Jak intenzivně se partner podílí na péči o dítě?

janicka006
5. srp 2010

Jak intenzivně se váš partner podílí na péči o vaše dítě?????S čím pomáhá(byť je to třeba domácí práce a ne přímá péče o potomka)???Je nějaká činnost,kterou dělá výhradně on???

kaaatinka
22. zář 2010

@vlastovka385 tož to je ale jaksi daleko... 😉 🙂

takyja
22. zář 2010

@ria80
@anatanka
@vlastovka385
Holky, děkuji - potřebovala jsem si srovnat hlavu a asi se trochu vypsat. Trošku dovysvětlím - nevydělává aktuálně pár měsíců, jinak nosil opravdu vždy skvělé peníze - prostě někdy se daří jindy ne, není to ale o tom, že by seděl doma. Teď je ale ten finanční výpadek cítit. A myslím, že je nervní, že neplní svou "mužskou roli" a proto je jak pes. Já přitom zas tak na ty role nejsem, spíš to mám tak, že kdo zrovna může, ten dělá. Já mám možnost vydělat, tak makám, ale čekám, že pomůže jinde.

No dnes večer za mnou přišel, když jsem dala malou spát (+ ji nakrmil teda), jestli potřebuji s něčím pomoci (takže slavím úspěch 🙂 ), řekla jsem, že moc ráda a dala dva drobné "úkoly", které mi ale pomohly.

Tak snad se odrazíme ode dna a bude dobře. Díky všem!

ria80
22. zář 2010

No hurá.Však z tebe bylo cítit,že to nechceš vzdávat,to je dobře,člověk by měl vždycky zkusit všechno.Jen,aby sis to nenechala líbit,jsem myslela.Tak třeba se to začne zpravovat.
Ale napsala jsi to hezky,možná by pomohlo mu to právě takto říct,co?

takyja
23. zář 2010

@ria80 Haha, on by asi úplně nepochopil, co mu chci 😀 , ale to neva. Je to teď lepší a jestli to vydrží, tak to zvládneme. On asi trochu pochopil, oč jde, tak snad to vydrží. 😉 Ráda tady pak podpořím někoho jiného.