Oslava výročí - restaurace Olomouc a okolí. Máte tip?

ivybee
1. srp 2021

Dámy,
blíží se nám výročí svatby a chtěli bychom někam na veceri. Máte nějaký tipy, kde se dobře najíst v Olomouci a okolí? Kde oslavujete vy? 🙂
Dekuji 🌷

zelenaesmolda
1. srp 2021

Zkus fb skupinu kde ne/jist v olomouci

barmil
1. srp 2021

@ivybee určitě bych sla k Premkovi do Entrée, je to zážitek. Ale chce to včas rezervaci.

ivybee
autor
1. srp 2021

@barmil Děkuji🌷, tam jsme zrovna už byli. 😁

levandule_k
1. srp 2021

@barmil Kamarádka tam byla, říkala, že chuťově to bylo velmi zajímavé, že kombinoval neobvyklé věci, že si s tím vyhrál, ale že ta porce byla pidi, že jim to stačilo jen z toho důvodu, že nacpaly na snídani, když měli švédské stoly.

barmil
1. srp 2021

@levandule_k jj, je to zážitková restaurace, urcite se tam člověk nepřejí... Jako v té reklamě "kostka ve skluzu".

ivybee
autor
1. srp 2021

@levandule_k Jde tam spíš o gastro zážitek. Člověk tam jde spíš vyzkoušet a ochutnat. Bylo to hodně zajímavý. 🙂 já jsem teda trošku náročnější strávník a spoustu věcí nejím, takže já bych tam asi jen tak nešla, protože by mi to přišlo jako plýtvání pro frfňu jako jsem já. 😅 (Dostali jsme tenkrát poukaz a bylo škoda ho nevyužít.) Jsem ráda, ze jsem to zkusila a něco bylo fakt výborný! 😊 Ale většina šla úplně mimo mě. Úprava hezká, kombinace zajímavý, ale jinak mi to nic neříkalo. 🙈

levandule_k
1. srp 2021

@barmil Pokud člověk šilhá hlady, tak asi bude zklamanej z množství, i když má Přemek promyšlený koncept.

@ivybee Záleží, co chceš, jestli sushi, steak...

levandule_k
Autor odpověď smazal
Zobraz
ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivybee
autor
2. srp 2021

@ter Dekuji, mrknu! 🙂🌷

terkezz
12. zář 2021

Restaurace Stodola 😊 mají dobré menu nové