• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyčerpání citů dítěti, na manžela už jich moc nezbývá

misa - to je smutné. Budeš muset sebrat odvahu a promluvit si s ním, když bude střízlivý. Ale nevyčítat! Tím vzbudíš akorát obranný reflex a dohádáte se. Jen se zeptat, co se změnilo, proč začal pít apod. Nemáš to vůbec lehké, moc držím palce.
Kordulky - tobě taky (a manželovi).
2. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Občas si říkám,že by mi bylo líp samotné.Stejně malou vychovávám jen já,manžel se chodí domů vyspat a najíst.Mně příjde,že žíjeme jakoby každý zvlášť a je mi z toho smutno.On má třeba teď týden noční a spí od sedmi od rána do šesti do večera,nají se,vykoupe,koukne na zprávy a jde do práce.Každý mi říká,že to není normální.Ostatní známí co mají noční vstávají do 3 hodin max.
Odchází do práce,dostanu pusu a nazdar.Do 5 minut mi příjde sms,že mě miluje,ale to dělá každý den.To už je prostě zvyk,ale co je skutečnost???Začíná mi hrabat,v hlavě mám zmatky,pořád nad námi přemýšlím....

kordulky:držte se!!!!!!!!!!!!!!moc držím palečky!!!Všechno bude v pořádku,uvidíš.
2. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misa.cekatelka a to všechno co píšeš že pije a vás ignoruje to dělal i před tím než se malá narodila nebo až se narodila?Pokud takový nebýval třeba se teď cítí zanedbaný a odstrčený na druhou kolej když máš mimi a prostě to řeší po svém.
3. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Částečně to dělal i předtím,jen jsem to tak nevnímala nebo někde uvnitř doufala,že se změní.každopádně svatba byla chyba.tím jsem si jistá.
3. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Tak v tom případě tě nechci strašit ale moc růžovou budoucnost vám nedávám.Pár takových holek znám a ten chlap se nikdy nezměnil nakonec se stejně rozešli.Je to prostě holá realita.Jen to budeš Mít všechno asi hodně těžké.Držím palečky ať to vše v klidu zvládáš.
4. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek