Je tu někdo z Ostravy, kdo by mi pomohl s doručením zboží v IKEA?

karolinka1991
9. bře 2021

Ahojte maminky,

prosím, nie je tu niekto z Ostravy, kto by nám bol ochotný aj schopný pomôcť?
Staviame dom a korona nám vo všetkom neskutočne komplikuje situáciu, pretože kopec vecí sa buď kvôli korone prestalo vyrábať alebo sa pozastavil dovoz.
Keďže o 2 mesiace mám termín pôrodu tretieho dieťatka, snažíme sa do pôrodu vyriešiť, čo sa dá.

Už dlhšie čakáme na naskladnenie ODENSVIK dvojitého umývadla (123cm) v IKEA, lenže stále nič. Už máme kúpenú aj skrinku pod neho za 300 eur a nijak sa k nemu neôžeme dopracovať a čas nás tlačí.

Cez víkend som obtelefonovala slovenskú aj českú IKEA a jedine, kde majú ešte posledné 2 ks je v Ostrave, lenže IKEA funguje tak hlúpo, že jednak nie sú vôbec ochotní poslať mimo štát, no ešte horšie je to, že nie sú ochotní poslať ani všade v rámci republiky - totižto mám príbuzných v Ústí nad Labem a oni by boli ochotní to umývadlo prevziať od kuriéra a potom nám ho aj priniesť na SR alebo poslať na SR kuriérom, lenže IKEA - Ostrava nie sú ochotní to poslať do Ústí nad Labem, iba do najbližších okresov a fakt nechápem prečo.

UŽ som sa snažila aj na slovenskom Modrom koníku hľadať pomoc, lenže tam som nenašla nikoho, kto by býval v Ostrave.

Ak by sa tu našla nejaká dobrá duša, ktorá by nám bola ochotná pômocť, prosím, prosím ozvite sa mi. Všetky náklady spojené s osobným odberom/kuriérom na adresu a aj peniaze navyše za Vašu ochotu Vám samozrejme pošleme vopred. Pozrite si prípadne moje hodnotenia na slovenskom modrom koníku (a tuším aj na ČR som už 2 veci poslala, tak asi mám aj tu hodnotenia).

Len čas sa nám kráti, lebo ešte včera boli 3ks tohto umývadla v Ostrave, dnes už sú len dva. V IKEA nemajú info o tom, že by mala skončiť výroba, ale teraz kvôli korone je dosť možné, že skončí.

Prosííím, našiel by sa niekto???? Ďakujem vopred za akúkoľvek pomoc alebo rady 🙂

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
9. bře 2021

@karolinka1991 psala jsem zprávu 🙂

karolinka1991
autor
9. bře 2021

Ďakujem krásne všetkým za ochotu, maminka @tasimia mi už pomohla - veľmi si to vážim, že aj napriek tomu, že ma osobne nepoznáte, ste ochotné mi takto veľkodušne pomôcť!!! pekný večer prajem všetkým