Český pas pro dítě, které už pas má. Co budu potřebovat?

sawmy
29. bře 2012

Dobry den ,preji vsem chtela sem se optat jak to je vlastne v Cechach s pasem pro dite .Ziji se synem na Mauriciusu a hodlame navstivit moji rodinu na Morave ja Cesky pas mam ,ale chci podotknout ze obcanku nemam .
Muj syn 14mesicu dostane pas Mauriciusky ale rada bych mu poridila aji cesky co vsecko budu potrebovat za papiry ?Take podotikam ze se v Cechach zdrzime nanejvys 1 mesic tak aby se to nejak stihlo .Predem dekuji za odpovedi

mamkamarketa
30. bře 2012

@maki73 ma dvoji obcanstvi,ale pas ma zatim jen americky,je to lepsi. kdyz tam letime,nejsou potreba zadny kontroly a buzerace na letistich 🙂 ceskej zatim nema, neni duvod

@sawmy to by bylo asi nejlepsi. udelat mu RL az bude starsi

maki73
30. bře 2012

@mamkamarketa a nevíš, jestli jsou ty dva pasy vůbec možné? Mám obavu, že ne, nevím jak u jiných zemí, ale český + německý myslím nejdou, proto se ptám, abych to nějak nezdrbala, jestli nebude lepší rovnou obětovat čas a peníze a jet do Prahy vyřizovat ten německý

sawmy
autor
30. bře 2012

@maki73 zadnej pas neni univerzalni k nam kdyz bude mamkamarketa prijet kluk dostane viza na 3mesice a pak musej pryc .

mamkamarketa
30. bře 2012

@maki73 ja myslim,ze to jde. teda kombinace CR+USA. ale nevim jak u vas,preci jen to jsou 2 EU pasy. takze v zasade stejne....

sawmy
autor
30. bře 2012

@mamkamarketa zejo taky si rikam a hotovo 😀

sawmy
autor
30. bře 2012

@mamkamarketa
@maki73 To bych rekla ze je potreba se zeptat na ambasade jestly je to mozne cesky a nemecky 2pasy ale jestly to holce nakonec vyridis tak bych 100pro vyuzila nemecke naklonosti (financni) k detem ,kamoska tam zije je ceska holka taky a bere nehorazny prachy na nu 😝

sawmy
autor
30. bře 2012

Tak jeste by me teda zajimalo kdyz uz mu to vse vybeham dejme tomu vyridim RL,Cesky pas jak to bude mit teda s ceskym pojistenim to jako ze dostane karticku automaticky?

marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
sawmy
autor
30. bře 2012

@marketnieuw Ha vidis a myslim ze s tim by se dalo taky neco delat 😀