Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2 děti, každé má jiného tatínka. Co dělat?

Batole (1-3 roky)13. - 18. měsíc vývoje dítětePéče o batolePenízeMateřská dovolená
sheila810
20. čer 2020

Ahojte žienky...je mi 31 a mam 2 krásne,zdravé syny. Oba majú svojho tatku.Chcela by som sa poradiť, alebo spíš názor, alebo dodanie energie ...🙂 Ted žijem s mužom s ktorým máme ročného kluka ,ako som otehotnela všetko sa zmenilo ,je starší 14 let ,myslela som si,že vau konečne chlap na úrovni atď...ale.bohuzial som tady len matka.jeho dieťaťa a uklizecka.hrozne sa zmenil..som.tady vzduch. To by bolo na.dlho ....A o veci, takto ma to tady hrozne boli ,už.to.nie.som.ja ..chcela.by som odísť, mam vlastni byt, tak mám kam ist..som.na.materskej takže peniaze budú strácať, ale.ten.pocit ,že mám dve deti s kazdym.inym ma doslova žerie...neviem.co.delat ,ale už.nemam pocit ženy tady ,a predsa.musi.byt nejaká.sebeucta ...

asinehri
20. čer 2020

Vůbec se tím netrap, já jsem si ve 20 myslela, že když budu hodná, pracovitá a dobře si vyberu partnera, nemůže se mi stát, že bych skončila nějak špatně, ale není to pravda, muž se jinak chová bezdětný a s dětmi, a je to obtížné předvídat...Takže úplně chápu ženy, co ani napodruhé, napotřetí nemají definitivního partnera...

codal
20. čer 2020

Já chápu, že tě to mrzí. Já jsem třeba dlouho špatně nešla, že zrovna já, úplně nejvíc monogamni člověk na světě, budu rozvedená. A to v tom nebyly děti. Ale život přináší někdy věci, které člověk prostě nemůže očekávat nebo doufá, že to bude jiné. Máš zdravé děti a to je nejvíc ❤️!

europa00
20. čer 2020

hele chápu tě..někdy mě tky mrzi ze netvorim kompletní rodinu...ale co nic nejde na silu nestastna ve vztahu to jen preneses na dite nauci se dalsi nefunkcni model partnerkeho vztahu...ber to tak ze vlastne tim ze mas kazde s jiným se staras o zdravou populaci 🙂 ono to toziz geneticky dava nejvetsi smysl myt kazde dite s jiným .-)

sheila810
autor
20. čer 2020

Žienky ďakujem Vám krásne za pozitívne reakce...je to tak človek nemôže predvídať..A dôležité je ,že deti sú zdravé. Trápi to ,no takto to nejde ..vravim si ,že nie som ani prvá ani.posledna ..ale taky si myslím, že som si toto nezaslúžila. Tak snáď sa z tým nejak popasujem s detickami a bude krásne...Dakujem Vam 🥰

tulipanecek
30. čer 2020

@sheila810 Mám dva syny 13 let a 4roky,každý má jiného tatínka...Teď mám přítele,který by chtěl miminko,ale už nejsme úplně nejmladší,takže uvidíme...Nedělej si z toho těžkou hlavu😘Důležité je,že jsou kluci zdraví a zbytek zvládneš 🤗🤗

Sem začni psát odpověď...

Odešli