Hledám maminku z Ostravy-Poruby.

katchi88
17. srp 2020

ahoj holky, maminky 🙂
Hledam spolecnost (maminku) na obcasne vychazky s mojim mimcem (3 mesice). Jsem z Ostravy poruby😊 kdyztak mi pisnete .Hezky den 😊😘

barulina
17. srp 2020

@katchi88 ahoj. Ostrava Poruba

ve_run_ka
17. srp 2020

Já hledalm Ostrava jih, hrabova, Vratimov 😊
Je mi 25

pacicka89
10. zář 2020

Ahoj ja jsem taky z ostravy poruby. Syn 1 rok a 8 mesicu.

elencze
10. zář 2020

ahoj, já už mám dvouleťáka, ale pokud hledáš společnost jiných maminek, zkus mateřská centra Krteček nebo Kaštánek, v herničce určitě najdeš sympatickou maminku.

pacicka89
10. zář 2020

@elencze ahoj muj syn je 3s dite takze u vseho vydrzi max 3s a já za nim beham to na pokec a seznameni moc neni🤣 samozrejme s mensima to muze byt super. Krtecka neznam. Vetsinou jsme venku nez v hernickach pravda.

pipi_puncocha
10. zář 2020

@pacicka89 ahojky, my jsme taky z Poruby, mám 10 měsíčního syna, chodíme teď nově na cvičení Fitmami každý čtvrtek dopoledne do parku k rybníku, děti tam lítají (můj syn teda zatím kouká a leze 😅). Klidně se můžeme někdy domluvit, i s @barulina a se zakladatelkou.

pacicka89
10. zář 2020

@pipi_puncocha bud rada muj jak se rozhodne ze nekam jde tak proste jde na co ze ho vola mana ze🤣

barulina
10. zář 2020

Tak kdy neco naplanujeme

pacicka89
12. zář 2020

Ja mam casu docela dost, nemam problem se sejit kdyz je snaha i na druhe strane a nestoji to jen na me. Maly je ted nachlazeny ale az bude fit tak neni problem se domluvit 😊

barboravasatova
1. říj 2020

Verunko my jsme z Hrabové ---Jiří -14 měsícu a žofie 6 týdnů

andelka
2. říj 2020

@pacicka89 ahoj, odkud jste přesně? Já mám synka 20 měsíců. Na herny to v současné době moc nevypadá.

nervy97
11. lis 2020

My jsme taky z Ostravy poruby, syn 5let 😊

pigfreakie
7. pro 2021

Ahoj, kdyby to jeste bylo aktualni, tak jsem z Poruby kousek od Duhy, mam syna 2 roky, nikoho tu neznam (na VŠ a v praci jen chlapi), rada se seznamim, chtela bych ted pres zimu byt vic aktivni (ty kratke dny bez svetla mi hrozne berou energii) a malemu doprat hrani v kolektivu ;)

elencze
8. pro 2021

@pigfreakie ahoj, kousek od Duhy máš MC Krteček, dělám tam služební maminku, tak se přijď někdy kouknout do herničky 🙂 odpoledne je otevřeno od 15 do 17:30, kromě čtvrtka to je od 16 do 18 a v pátek odpo zavřeno.

lela222
28. led 2022

Ahoj, mě je 24 a dceři 10 měsíců. Až bude hezky tak bychom rady s nějakou maminkou a malým prckem na hřiště nebo na procházku do Bělskyho lesa. My jsme ze Zábřehu. Budu ráda kdyz se ozvete 🙂