Sex po porodu - vaginální orgasmus. Jak jste to měly Vy?

momi12345
27. únor 2020

Dobry den, jak jste to mely se sexem, spise s orgasmem,po druhem porodu? Mela jsem nekolik sexualnich partneru, ale s zadnym jsem nedosahla vaginalniho orgasmu. S manzelem, se kterym jsme 5 let a mame dve deti, jsem dosahla vaginalniho orgasmu nedavno uplne poprve a muzu rict, ze oproti klitoralnimu je to nepopsatelny pocit blazenosti, nadhery a uvolneni. Nevim jestli na tom mel podil druhy porod a nejake zmeny tam dole, nebo jsem se konecne naucila se tomu oddat. Doufam, ze jsem to napsala aspon trochu srozumitelne ...😁

marketkaticha
28. únor 2020

@momi12345 No závidím.. Taky bych chtěla jednou vědět jaký to je, bohužel ve svých 29ti letech jsem to nikdy nezažila.... 😂 Nějaký návody, někdo, jak na to??? 😂

krupka3
28. únor 2020

Taky jsem to nikdy nezazila, za chvili me ceka druhy porod, tak snad pak...? 😀 to by bylo super

martaskaaa
28. únor 2020

@marketkaticha @krupka3 Jakože nikdy ani ten druhý? Nebo jen ten vaginální?

krupka3
28. únor 2020

@martaskaaa Jen vaginalni, tech druhych si uzivam do sytosti 😀

martaskaaa
28. únor 2020

@krupka3 jo táák..já se už lekla 😃 mám kamarádku, které je přes 30 a nezažila prý ani jeden ještě, tak buďme rady aspoň za něco 🤣

krupka3
28. únor 2020

@martaskaaa Jsou zeny, ktere orgasmu pry nedosahnou nikdy, to by me teda kleplo, no.

momi12345
autor
28. únor 2020

No jestli na to mel ten druhy porod vliv nevim, ale jestli ano tak dekuju bohu 😂 fakt to bylo baaajecny. Doufam, ze to nebyl muj prvni a posledni 😂 jak na nej asi neporadim, ja delala vsechno stejne jako vzdycky 😁

urtica
28. únor 2020

Konkrétně v tomto směru změna nebyla, ale porody - hlavně ten první , mi hodně pomohly ohledně psychiky při TOM. Spadly zábrany, přestala jsem se stydět, dokázala jsem si to daleko víc užít a uvolnit se.
Před druhým porodem jsem se o tom bavila s jednou poměrně známou rodinnou terapeutkou, a ta mi sdělila, že sex-porod-laktace jsou procesy, které u žen fungují na velmi podobném principu (proto může příliš mnoho prohlídek při porodu porod zablokovat - je to jako kdyby Vás při sexu někdo neustále kontroloval a rušil chtěl,abyste při tom dosáhla orgasmu...), a že pokud je žena nějakým způsobem zablokovaná v jedné z těchto oblastí, často se projeví i v ostatních (takže zábrany v sexu mohou souviset s problémem přirozeně porodit a s problémy s laktací).

zuzan88
28. únor 2020

Já mám dva porody už za sebou a u mě tedy beze změny 🤭

loylii
28. únor 2020

@marketkaticha jediný návod na vaginální orgasmy je při sexu dráždit zároveň klitoris při samotném styku. Funguje to vždy a okamžitě😉 u mě. Bez dráždění by to bylo na dlouuuuuuuho. Vždy pomůžou moje ruce, sprcha atd. Bohužel partnera ruce nepomůžu, i když by rady, ale chlapi proste neumí dělat vic věci najednou a neudrží rytmus zároveň tělem a rukama😉))))))

vikyt
Autor odpověď smazal
Zobraz
martaskaaa
28. únor 2020

@loylii ale tím drážděním nemáš pak právě spíš klitor.orgasmus, když ho masirujes? Jestli ne, tak tím pádem mam i vagi.. 😀

loylii
28. únor 2020

@martaskaaa pro mě je to spojení obou dráždění nejvíc... zároveň drazdenim bodu G zažívám jiné zážitky, než když jen klitoris orgasmy. Pro mě to jsou spojené nádoby. A ještě mám u toho přísavky na bradavky😉

lucca0
29. únor 2020

@momi12345 no ja ho taky nikdy nezazila a uz jsem ani nedoufala ze zaziju, ale jsem ted po druhe tehotna a dala jsi mi nadeji. Diky 😁

tapik1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolie
8. bře 2021

Ahoj holky, přidávám se do diskuze. Já jsem svůj první vaginální orgasmus zažila před pár dny, je mi 28 a do této doby jsem měla jen klitoriální orgasmus. Jsem rok a půl po porodu a už jsem ani nevěřila, že bych to mohla někdy zažít. Musím říct, že tomu přecházela dlouhá předehra a byla jsem opravdu hodně vzrušená a sex jsme měli v poloze na koníčka, což myslím, že tomu hodně přispělo. 🙂 Myslím, že u mě šlo v tu chvíli taky hodně o stav mysli, že jsem byla hodně uvolněná, tak doufám že příště se to povede zase, bylo to skvělý.