• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malý byt, věčně se věnuju dítěti. Nezvládám

Martul:měla jsem to naprosto stejné :wink: ale věř mi, bude líp, i když každý to období je nějaký :pensive: teď už mi malá řekne i : mami nech mě zavře se do svýho pokojíčku, to jsem to dopracovala po 2,5 letech :grinning:kackaa: no kočárek už nepoužíváme vůbec, všude si dojdeme, malá je takhle moc šikovná :wink: a to ježdění v autosedajdě nám pomohl vyřešit dvd přehrávač do auta, je to blbý, ale aspoň někam dojedem, zapnu pohádku a je klid :pensive: jinak ke krému, my máme daylong z lékárny, příjde mi fajn :wink:
7. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim nejsem maminka, ale stejne musim napsat ze holky maji naprostou pravdu s tim tichem behem spani, nesmi se s tim prehanet. Mam v blizkem okoli pripad kdy se maminka snazila nastolit doma uplne ticho kdyz maly spal a ted z toho maji celkem problem. Snazila se co nejmin pohybovat po dome, nemluve o nejakem vareni nebo televizi. Daly dokonce kocku k prarodicum protoze ho budila tim jak se hrabala v pisku na zachode. Ve vysledku jsou klukovi dnes 3 roky a neusne dokud neni v celem baraku (maji dvoupodlazni domek) uplne ticho. Probudi ho kazdy zvuk, a uz mu to pochopitelne dochazi a radne toho vyuziva kdyz se mu nechce spat. On fakt nikdy neusne dokud neni uplne a absolutni ticho.

8. čer 2010 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek