžný.... a možná i díky tomu mám super sexuální život.
Později jsem partnerů poznala celkem dost, i nějáký ten úlet na jednu noc se našel, ale vždy jsem věděla, že to dělám pro svoje uspokojení a radost a ne pro toho partnera 🙂
Ve 14 letech máš času dost, co já bych teď dala za to kdybych se mohla s někým jen líbat bez čehokoliv navíc ;)

Nebudu moralizovat, je to tvůj život a zkušenost je nepřenostná, ale myslím si, že nejlepší bude počkat na někoho komu nejde jen o to, aby si zaš...., promin, ale ve 14letech jsou kluci většinou ještě spíš děti a na nic víc bych to neviděla. Jak dlouho spolu chodíte?

andelka
15. led 2019

Nespi s klukem,kterému se tohle bojíš říct. Začátek sexuálního života mi přijde důležitý pro další život. A mohla by sis to pěkně pokazit. Jste moc mladí. Nedělej něco o čem nejsi přesvědčená. Navíc jste oba pod zákonem. Není kam spěchat.

vironeka
16. led 2019

Ahoj,

dám hned několik odpovědí.

Za prvé, jako máma bych Ti řekla /i když moje dcera je ještě v bříšku, ale trénink dělá mistra, víme/ : Zásadní rada - pokud o něčem musíš přemýšlet, pochybovat, jestli jo, nebo ne, kašli na to. Platí jak v sexu, tak i třeba v nakupování. V prvním si ušetříš zážitek, který bys zpětně třeba chtěla vrátit, v druhém dost peněz. 🙂 Pokud je přítel normální, a fakt Tě miluje, tak Tě nebude nutit nebo přemlouvat, pokud by Tě přemlouval, nebo dokonce chtěl nějak "zpracovat", utíkej pryč, protože stejně se bude stavět úplně ke všem rozhodnutím, který by Vás kdy čekala. Koneckonců věř, že v životě dodatečně shledáš spoustu věcí, pro který ses Ty sama rozhodla, zpětně jako blbost 🙂 tak je škoda, ještě se nechat dovalit do věcí, do kterých nechceš sama. Pokud se musíš ptát a bojíš se, pak nejspíš nejsi prostě připravená, ne že by třeba fyzicky, ale prostě se u toho neuvolníš a to je to nejdůležitější, dokázat u milování zahodit obavy, jestli to chceš udělat, jak u toho budeš vypadat, co a jak máš dělat...Nejdůležitější orgán je podle mne hlava, ta dokáže dokonale zabránit užít si to. Pokud se máš už předem klepat strachy, jako když jdeš na popravu, prostě počkej, uleví se Ti a jednou to přijde samo. Třeba to nebude s přítelem, třeba jo. Lidí je mraky, teď Ti možná přijde, že ani nemáš jinou možnost, než jeho, že jiného ani nechceš a máš strach, že odejde... Ale to se může přece stát i když mu "dáš", pamatuji můj brácha ve Vašem věku měl takové to známé ostřílené heslo "ošustit, opustit"...

Jako nějaký prostě občan bych Ti měla říct, že samozřejmě vzhledem k Vašemu věku nemůžete oficiálně sex provozovat.

Jako kámoška bych poradila toto: Příteli prostě řekni, že chápeš, že to chce, ale že se na to nějak necítíš, nechceš se milovat jak nějakým rozvrhu, takový to, "hele, dvacátého si to rozdáme poprvé", že cítíš, že to takhle prostě nebude ono. Až se to stane , stane se to a bude to pro oba mnohem příjemnější, než se sejít někde jak na tréninku. Domluvte se na tom, ať s sebou pořád pro jistotu někdo - nebo oba- má VŽDY ochranu, to je hodně důležitá věc, i kdybys už pak brala antikoncepci. Přítel bude vědět, že o tom uvažuješ, a snad ho to zvládne trochu zkrotit. No a ty budeš o jednu věc víc v klidu, že ochranu máte vyřešenou, takže kdykoliv zjistíš, že bys do toho chtěla jít, nemusíš si alespoň s tímhle dělat těžkou hlavu. Joo a do budoucna doporučím nosit vlastní, někteří chlapi jsou sklerotici od přírody, někteří schválně protože doufají, že v zápalu touhy se takhle košulce na kámoše vyhnou. 😀