Kde spí Váš manžel/přítel, když je miminko malé?

pear
3. led 2014

Znám mnoho rodin s dětmi a všude to je různé - jak to máte vy? Když se narodilo miminko, kde spí miminko, vy, přítel/manžel - společně v ložnici? Odděleně?
Pokud spíte společně, chodíte v noci přebalovat/kojit jinam, abyste muže neprobudily?

ducik
1. črc 2014

S manzelem v loznici, prtous uz ode dne, co jsme dojeli z porodnice, ve svem pokojiku. Prebaluju u nej, kojim v manzelske posteli. Nastesti uz spi dobre, tak to manzel nejak prezil 😉

zuzisu
29. črc 2014

Junior spi so mnou a drahy podla situacie. Ak ho caka narocnejsi den vedla v obyvaku a inak s nami. Casto sa uz ani nezobudi. Resp. netusi kolkokrat som kojila. Prebalovat nemusim, to az tak okolo 4-5 rano, junior necura a ani nekaka v noci. Cez den to bez problemov dozenie 🙂

marecekavendulka
29. črc 2014

malá spí s náma v posteli,tatínek spal v obýváku první týden,pak už normálně ve svým..

petraemma
12. srp 2014

Manžel spí normálně v ložnici, nedovedu si představit, že bych ho vyhnala třeba do obýváku. Ale máme docela hodné děti a on ochotně pomáhá, takže je to docela výhoda. Ale těšim se až budou děti spát v pokojíčku 😎

svetlanap
26. únor 2015

Spíme společně, my v posteli, malej v postýlce, malej je tedy docela hodnej, za noc se budí 1x v jednu a pak v pět (manžel vstává taky v pět do práce) Kolikrát když vstane dřív, klidně přebalí a pak i uspí než odejde. Když měl malej blbý období, říkala jsem manželovi, jestli nechce do obýváku, odmítl, že prej je malej taky jeho. Manžel je v sobotu a v nedělu schopnej se o malýho postarat i v noci, takže tak. Znám ale rodinu (dnes už jsou babička a děda) kde se jim narodila 3 dcera v pořadí a manžel (téměř denně jezdil autem) dost sprostě vyhodil manželku do obýváku (zuřil, že nemá kluka) smutný, myslím, že malou Janu neměl moc rád a vždy upřednostňoval sestry

mokriz
26. únor 2015

Manžel spí v obyváku, ale ne proto aby měl klid, ale proto aby nás ráno nebudil jeho budík. Dítě spí do devíti, manželovi řve budík v 7:30. O víkendu, nebo když ráno nevstává, spí s náma normálně 😉

tria002
27. únor 2015

Spime vsichni v loznici v posteli uz od narozeni prcka. Chtela jsem spat s malym jinde, aby se drahy vyspal do prace, ale pry by bez nas stejne neusnul.. 🙂

martaveg
27. únor 2015

Manzel bude v loznici a ja budu mit pripraveny detsky pokoj tak, abych se tam mohla i s prckem prestehovat, pokud by to proste ve trech v loznici neslo.. radsi budu mit ja to nepohodli a pendlovat mezi dvema postelemi nez aby manzel chodil do prace nevyspaly

nofrona
27. únor 2015

Do roka spal manžel v pokojíčku. Já s prckem v ložnici, je náročné dítě. Už spíme společně, ale když je prcek nemocný, jde manžel do pokoje. Má náročnou práci...vyhovuje to nám všem 🙂

jajinka25
27. únor 2015

My vždy spali spolu a to chodil i manžel na tři směny, dokonce jsme měli 2+1 Pepíček 2.5 roku v e sve posteli my dva ve sve a miminko v postýlce vse v jednom pokoji 😵 A ted budu taky s manželem a miminkem kluci uz maj sve pokojiky 😵

kmotrice
27. únor 2015

u nás se spí v obýváku na gauči od začátku, a já mám u sebe obě děti

maxinkaa
27. únor 2015

Spolecne s manzelem a nase mala spinka od prichodu z porodnice ve svem pokojicku 😉

romca05
27. únor 2015

Všichni společně v ložnici 🙂 Ale naše děti byli vždycky ve spaní vzorné, v šestinedělí se budili tak dvakrát za noc na kojení a pak hned usli. Kojila jsem v posteli. Přebalovák máme vedle v místnosti, ale přebalovala jsem jenom, když byli pokadění, a to se mockrát nestalo, jinak ne. A manžela to nikdy nevzbudilo 😀

jeepersc
28. dub 2015

U nás se spí také odděleně 🙂 přítel má špatné spaní a vše ho vzbudí. Já mám celou postel pro sebe :D